Rada s Corradom G60

1988 - 1995

Moderátor: Danek 16V

Odpovědět
LutherG60
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 08.05.2012 03:19

Rada s Corradom G60

Příspěvek od LutherG60 »

Zdravim, som tu len kratko, preto sa vopred ospravedlnujem ak je tu uz podobny topic.

Moj problem je ten, ze motor G60 si nedrzi otacky, kolisu a to v dost velkom rozsahu,po pridani pomaly klesaju, palubak ukazuje neerealnu spotrebu a zda sa mi ze aj dost papa. Cim by to mohlo byt? Olej aj filtre su menene, no motor ide bez zmeny. A este ma aj celkom vysoku teplotu oleja, niekedy sa vysplha aj na 140 stupnov, je tam dvojtyzdnovi Castrol Magnatec 10w60.

sirmann
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 08.10.2011 08:45

Re: Rada s Corradom G60

Příspěvek od sirmann »

zkus nechat seřídit předstih

Uživatelský avatar
David R32
Profík
Profík
Příspěvky: 1183
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: v zimě u krbu... v létě u vody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada s Corradom G60

Příspěvek od David R32 »

LutherG60 píše:Zdravim, som tu len kratko, preto sa vopred ospravedlnujem ak je tu uz podobny topic.

Moj problem je ten, ze motor G60 si nedrzi otacky, kolisu a to v dost velkom rozsahu,po pridani pomaly klesaju, palubak ukazuje neerealnu spotrebu a zda sa mi ze aj dost papa. Cim by to mohlo byt? Olej aj filtre su menene, no motor ide bez zmeny. A este ma aj celkom vysoku teplotu oleja, niekedy sa vysplha aj na 140 stupnov, je tam dvojtyzdnovi Castrol Magnatec 10w60.
Ahoj. Hodne majitelu Corra co by ti mohlo poradit najdes zde :arrow: http://forum.corradoclub.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Corrado“