Hlásim sa do rodiny

3G5 / 3G2 2014 - 201.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od Sullaco »

CoolXman píše:baterka je v kufru proto, ze se do motoru nevejde, je jinak delanej privod vzduchu a je tam velkej vzduchovej filtr ... stejny to ma velkej motor VR6 v B6 nebo B7, kterej ma taky velkej filtr
jinak ty bocni kapsy v kufru u sedana taky nemam, dneska jsem se dival :-)
k tem tlacitkum kolem radicky, neco navic tam bude mit alltrack, pripadne GTE, ale stejne zustavaji dalsi prazdny bez vyuziti
jinak ty radia jsou tady uz delany jinak, hlavni mechanika, rozhrani atd je v kastliku, na stredovy konzole mas jen displej a trocha elektroniky, tzn. ze za radiem je hafo mista, je tenky

Myslíš, že se aspoň kvůli tomuto řešení nebudou už krást ??? Jak je to teď vůbec řešený, vytáhne to chmaták tak lehce jako před tím nebo to je další plus oproti dosavadním modelům?

Uživatelský avatar
CoolXman
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1330
Registrován: 04.02.2009 15:50
Bydliště: Berounsko, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od CoolXman »

mas SZ, tohle by se nemelo asi verejne sdilet jak snadno to pujde chmatakovi vykrast
Passat B8 Limo 2,0 TDI DSG R-Line Tungsten - AID,DCC,ACC,Discover Pro,18"+19",LED,Lane,Side,DLA,TPMS,Ambiente,230V,kamera,DLS audio Reference,SGS
Golf 7 Variant 2,0 TDI DSG

bedrich666
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 27.10.2008 13:34
Bydliště: ČR

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od bedrich666 »

Co se Kessy tyce, tak ja tu kliku pri zamykani jakoby "pohladim" a je to, funguje to stejne jak u Octavie, tak Golfa a Pasika :D :D

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od Sullaco »

Ok ok, já ji držel v pazouře a to pak nefakchá. Ještě poslední radu a pak už fakt budu držet hubu :D :D ehm jak přesně mrskat s hnátou na otevření kufru? Jako někdy se mi to otevře ale to tam kejvu s hnátou jako blbej a pak zase ne. Nevim, tohle mi nepřijde nějak echt vyřešený kor když bude auto zasraný třeba v zimě, páč si takhle člověk škrtne o nárazník nohavicí. Nebo zase dělám něco blbě?

Poškrábaná lišta má pokračování, neb jsem zjistil, že to není rýha ale prostě jednoduše kaz. Povrch není jakkoliv poškozen ale flek je prostě pod povrchem, jako kdyby to zalaminovali už odřený. Tím se mění situace a hned jsem to do salonu napsal, tak jsem zvědav.
Naposledy upravil(a) Sullaco dne 20.07.2016 22:45, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od Sullaco »

CoolXman píše:mas SZ, tohle by se nemelo asi verejne sdilet jak snadno to pujde chmatakovi vykrast
:good:

bedrich666
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 27.10.2008 13:34
Bydliště: ČR

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od bedrich666 »

Sullaco píše:Ok ok, já ji držel v pazouře a to pak nefakchá. Ještě poslední radu a pak už fakt budu držet hubu :D :D ehm jak přesně mrskat s hnátou na otevření kufru? Jako někdy se mi to otevře ale to tam kejvu s hnátou jako blbej a pak zase ne. Nevim, tohle mi nepřijde nějak echt vyřešený kor když bude auto zasraný třeba v zimě, páč si takhle člověk škrtne o nárazník nohavicí. Nebo zase dělám něco blbě?
Mne se nejvic osvedcil rychlej "kopanec" pod kufrem :D

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od Sullaco »

To jsem se kopl do holeně jako sviň a málem prokopl nárazník. Baba jdoucí kolem čuměla jak vejr co mi to hrabe. A kufr ani ťuk. :lol:

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od Sullaco »

Kucí, chci trochu poladit zadní koncovky výfuku, nevíte kde je spojka výfuku? Můžete někdo mrknout prosím do Etky? Našel jsem nějaký spoj až někde u prahu spolujezdce a nechce se mi věřit, že by se kvůli výfuku sundavala náprava. Děkuji :wink:

Uživatelský avatar
CoolXman
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1330
Registrován: 04.02.2009 15:50
Bydliště: Berounsko, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od CoolXman »

Jakej mas kod motoru? A mas jen predokolku? Budes muset nekde udelat za zadnim tlumicem rez a navarit. Z vetsiny obrazku co jsem videl je spoj az nejdriv v prostredku auta. Myslis, ze je nutny to i pres to cely sundavat?

Vybral jsis spatnej motor :D, kdyz bys mel 110kw nebo 176kw, tak mas o starost min. Mel bys bud neviditelny nebo fake a je hotovo. Stejne to vypada ten vyrez jenom na jedny strane taky divne. Reseni vyfuku na starsich Passatech bylo lepsi, ale zase na druhou stranu povazuju za vyhodu nemit videt nic, to neni spatny reseni :-).
Passat B8 Limo 2,0 TDI DSG R-Line Tungsten - AID,DCC,ACC,Discover Pro,18"+19",LED,Lane,Side,DLA,TPMS,Ambiente,230V,kamera,DLS audio Reference,SGS
Golf 7 Variant 2,0 TDI DSG

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od Sullaco »

Už vyřešeno, motor jsem si nevybral špatnej, nechtěl jsem ze 125kw jít níže a zase páč dost lítám, tak se bojím BiTD byť jede opravdu skvostně. Ještě doladím sklon koncovek a hotovo.

petr240
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 05.07.2016 17:46

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od petr240 »

Chlapi, omlouvám se za lehký OT, ale prosím také Vám přišla nová B8 na těch nejlevnějších šlupkách Hankook (nebo jak se to píše??!). Neříkám, že Conti Eco jsou nějaké supr gumy, ale teď nám přišly dvě nové O3 a obě mají ještě Continental a B8, která stála ... mno ... no comment. To je tedy cost cutting na tom nejlepším místě. Kdyby to férově napsali do konfigurátoru, klidně si připlatím!

Uživatelský avatar
daniel83
Závodník
Závodník
Příspěvky: 568
Registrován: 01.06.2016 21:48

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od daniel83 »

B8 jsem přebíral před 2 měsíci (přesně 1. 6. 2016) a je na Continentalech.

bedrich666
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 27.10.2008 13:34
Bydliště: ČR

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od bedrich666 »

Ja prebiral v pulce brezna a Variant 2.0 TDI (110 kW) byl na Continental EcoContact 5

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od caravelle »

Bolo to síce ešte vlani, ale 2x Pirelli P7 a 1x Continental premiumcontact 5. A všetky tri boli 2,0 TDi (140 kW) 4M DSG HL.


Odoslané z iPhone 6s cez Tapatalk
Naposledy upravil(a) caravelle dne 19.08.2016 16:15, celkem upraveno 1 x.
Audi S4 Dolphin grey

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od ppfox »

Jste mě teď normálně vyplašili, že jsem se oblíknul a šel se ještě podívat na čem vlastně 14 dní jezdím :laugh: :laugh: a dobrý - conti premium contact
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Odpovědět

Zpět na „Passat B8“