Corrado 1.8G60 neštartuje

1988 - 1995

Moderátor: Danek 16V

Odpovědět
Uživatelský avatar
G-power
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Partizánske , SK

Corrado 1.8G60 neštartuje

Příspěvek od G-power »

Corrado mi nechce naštartovať, nejazdil som na ňom cca 2 mesiace sadol som naštartoval chytilo na prvý šup prešiel som k benzínke natankoval a už nechcelo naskočiť, nechal som ho trochu oddýchnuť a potom chytilo ale len tak tak valce sa trochu hádali pripadalo mi ako prechlastané mám ragulátor s tlakom 4bary myslel som že sa pokazil. Keď som na druhý den išiel naštartovať zas len točilo benzín smrdel ale nechytilo, po pauze som ho skúsil natočiť tak že som hned pretočil klúčik nečakal som na natlačenie paliva pumpou a naskočilo dotankoval som 20litrov najazdil som asi 100km išlo na 100% tahalo super, volnobeh super, štartovalo na brnk ale hned som točil nečakal na natlačenie paliva. No a druhý deň ráno už neštartuje ani tak ani tak len mláti naprázdno benzín je cítiť ale nechytí. Vie mi niekto prosím poradiť? ďakujem
ešte som zabudol dodať že štarter mi občas blbol nevysunul pastorok a niekde som čítal že keď je štarter zlý môže mať velký odber a potom neni dosť šťavy pre sviečky a nehodia dobrú iskru. ale keď točí tak myslím že točí dobre baterka je 74 Ah tak neviem

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4934
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Re: Corrado 1.8G60 neštartuje

Příspěvek od lister »

nechceme myslet, chceme vědět...takže vytáhni kabel z rozdělovače, dej ho centimetr od kostry a startuj, když bude jiskra, je problém jinde.
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

Odpovědět

Zpět na „Corrado“