Kompresor / turbo

1988 - 1995

Moderátor: Danek 16V

Uživatelský avatar
bartpt
Profík
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kompresor / turbo

Příspěvek od bartpt »

to neřezej,ne. Jen zaslep to gumové koleno a G ,celý ten plast vyndej na volnoběžný ventil malý filtr a odvětrání hadicí pod auto.

Uživatelský avatar
KennyBlind
Řidič
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: 25.11.2009 18:03
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Kompresor / turbo

Příspěvek od KennyBlind »

Tak blow je v autě. Nesýčí nějak moc výrázně,bohužel ten co jsem koupil potřebuje minimálně 0,8 barů a dejme tomu že hu tlačí 0,9... takže jsem tam dal pružinu ze starýho ABSa a bude to chtít ještě doladit ale syčí celkem slušně i když jen v tahu na volnoběh nic...
ex VW Golf III 1.8 GT, ex VW Corrado 1.8 G60, ex VW Vento 1.9 GTD, VW Corrado 1.8 G60, VW Golf II 1.9 M-TDI Edition One

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Kompresor / turbo

Příspěvek od napster »

KennyBlind píše:Lukashin: na kompresor dát blow? :) kam bys ho dal?

100-150? to možná tak kdyby mi to dělali ve VW :) řešil jsem to na corrado clubu a do 15 bych se vešel-záleží na stavu turba

dělal jsem to s kamarádem na BMW 2800ccm. jinak Bejk dával taky turbínu na VW dělal to doma a je taky u 100 000km. líbí se mi,jak každej si myslí,že koupí turbo,dá ho na svody a už mu to foukááá a je na částce 15 000kč :lol: :lol:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
Lukashin
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 08.07.2009 09:56
Bydliště: Přerov = smrdutá díra
Kontaktovat uživatele:

Re: Kompresor / turbo

Příspěvek od Lukashin »

zlaezi na hodne vecech... bejka tak trochu znam a ten se niceho neboji
My life is VW.Das Auto

Uživatelský avatar
lukyy g60
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 347
Registrován: 31.12.2008 14:17
Bydliště: třinec
Kontaktovat uživatele:

Re: Kompresor / turbo

Příspěvek od lukyy g60 »

napster píše:
KennyBlind píše:Lukashin: na kompresor dát blow? :) kam bys ho dal?

100-150? to možná tak kdyby mi to dělali ve VW :) řešil jsem to na corrado clubu a do 15 bych se vešel-záleží na stavu turba

dělal jsem to s kamarádem na BMW 2800ccm. jinak Bejk dával taky turbínu na VW dělal to doma a je taky u 100 000km. líbí se mi,jak každej si myslí,že koupí turbo,dá ho na svody a už mu to foukááá a je na částce 15 000kč :lol: :lol:
to jo ale ta cena se taky hlavne odviji od toho jestli davas turbo na atmosferu nebo na preplnovany motor a jeslti si to delas sam nebo to davas nekomu delat...

Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Kompresor / turbo

Příspěvek od Stug »

Keny mám na tebe otázku- Ten výfuk máš v prdeli a někde fouká, nebo ti tak nechutně řve sám o sobě? Já jen že tady na tom sídlišti nejsi sám a pravděpodobně budíš v 5 ráno a v půl 12tý večer víc lidí než myslíš. Přemýšlej nad tim :wink:
©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

Uživatelský avatar
KennyBlind
Řidič
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: 25.11.2009 18:03
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Kompresor / turbo

Příspěvek od KennyBlind »

Je to výfuk božel nemám ho teď kde udělat a nebudu nikomu dávat litr za to že mi smrkne kousek COčkem... bohužel do práce jezdit musim a parkuju už v zádu za panelákem a vždy co nejrychleji to jde... za 2 týdny stejně uklízim auto do garáže do června takže to teď nemusim řešit :wink:
ex VW Golf III 1.8 GT, ex VW Corrado 1.8 G60, ex VW Vento 1.9 GTD, VW Corrado 1.8 G60, VW Golf II 1.9 M-TDI Edition One

Uživatelský avatar
hanzhou
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5258
Registrován: 19.11.2008 21:46
Bydliště: Litomeřicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kompresor / turbo

Příspěvek od hanzhou »

zdravim hoši.
Mam možnost koupě G60, ale ma v hajzlu komresor. Na kolik vyjde oprava a nebo nemate nekdo doma v garazi? :)

VÝROBA POLEPŮ BUDIKŮ A DALŠÍCH GRAFICKYCH PŘEDMĚTŮ na zakázku
ZDE (pro nedostatek casu pozastaven)
==============================
HARLEQUIN & VR6

Uživatelský avatar
a-n-d-r-e
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1217
Registrován: 23.07.2008 17:56
Bydliště: srdce Slezka země Česká
Kontaktovat uživatele:

Re: Kompresor / turbo

Příspěvek od a-n-d-r-e »

hanzhou píše:zdravim hoši.
Mam možnost koupě G60, ale ma v hajzlu komresor. Na kolik vyjde oprava a nebo nemate nekdo doma v garazi? :)
ono oprava jako oprava,záleží co s ním je,jestli je něco s půlkama,tak je to menší problém-těch je všude dost,ovšem pravděpodobnější bude,že je v háji šnek a to už je problém,páč ten neseženeš,druhé géčko seženeš za 10-11t. s tím že většinou budeš muset udělat aspoň repas co se týče lamel,simeringů,řemínku a vymazání tukem
Obrázek
Motorové díly 1.9TD http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=213706" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
hanzhou
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5258
Registrován: 19.11.2008 21:46
Bydliště: Litomeřicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kompresor / turbo

Příspěvek od hanzhou »

no a vyplati se to vubec kupovat to corrado? Dnes se na nej jedu kouknout. Je za cenu toho G-laderu. Mel jsem VR6 a naprosta spokojenost, byla v GIII. Je to G60 aspon trosku srovnatelne?

VÝROBA POLEPŮ BUDIKŮ A DALŠÍCH GRAFICKYCH PŘEDMĚTŮ na zakázku
ZDE (pro nedostatek casu pozastaven)
==============================
HARLEQUIN & VR6

Uživatelský avatar
KennyBlind
Řidič
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: 25.11.2009 18:03
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Kompresor / turbo

Příspěvek od KennyBlind »

Jestli se vyplatí to nevim co s ti máš v úmyslu, s corradem určitě nezbohatneš, chce to péči a peníze... Koukej na celkovej stav, kompresor moc nehrot, da se sehnat... A jestli je to srovnatelny s VR6 bohužel nevim, protože jsem se v ní ještě nepovozil :baseball: ale s G60 jsem osobně spokojen :)
ex VW Golf III 1.8 GT, ex VW Corrado 1.8 G60, ex VW Vento 1.9 GTD, VW Corrado 1.8 G60, VW Golf II 1.9 M-TDI Edition One

Odpovědět

Zpět na „Corrado“