Prosím o radu

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
v.policar
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 13.08.2019 19:29

Prosím o radu

Příspěvek od v.policar »

Passat 2002 95kw sedan 4motion. Nedavno jsem si dalkovým ovladačem v autě zamkl dveře, potom odemkl dalkovým. Od té doby mi nejdou pořádně ovladače. jeden vůbec a další s větší prodlevou. jinak auto neotevřu kličem v zámku jen zamknu. dalkovým zamknout nejde. vyměnil jsem baterky v ovladači a bez změny. odpojil baterii od auta ani to nijak neprojevilo změnu. Měl někdo stejný problém ? nebo vyřeši to odebrani pojistky imobilizeru ?

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Prosím o radu

Příspěvek od majrek001 »

pokud nejde dálkovým zamknout - tak nejspíš je KO zámek řidiče a signalizuje otevřené dveře komfortce nebo jiný nevěrohodný stav a ta pak nedovolí zamknout - chce to udělat pořádnou diagnostiku a pak dle toho opravovat - nejspíš studené spoje v zámku/cích nebo se koupe komfortka ve vodě

imobilizér nemá nic moc společného s komfortkou
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10100
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Prosím o radu

Příspěvek od majkl1 »

Klidně to může být i spínačka. Komfortka dostává signál o tom, že klíč je v zapalování (ve skutečnosti tam není) a dálka pak taky nefunguje. Ale to by asi nešel ani jeden ovladač. Chce to fakt pořádně projet diagnostikou (nikoli jen vyčíst chyby).
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Petr mikolas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 09.09.2019 08:36

Re: Prosím o radu

Příspěvek od Petr mikolas »

Prosím o radu vw passat b5 1.9tdi 85 ke při jízdě zařazena rychlos dam nohu z plynu a nepadaji mi otáčky auto lehce cuka a po chvilce začnou padat otáčky diagnostika mi napsala chybu 01044. Hybné kódování jednotky nevim si stim rady díky za odpovedi

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“