Nový PASSAT B8

3G5 / 3G2 2014 - 201.
Odpovědět
Uživatelský avatar
CoolXman
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1330
Registrován: 04.02.2009 15:50
Bydliště: Berounsko, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový PASSAT B8

Příspěvek od CoolXman »

nevim kde to beres o tom zalovani, kecas nesmysly .... to je tvuj vyplod fantazie ricome
Passat B8 Limo 2,0 TDI DSG R-Line Tungsten - AID,DCC,ACC,Discover Pro,18"+19",LED,Lane,Side,DLA,TPMS,Ambiente,230V,kamera,DLS audio Reference,SGS
Golf 7 Variant 2,0 TDI DSG

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Nový PASSAT B8

Příspěvek od ricom »

hele mě je to u pr**le, ale narovinu ti říkám, ignoruj mě nebo doopravdy přijedu a vyříkáme si to z očí do očí.
už toho mám tak nějak akorát a když jsi machr tady tak určitě budeš i v reálu..

a neuraž se teď, ale dokud jsi neměl B8 byl jsi naprosto normální a to není jen můj názor..
CoolXman píše:nevim kde to beres o tom zalovani, kecas nesmysly .... to je tvuj vyplod fantazie ricome

Uživatelský avatar
mcpapa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 26.10.2014 10:11
Bydliště: Beroun

Re: Nový PASSAT B8

Příspěvek od mcpapa »

:laugh: vyříkáme si to osobně :laugh: Ricome, v jiných tématech píšeš, jak ti je vlastně jedno kdo co řiká, jak ti maj klidně dát ban, že ti je jedno, jestli sem na forum přijdeš a že ani nemusíš apod. a pak se takhle rozčiluješ a ještě "vyhrožuješ"? Nevim proč, ale přijde mi to jako největší ubohost co člověk může udělat, psát do všech témat, zároveň ale tvrdit, že to vlastně vůbec dělat nemusí, psát svoje názory ať jsou jakékoliv a zároveň se rozčilovat nad tím, když někdo vyjádří názor svůj... možná začínající schizofrenie nebo nějak rozpolcená osobnost? Jako člověka tě neznám, ale kdybych měl soudit jenom tady z fora, tak by to nebylo nic pěkného :)
Passat 2016 bitdi 176KW Higline

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Nový PASSAT B8

Příspěvek od KJirka »

víš čemu moc nerozumím, že vždycky, když se strhne nějaká potyčka a do někoho, třeba Ricoma, se opřou, tak se přidávaj takový chytráci, který jsou nejen registrováni chvíli, ale hlavně tady nikdy nic podstatnýho nenapsali. To není jen na tebe, kolego, to je takovej všeobecnej jev. Takoví odvážní ze řvoucího davu, bych to nazval asi.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
mcpapa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 26.10.2014 10:11
Bydliště: Beroun

Re: Nový PASSAT B8

Příspěvek od mcpapa »

Ja nejak nemam potrebu reagovat na veci ke kterym nemam co rict, tak asi proto. A mam jiny priority co se vyberu auta tyce nez vetsina ostatnich, takze do spousty temat ani prispet moc nemuzu, ale hodne ctu v praci a tak a proste Ricoma nechapu, proto pisu uz druhy prispevek na jeho hlavu, i kdyz to stejne asi k nicemu nebude... vlastne jsem si rikal proc na to vubec reagovat, ale tak nejak mi to nedalo nebo co ;) a vetsina uprav a tak uz tady popsana byla, ale tak abych nebyl uplne jen za odvazneho ze rvouciho davu tak si vytvorim tema o svem aute, i kdyz pro nekoho bude zvlastni volba apod. tak to prekousnu a hodim to na forum, abych se taky o neco podelil a jen tu nekoho nekritizoval ;)
Passat 2016 bitdi 176KW Higline

Uživatelský avatar
CoolXman
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1330
Registrován: 04.02.2009 15:50
Bydliště: Berounsko, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový PASSAT B8

