Vw passat 2.5 tdi v6 váha

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
Goldfrag
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 03.05.2018 11:56

Vw passat 2.5 tdi v6 váha

Příspěvek od Goldfrag »

Dobrý den, zajímalo by mě proč má passat v6 tdi tak velkou váhu oproti superbu, leonovi, audine a4? Jeden kousek vlastním, ze 110kw jsem zatím dosáhl pro ostatní asi celkem slabich 174kw. Další cestou úpravy, bych asi šel cestou vahy dolů. Máte nějaké typy jak tomu jít naproti? Moc děkuji za jakékoliv rady.

vento tdi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 134
Registrován: 11.11.2008 15:11
Bydliště: je kde bydlet

Re: Vw passat 2.5 tdi v6 váha

Příspěvek od vento tdi »

Ahoj, jednině začít vyhazovat interiér a veškerou výbavu :-)
Holt kus železa je kus železa, ale když dojde k nejhoršímu tak jsi rád že jsou plechy tvrdé a dokážou tě ochránit.
Navíc dneska se bere váha od - do. Takže není nikde psané, že superb, leon, audi je lehčí ve tvé motorizaci. Hodně záleží co máš za výbyvu. I elektrické sedačky jsou těžšší než obyč.

Goldfrag
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 03.05.2018 11:56

Re: Vw passat 2.5 tdi v6 váha

Příspěvek od Goldfrag »

Díky za info, tak nějak jsem si myslel, že to bude jediné řešení. Holt 1700 kg oproti 1,9 kde se váha pohybuje kolem 1350 kg je velký rozdíl. Btw. nějaký tip, kdo je schopný namontovat turbo a udělat program neznáš?

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Vw passat 2.5 tdi v6 váha

Příspěvek od majrek001 »

superb je lehčí, protože to má jen krypl pohon narozdíl od passat B5.5 je s největší pravděpodobností 4motion v 2,5 V6 - s leonem nechápu srovnání to je úplně jiná platforma i třída... A4 se passatu blíží, ale je to pořád malé auto srovnávej to s A6


1350kg s 1.9 je tak leda v nějkém kinderautě golf/leon/kokta/a3 a to né kombi/varoš tak je to kolem 1450kg at, ale určitě né v B5/B5.5/A6 - passat B5.5 variant s 1.9 má 1536kg
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“