Passat b5.5 - nestartuje

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
Uživatelský avatar
applewv
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 11.06.2018 13:18

Passat b5.5 - nestartuje

Příspěvek od applewv »

Zdravím,

prosím o radu, mám passata b5.5 motor 96kW, manuál 6st., maxidot a MFD radio.
Auto jsem komplet celý uvnitř rozebral, až do podlahx, tzn. koberec ven. Poté jsem opravil podlahu, vystříkal atd..koberec zpět zaklopil. Kromě středového panelu, jsem NIKDE nic neodpojoval v podlaze.
Dále jsem měl vytažené budíky a ty celé (komplet) rezebrané, čistil jsem je. Chtěl jsem vyměnit displej ale vykašlal jsem se nato. Budíky jsem zase složil. Konplet jsem ustrojil celý interiér, nasunul budíky, konektory, volant, plasty.
Do motoru jsem absolutně nehrabal, na čerpadla jsem nešahal, neodpojoval je nic.

Jelikož auto předtím normálně jezdilo a takto mi stálo 14dni rozebrané, tak jsem ho chtěl nastartovat a nic. Budíky svítí, kontrolka žádná nesvítí, na displeji nic nevidím protože je špatný.
Azto jako by nastartuji, ale otáčky nic nejde, okamžitě chcípne jak mrtvý. A takhle dokola, chytne a hned chčípne, ve vteřině.
Čerpadla mám dvě, vzádu je slyším jak vrněj a dávají naftu. Kdyby to bylo bez nafty, tak to točí jak blbý a nic, ale tohle nastartuje a okamžitě chcípne.
Jediný co je zvláštní, tak ručička na otáčky je jak přilepená. Ani při žhavení se nepohne ani při jakoby nastartováni.

Má prosím někdo nějakou radu co by to mohlo dělat?
Velké díky všem.

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Passat b5.5 - nestartuje

Příspěvek od majrek001 »

blbě zacvaklé konektory v budíkách tipuji - není spojení budíků s motorovkou to je vidět na tom chcípnutí i na tom, že nejdou otáčky, který jdou po CANu - znovu odpoj konektory a znovu je zasuň ať se dobře zajistí tou páčkou
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
applewv
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 11.06.2018 13:18

Re: Passat b5.5 - nestartuje

Příspěvek od applewv »

Hotovo, už to funguje.
Děkuji.

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“