Problém - zámek ( centrál )

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
Logitex
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 14.08.2018 13:27

Problém - zámek ( centrál )

Příspěvek od Logitex »

Zdravim, trochu jsem se vrtal v mým passatu b5 (97) 1.9tdi 81kw, přesněji v řidičovo dveřích ( měnil jsem repro) a nějak se mi rozbil zámek nebo něco, nevím..Potřeboval bych poradit jestli by nikdo nevěděl co s tím nějaké zkušenosti, nikde jsem nenašel stejný případ co mám já. Mám jen klíč, DO je nefunkční, ale klíčem jsem vždy odemkl (levá poloha) a když jsem podržel v levé poloze stáhly se mi i okýnka, to samé na opačnou stranu při zamykání, ale teď mi jde jen odemknout ale odemknou se jen ty jedny dveře, nic víc. Samotný čudlík ve dveřích zevnitř nejde zamáčknout, jen když jsou dveře zavřené, tak jde zastrčit. Jinak když zavřu dveře a zmáčknu na panelu dveří zamknout tak se vše zamkne krom těch dveří u řidiče, takže musím zamknout přes panel a pak si otevřít zadní dveře za řidičem a zamáčknout čudlík u řidiče a pak zadní dveře a auto je zamknuté.. Problém je že se mi auto samo už 2x odemklo a stáhly se všechny okýnka jako kdyby jsem podržel klíč v levé poloze při odemykání. Díky za rady
Passat b6 Combi, 2.0 TDI 16V 103KW CR, R.V.2010

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Problém - zámek ( centrál )

Příspěvek od majrek001 »

vrací se ti vložka do středové polohy - vetšinou je na ni prasklý některý kroužek a pak už se nevrací.. Jinak stažené okna krom té vložky může dělat i studený spoje vzámku/cích


ps. jinak tento dotaz patří do podsekce Zabezpečení
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Logitex
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 14.08.2018 13:27

Re: Problém - zámek ( centrál )

Příspěvek od Logitex »

Problém vyřešen, byla to vychozená vložka, prostříkal jsem ji konkorem a rozchodil jsem ji, jinak sorry že jsem ve špatné sekci. Díkyy
Passat b6 Combi, 2.0 TDI 16V 103KW CR, R.V.2010

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“