Hlásim sa do rodiny

3G5 / 3G2 2014 - 201.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Steve28
Řidič
Řidič
Příspěvky: 140
Registrován: 26.05.2009 21:01

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od Steve28 »

JMA píše:Ahoj všem
tak se taky hlásím do rodiny :lol:
Musím konstatovat že nelituji že jsem změnil značku 8)
Mazlik je super
VW Passat Variant HL 2,0 TDI BMT 6G
Hrozně mě bavi adaptivní tempomat zvlášť na okreskách kde si mě asi pletou s PČR a když se za někoho pověsím tak je to docela sranda :twisted:
Zkoušel někdo z vás to nouzové brždění před chodci a pod.?
Ahoj, vitaj. Nádherné fáro. Nech dobre poslouží. Moja skúsenosť je so svetlami základ LED sú oveľa slabšie. Kolega má tie a v noci som s tým oveľa horšie videl keď sme spolu cestovali. Neni to zlé, to nehovorím ale oproti adaptívnym sa nedá porovnať rozdiel. :good:

Uživatelský avatar
DodoGT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 10.03.2015 08:47
Bydliště: Prešov Slovensko

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od DodoGT »

Steve28 píše:
JMA píše:Ahoj všem
tak se taky hlásím do rodiny :lol:
Musím konstatovat že nelituji že jsem změnil značku 8)
Mazlik je super
VW Passat Variant HL 2,0 TDI BMT 6G
Hrozně mě bavi adaptivní tempomat zvlášť na okreskách kde si mě asi pletou s PČR a když se za někoho pověsím tak je to docela sranda :twisted:
Zkoušel někdo z vás to nouzové brždění před chodci a pod.?
Ahoj, vitaj. Nádherné fáro. Nech dobre poslouží. Moja skúsenosť je so svetlami základ LED sú oveľa slabšie. Kolega má tie a v noci som s tým oveľa horšie videl keď sme spolu cestovali. Neni to zlé, to nehovorím ale oproti adaptívnym sa nedá porovnať rozdiel. :good:
Ale on tam nema ani LED a nie to LED Adaptiv.....
JE: VW Passat B8 BiTDI 4MOTION Limo Highline R19, LED-DLA, Light Assist, LightVision, ergoComfort, Alcantara, DCC, AID, DiscoverPro, DYNAUDIO, Keyless Access, 230V, Area View 360, EA, TJA, LA, SAP, PR..

bedrich666
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 27.10.2008 13:34
Bydliště: ČR

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od bedrich666 »

Mame ted na Passatu Variant ta "zakladni" LED svetla sviti uplne v pohode :D Jasne, ty dynamicky budou lepsi, ale i ty staticky svitej naprosto dostatecne :D

Uživatelský avatar
DodoGT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 10.03.2015 08:47
Bydliště: Prešov Slovensko

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od DodoGT »

bedrich666 píše:Mame ted na Passatu Variant ta "zakladni" LED svetla sviti uplne v pohode :D Jasne, ty dynamicky budou lepsi, ale i ty staticky svitej naprosto dostatecne :D

Ano to pises ked neskusis jedno aj druhe ja som mal tu moznost a rozdiel je poriadny
JE: VW Passat B8 BiTDI 4MOTION Limo Highline R19, LED-DLA, Light Assist, LightVision, ergoComfort, Alcantara, DCC, AID, DiscoverPro, DYNAUDIO, Keyless Access, 230V, Area View 360, EA, TJA, LA, SAP, PR..

bedrich666
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 27.10.2008 13:34
Bydliště: ČR

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od bedrich666 »

No a napsal jsem neco jinyho ku*va? :D

Jasne, ty dynamicky budou lepsi, jeste aby ne, kdyz se za ne priplaci, ale chtel jsem sem napsat, ze i ty "zakladni" ledky jsou v pohode :D

Uživatelský avatar
DodoGT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 10.03.2015 08:47
Bydliště: Prešov Slovensko

