Passat B5.5 1.9 TDI 96kw automatická převodovka

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
JakubRobin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 07.06.2019 13:12

Passat B5.5 1.9 TDI 96kw automatická převodovka

Příspěvek od JakubRobin »

Dobrý den, mám problém s automatickou převodovkou , je tady někdo kdo by mi poradil? Když zařadim R tak auto začne cukat.... Pomůže výměna převodového oleje? Zvládnu to sám?

Uživatelský avatar
neproy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 11.02.2010 19:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat B5.5 1.9 TDI 96kw automatická převodovka

Příspěvek od neproy »

Ahojte. Zacalo mi robit presne to iste. Naozaj nikto nevie poradit?
VW Passat 1.9TDI 96kW AVF Tiptronic 6/2004

Mraca
Pilot
Pilot
Příspěvky: 811
Registrován: 31.01.2009 13:34
Bydliště: Ustecky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat B5.5 1.9 TDI 96kw automatická převodovka

Příspěvek od Mraca »

Vymenou oleje a filtru by se melo vzdy zacit. To asi plati jak u dsg, tak, ve vasem pripade, u menice. Navic v tomto roce koncern udaval napln v prevodovce jako "dozivotni", tak bych Vam to obema doporucil udelat, uz jenom z toho duvodu, ze to je asi nejlevnejsi "oprava".

Jinak vymenu oleje/filtru v prevodovce bych asi nedoporucoval delat v domacich podminkach hele :wink:
VW Passat B5.5 Variant 4Motion 1.9TDi PD -Ex
VW Passat B7 Variant 2.0TDi CR DSG

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“