Převodovka? Passat 1,9tdi 96kw awx

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
Smiler1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 21.11.2014 09:35

Převodovka? Passat 1,9tdi 96kw awx

Příspěvek od Smiler1 »

Dobrý den,
prosím o radu. Jde mi pořádně ztuha řadit a na 5 mi to jde jakoby ,,přes zub,,. Ale až od doby kdy jsem se jednou rozjížděl naloženej do kopce a zdechlo mi to,nastartoval jsem a nemohl zařadit 5 vůbec,pak jsem dal zpátečku a nemohl jsem ji zase vyndat.Když jsem pak chcípnul motor a zkusil kvalty všechny šli zase v pohodě. A teď mi príjde že to jde hodně ztuha a 5 občas nejde a občas jde ale pouze přes zub. Jinak jsem všechny silentbloky nechal vyměnit a pořád stejný. Neví někdo co s tím? jinak je tam rok a půl nová spojka se setrvákem,ale jednohmota místo dvouhmoty. Dík za radu.

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“