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od DodoGT »

Nie len ak to niekto precita pochopi ze ten rozdiel nie je az tak asi vidiet ale je a poriadne len to som chcel podotknut NIC VIC :)
JE: VW Passat B8 BiTDI 4MOTION Limo Highline R19, LED-DLA, Light Assist, LightVision, ergoComfort, Alcantara, DCC, AID, DiscoverPro, DYNAUDIO, Keyless Access, 230V, Area View 360, EA, TJA, LA, SAP, PR..

bedrich666
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 27.10.2008 13:34
Bydliště: ČR

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od bedrich666 »

Tak urcite :D

mXMach
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 10.04.2016 22:04

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od mXMach »

Tak mám 2 týdny objednáno bohužel výroba má trvat 3 měsíce a strašily mě i 5 měsíci. Vzal jsem Variant Highline 110kw DSG s barvou modrá harvard a připlatil jsem si paket media II a active info display.. na ty budíky se osobně těším nejvíce. Chtěl jsem hodně i ty lepší led světla bohužel už bych se dostal na ceníkovou cenu přes 1milion a to už by bylo cenově moc vysoko. Doufám, že nebudu zklamaný z těch předních halogenů. .Máte někdo zkušenosti s těmi budíky active info ? A ještě mě zajímá funkce car net v telefonu co se tam dá zjistit a jestli se dá něco ovládat..? Děkuji za odpovědi

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od cosby »

to si děláš pr**l??HighLine a halogeny?

mXMach
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 10.04.2016 22:04

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od mXMach »

Highline má v základu halogeny. Viz foto na minulé stránce.

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od Sullaco »

Je ostuda, že takovýhle auto s takovouhle cenovkou má ještě vůbec v této výbavě halogeny, stejně jako R Line falešný a ucpaný jakože koncovky. Ale doba si to žádá a lidem to nevadí. Bohužel.

PS: co ti co mají 18" nebo 19" kola a sport. podvozek nebo DCC, stále se nic nesjíždí a gumy vzadu jsou ok? Za chvíli má dorazit ten můj zázrak tak jsem zvědavej. Hlavně jak se to bude chovat s tím el. diferákem až zase budu rvát moje oblíbený zatáčky :)

Uživatelský avatar
CoolXman
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1330
Registrován: 04.02.2009 15:50
Bydliště: Berounsko, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od CoolXman »

to sullaco: daval jsem u myho s DCC uz dvoje pneu pryc, 18" po 4000km a 19" po cca 8000km a oboje naprosto v poradku, rovnomerne sjety
Passat B8 Limo 2,0 TDI DSG R-Line Tungsten - AID,DCC,ACC,Discover Pro,18"+19",LED,Lane,Side,DLA,TPMS,Ambiente,230V,kamera,DLS audio Reference,SGS
Golf 7 Variant 2,0 TDI DSG

Uživatelský avatar
DodoGT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 10.03.2015 08:47
Bydliště: Prešov Slovensko

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od DodoGT »

Ja mam DCC a na zimných 17 som dal 15 000 km bez problemov letne 19 mam na nich 30 000km uplne jemne vnutorne strany zjazdene ale u 4x4 je to uplne prirodzene
JE: VW Passat B8 BiTDI 4MOTION Limo Highline R19, LED-DLA, Light Assist, LightVision, ergoComfort, Alcantara, DCC, AID, DiscoverPro, DYNAUDIO, Keyless Access, 230V, Area View 360, EA, TJA, LA, SAP, PR..

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od Sullaco »

Kéž byste pánové měli pravdu. Ten vztek a pocity když vyhazujete téměř novou gumu, která je zenvitř sjetá nepravidelně jak pila a až téměř na plátno už fakt nechci zažít.

deimos9
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 13.04.2016 15:42
Bydliště: Praha

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od deimos9 »

Nazdar klubáci :drinks:
Přílohy
pasik.jpg

Odpovědět

Zpět na „Passat B8“