Příspěvek od CoolXman »

ricome, opravdu se mylis v mnoha vecech a neznas me, ale je mi to jedno, o me nejde, me jde o forum, mysli si co chces a delej si co chces v zivote, me to taky nebavi na tebe furt reagovat, ale nekdo se uz ozvat musel ..... proste jsem byl ten, kterej naopak na to tvoje machrovani a nekdy nevhodny vylevy podle me uz zde na foru musel upozornit, protoze uz to proste prerusta akceptovatelnou mez ..... jestli to v tvym vykladu znamena, ze jsem takovej od ty doby co mam B8, tak je to opravdu smutnej tvuj vyklad, na to se uz neda nijak argumentovat, to je jen ztrata casu ... opravdu jsem se uz v tvych projevech mnohokrat presvedcil o lzi ci nepravde, ale dobre, budes opet tvrdit jak ma x odborniku nebo x klubaku stejnej nazor jako ty ..... ja ti proste neverim, ale to je moje vec, ja nikoho necituju, ze ma na tebe stejnej nazor treba jako ja, pisu sam za sebe. to, ze se lidi obcas pridaji k memu nazoru je ciste jejich aktivita ..... to jenom ty porad vzdy nezapomenes napsat, jak tvuj nazor sdili x dalsich

v mych prispevcich zde na foru neni zadna kontroverze na rozdil od tebe, nikoho neurážím a nad nikoho se nepovysuju, s kazdym zde na foru vychazim domnivam se dobre nebo s kazdym, s kym jsem mel zkusenost poctive obchodovat na vw-clubu, nejsem zadnej machirek ani si na nic nehraju (to si o me napsal), nemam ve zvyku resit takovyhle osobni veci, ale tys me k tomu proste z vyse popsanych duvodu dlouhodobe vyprovokoval a chtel jsem, aby ti to uz neprochazelo tak lehce a bez povsimnuti. chci, aby se na foru diskutovalo vecne a jenom kolem aut, bohuzel ty do toho tahas tu aroganci navic a tvoje prudce prosazovany nazory, soudis skoro kazdy inzerat apod. ...... tak ok, bud moderatorem a nereknu ani slovo, budes na to mit pravo, uznam to a mozna pujdu hledat novy forum, ale opravdu nejsem zvedavej v kazdym tematu cist tvoji jednostrannou interpretaci, kterou nazyvas "realitou", napr. legendy o "pacientech", o lidech a jejich autech, ze jsou to "mrdky" apod. , nikdo ti na tvoji plechovku taky nenadava ...... mej svuj nazor, ale necpi je ostatnim jako dogma a pokud tvuj nazor nesdili, nebud arogantni

hele, uz to zabalme, ja na to opravdu nemam cas si vymenovat mnoho slov, svych starosti mam dost
proste bud vic neutralni, obcas vic neco promyslet a vazit slova, nez se neco zavaznyho napise, ubrat trochu a bude to ok
kdyz nemas nebo nechces k tematu (treba x krat opakovanymu) co rict nebo mas chut nekomu pripomenout jakej je pacient a tak, tak si to odpust, timhle nikomu nepomuzes
na druhou stranu, priznavam ti urcitou pozitivni ulohu pseudomoderatora na foru, jinak by to tu bylo v urcitym ohledu mrtvy
budes se divit, ale myslim, ze mame nazory ve finale dost podobny, ale proste v tom zpusobu pusobeni na foru se asi neshodnem ... pusobis proste obcas dost negativne a neni to dobry
Passat B8 Limo 2,0 TDI DSG R-Line Tungsten - AID,DCC,ACC,Discover Pro,18"+19",LED,Lane,Side,DLA,TPMS,Ambiente,230V,kamera,DLS audio Reference,SGS
Golf 7 Variant 2,0 TDI DSG

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Nový PASSAT B8

Příspěvek od pásovec »

mě by zájimalo, kdo má bejt z těch Jizbic, koho tim myslel
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Nový PASSAT B8

Příspěvek od ricom »

ano v mých příspěvcích urážení a kontroverze je a bude.. holt takovej sem.. jsou lidi, kteří to v pohodě přejdou někteří se zasmějou, protože ví jak to myslím a i ty víš, že v plno věcech mám pravdu tady
ikdyž to třeba nepíšu tak diplomaticky..

věř mi poslední co bych chtěl je být tady moderátorem.. jak sám určitě vidíš, chodím sem více méně už sporadicky, protože s lidma, kteří to mají v hlavě vpořádku komunikujeme úplně jinak než tady..
s tím ubráním to máš asi pravdu, ale doopravdy v některých sekcích obzvláště některých uživatelů to fakt nejde..

