Hlásim sa do rodiny

3G5 / 3G2 2014 - 201.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Steve28
Řidič
Řidič
Příspěvky: 140
Registrován: 26.05.2009 21:01

Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od Steve28 »

Ahojte,

hlásim sa do rodiny. Passat sedan comfortline, motor 2,0 CRL 110 kW DSG. Výbavu vidíte. Spotreba zatiaľ 5,2- 5,4 no v papieroch je 4,4 l / 100 km. :fool:
Přílohy
20151205_105829[1].jpg
20151205_105851[1].jpg
20151205_105908[1].jpg
20151205_105918[1].jpg
20151205_110240[1].jpg

Uživatelský avatar
DodoGT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 10.03.2015 08:47
Bydliště: Prešov Slovensko

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od DodoGT »

Super gratulujem a vela stastnych km prajem pekne auticko :good: jedina vec ze ked si investoval do prednych svetiel mohol si aj do zadnych hned by to bolo este krajsie
JE: VW Passat B8 BiTDI 4MOTION Limo Highline R19, LED-DLA, Light Assist, LightVision, ergoComfort, Alcantara, DCC, AID, DiscoverPro, DYNAUDIO, Keyless Access, 230V, Area View 360, EA, TJA, LA, SAP, PR..

Uživatelský avatar
CoolXman
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1330
Registrován: 04.02.2009 15:50
Bydliště: Berounsko, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od CoolXman »

vitej u B8, tak presedlals z B6 jo, prvni prezentacka B8 v sekci, ikdyz tady zadny vlakno na fotky majitelu neni

peknej sedanek, tuhle barvu jsem puvodne chtel, ale na salone na miste jsem to na posledni chvili zmenil na tuctovejsi tungsten
dobrej priplatek za LED svetla, ale bez nich by to fakt neslo
mam stejnej motor, ale ani na tu spotrebu co uvadis ty 5,2 - 5,4l se fakt nedostanu ..... v prumeru u me ted na zimnich 5,5 - 6l (klidnejsi rychla jizda) ..... na letnich jeste vic
Passat B8 Limo 2,0 TDI DSG R-Line Tungsten - AID,DCC,ACC,Discover Pro,18"+19",LED,Lane,Side,DLA,TPMS,Ambiente,230V,kamera,DLS audio Reference,SGS
Golf 7 Variant 2,0 TDI DSG

Uživatelský avatar
Steve28
Řidič
Řidič
Příspěvky: 140
Registrován: 26.05.2009 21:01

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od Steve28 »

DodoGT aj zadné sú LED....... :lol: Dajú sa aj iné?

Ďakujem za priviítanie

Uživatelský avatar
DodoGT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 10.03.2015 08:47
Bydliště: Prešov Slovensko

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od DodoGT »

No samozrejme ze su aj ine ako sa rozdeluju predne tak sa rozdeluju aj zadne top svetla su tieto s meniacou sa grafikou :thanks: konkretne nazvo je LED zadné svetlá stmavené s meniacou sa grafikou pri brzdení u nas to stoji pre Comfortline 210 euro cca ale oku to ulahodi 5 krat nasbone viac ako je ich cena :) tie klasicek nejako ani nemam pocit ze su LED ale asi su

Obrázek
JE: VW Passat B8 BiTDI 4MOTION Limo Highline R19, LED-DLA, Light Assist, LightVision, ergoComfort, Alcantara, DCC, AID, DiscoverPro, DYNAUDIO, Keyless Access, 230V, Area View 360, EA, TJA, LA, SAP, PR..

Uživatelský avatar
Steve28
Řidič
Řidič
Příspěvky: 140
Registrován: 26.05.2009 21:01

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od Steve28 »

Ňami....... :good: :potlesk:

Už viem čo si objednám do ďalšieho.........

Uživatelský avatar
DodoGT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 10.03.2015 08:47
Bydliště: Prešov Slovensko

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od DodoGT »

:D tak to potom na to nezabudni ak si budes skladal dalsi model
JE: VW Passat B8 BiTDI 4MOTION Limo Highline R19, LED-DLA, Light Assist, LightVision, ergoComfort, Alcantara, DCC, AID, DiscoverPro, DYNAUDIO, Keyless Access, 230V, Area View 360, EA, TJA, LA, SAP, PR..

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od Sullaco »

Gratuluju a ať slouží! Hezká barva!!!

