Divne chovani zamku, aneb zase ty zamky.

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
Uživatelský avatar
Gumoku
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 236
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Divne chovani zamku, aneb zase ty zamky.

Příspěvek od Gumoku »

Ahoj,
setkal se nekdo s timto problemem se zamkem u ridice u Passata B5 1999?
Zamknu na DO, v zamku u ridice ktery resim probehne dvoji impuls, ale cudlik nezajede do dveri tak hluboko jak by mel;blinkry nebliknou, kontrolka na dverich ale blika. Safe nefunguje-tzn. otevru vnitrni klikou. Zamknu 3x rychle po sobe, docilim jen toho, ze k vyse zminenemu pri zamknuti probliknou blinkry.
A ted, kdyz cudlik ve vnitr ve dverich zamacknu az dolu do dveri, jak ma byt, probehne i Safe a uzamknu radne. Pripada mi, jak kdyby zamek nemel silu tema dvouma impulsama zarazit ten cudlik ve dverich az na doraz a tim padem nezajistit save??? Proste kdyz mu pomuzu, funguje, ale bez me pomoci nezajisti safe. Mikrospinace propajeny, kabelaz od zamku pres dverni jednotku az po komfortku zkontrolovana :-( dokonce jsem prohodil zamek od spolujezdce se zamkem u ridice a safe normalne fungoval.
VW forever ;-)

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Divne chovani zamku, aneb zase ty zamky.

Příspěvek od majrek001 »

Propájel si všechny body nebo jen u mikrospínačů?

Mirkospínače jsi proměřil jestli chodí správně a mají dobrý odpor?
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“