žel bohu tato sekce B6 se čím dál více podobá nějakému spolku pacientů, kteří si za poslední peníze ze stavebka či od rodičů koupili svoje vysněné auto, či plánují jej koupit..
a ač třeba divným způsobem a nediplomatickým, třeba se mi pár takových podaří přesvědčit aby to neděli, protože jak všichni víme, tyhle auta jsou opice co čas od času potřebují banány..

a ano inzerci sledovat budu a pokud uznám budu ji kritizovat.. protože co se tam děje to už je vážně občas na přesdržku..
Dobře víš že umím inzerát i pochválit a že si tady někteří snaží z inzerce udělat bezva chine obchod to mi doopravdy vadí..
Stejně tak mi vadí, když tady někdo kolegům klubákům bude nabízet věci či auto za vysloveně nadsazenou cenu..

je to forum, kde by si lidi měli pomáhat, nejen radou ohledně aut, ale i např radou nemáš nato peníze radši to nedělej.

Uživatelský avatar
DodoGT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 10.03.2015 08:47
Bydliště: Prešov Slovensko

Re: Nový PASSAT B8

Příspěvek od DodoGT »

Další prírastok do rodiny :) a ide sa porovnávať

Obrázek
JE: VW Passat B8 BiTDI 4MOTION Limo Highline R19, LED-DLA, Light Assist, LightVision, ergoComfort, Alcantara, DCC, AID, DiscoverPro, DYNAUDIO, Keyless Access, 230V, Area View 360, EA, TJA, LA, SAP, PR..

Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Re: Nový PASSAT B8

Příspěvek od Mirco »

comfortline 110kW?

Uživatelský avatar
DodoGT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 10.03.2015 08:47
Bydliště: Prešov Slovensko

Re: Nový PASSAT B8

Příspěvek od DodoGT »

Presne tak plus nejaká ta výbava naviac....
JE: VW Passat B8 BiTDI 4MOTION Limo Highline R19, LED-DLA, Light Assist, LightVision, ergoComfort, Alcantara, DCC, AID, DiscoverPro, DYNAUDIO, Keyless Access, 230V, Area View 360, EA, TJA, LA, SAP, PR..

VWB8
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 22.03.2015 16:35

Re: Nový PASSAT B8

Příspěvek od VWB8 »

Tak už Passat dorazil (viz. výhodný operativní leasing).
Dojmy:
manuální převodovka - no, DSG to není, nicméně když vám to na křižovatce chcípne motor sám nastartuje. Navíc, když ze zvyku chcete nastartovat se sešlápnutou brzdou místo spojky, auto vás samo upozorní a nezačne "škytat".
přední halogeny - opět, LED to není, ale svítí celkem dobře...
zadní LED světla - ti, co jedou za mnou, mi musí děkovat - jsou geniálně řešený
17ky kola - stačí, ale o palec víc by neuškodilo
2.0 TDI/110 kW - auto je čiperné, ale od prvních slov (teď bude předjíždění bezpečnější) přejdete k tomu, že si víc věříte
potahy alcantra/kůže - super, ani za horkých dní si na nich nepřismahnete pozadí
prostor v kabině - naprosto úžasný, a jestli má superb o centimetr víc, je mi to totálně jedno - sem se vejde pohodlně každej
adaptivní tempomat - šikovná věc
start/stop - nejprve jsem po každém nastartování mačkal čudlík, teď už na to kašlu. Vím, že to motoru nedělá dobře, ale do roka a 40.000 km jde pryč.
navigace Discover Media (jediný příplatek k Highline) - jediné zklamání. Než vypočítal Ford trasu, mohli jste se stavit na oběd. Tady naťukáte destinaci a do 5s je hotovo, takže nemáte na nic čas. A taky umí dobře česky, už mi začínají chybět ty divné znaky z Fordu.
Naposledy upravil(a) VWB8 dne 28.08.2015 12:06, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Nový PASSAT B8

Příspěvek od KJirka »

tak halogeny možná dobře svítí, ale blbě vypadají. Kupovat auto této třídy s halogenama je úlet. Ne, jinak, úlet je, že to výrobce ještě vůbec v r.2015 nabízí.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

VWB8
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 22.03.2015 16:35

Re: Nový PASSAT B8

Příspěvek od VWB8 »

KJirka píše:tak halogeny možná dobře svítí, ale blbě vypadají. Kupovat auto této třídy s halogenama je úlet. Ne, jinak, úlet je, že to výrobce ještě vůbec v r.2015 nabízí.
Svatá pravda. LEDky vypadají daleko líp. Myslím, že měl VW házet jako základ biXenony, bylo by víc spokojených majitelů.

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Nový PASSAT B8

Příspěvek od ricom »

tak jsou lidi a znám dva osobně co nedají na klasické halogeny dopustit.. čert ví proč osobně to nechápu..

ale těch lidí co na autě nechtějí xenon či LED je vážně vcelku dost..

Odpovědět

Zpět na „Passat B8“