Já jdu objednat příští týden. Předpokládám že u HL s full LED nemusím zadky řešit. Jako ale ty kola a hlavně ty rozměry to fakt nechápu. 19" zůstaly při starém ok, ale jaký význam má zvýšení profilu u 18" krom zvýšení ceny o 1000,- za gumu? A udělat ze stávajících 17" zúžení na 215/55 to krom vyšší ceny má zase význam pro nějaké ekoteroristy nebo k čemu to je ví někdo? Stará B7 je celkem rozcapená, B8 má žalostně kola propadlý do kastle. Já fakt nevim, kam tohle spěje. Slušný kola vidim poslední dobou tak na BMW, MB atp. Jinak už všichni jedou styl že kolo z boku je velký jak kráva ale ze zadu a z předu je to úzký jak užovka. Ale asi to tak lidi chtěj no.

Ještě dva dotazy: 2x už jsem potkal se svojí B7 125kw manual B8 140kw a jako neujel mi ani náhodou stejně tak teda já (rovinky). Čekal jsem trochu nárust o těch 15kw nebo jsou to nějaký pseudo kilowaty?

Kdo máte el. sklopný zrcátka, sklapují se pokaždé nebo to funguje např. když podržim déle DO.

Dík!

bedrich666
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 27.10.2008 13:34
Bydliště: ČR

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od bedrich666 »

Kdyz beres HL, tak ten ma vzadu LED i kdyz nemas vpredu LED svetla :)

S pneu souhlas, ten rozmer 215/55 u 17' je fakt divnej.. A na tu 140 kW nejsou moc dobry recenze, dole to je prej mrtvy a priplatek proti 110 kW se nevyplati :D

Uživatelský avatar
DodoGT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 10.03.2015 08:47
Bydliště: Prešov Slovensko

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od DodoGT »

Sullaco píše:Gratuluju a ať slouží! Hezká barva!!!

Já jdu objednat příští týden. Předpokládám že u HL s full LED nemusím zadky řešit. Jako ale ty kola a hlavně ty rozměry to fakt nechápu. 19" zůstaly při starém ok, ale jaký význam má zvýšení profilu u 18" krom zvýšení ceny o 1000,- za gumu? A udělat ze stávajících 17" zúžení na 215/55 to krom vyšší ceny má zase význam pro nějaké ekoteroristy nebo k čemu to je ví někdo? Stará B7 je celkem rozcapená, B8 má žalostně kola propadlý do kastle. Já fakt nevim, kam tohle spěje. Slušný kola vidim poslední dobou tak na BMW, MB atp. Jinak už všichni jedou styl že kolo z boku je velký jak kráva ale ze zadu a z předu je to úzký jak užovka. Ale asi to tak lidi chtěj no.

Ještě dva dotazy: 2x už jsem potkal se svojí B7 125kw manual B8 140kw a jako neujel mi ani náhodou stejně tak teda já (rovinky). Čekal jsem trochu nárust o těch 15kw nebo jsou to nějaký pseudo kilowaty?

Kdo máte el. sklopný zrcátka, sklapují se pokaždé nebo to funguje např. když podržim déle DO.

Dík!
No v HL je full LED ale predne nebudes mat ani v HL tie top svetla tam si musis priplatit 2 pripladky prvy je za tie najvysie LED a dalsi za to aby boli adaptivne tak ze asi tolko zadok v HL tak tam je to to naj co sa da uz vo vybave.

No a ak si myslis ze na Passat je pneu zo sirkou 235 malo tak potom ja uz neviem dajme si styl X6 a nasad tam 325 :D ak si myslis ze cele je to o tom.

No a ten rozdiel vo vykone je tak smiesny ze je jasne ze nevidis rozdiel a aste ak ta B8 mala vacsiu vahu tak potom asi kazdy vie kde je pes zakopany. Skus si to proti BiTDI :D potom zistis...

Elektricke sklopne zrkadla sa sklopia vzdy pti kazdom zamknuti akom kolvek nejde tam o cas
JE: VW Passat B8 BiTDI 4MOTION Limo Highline R19, LED-DLA, Light Assist, LightVision, ergoComfort, Alcantara, DCC, AID, DiscoverPro, DYNAUDIO, Keyless Access, 230V, Area View 360, EA, TJA, LA, SAP, PR..

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od Sullaco »

Diky DODO za info o zrcátkách. Myslel jsem pochopitelně adaptabilní LED, žádný další upgrade není možný. Nevím čím to ale prostě asi tím, jak jsou kola tentokrát zalezlý v kastli, tak jejich "tloušťka" jaksi zaniká . Ono upřímně 235 na 19" kolo není vůbec nic extra, co si budem nalhávat. Ale co se dá dělat. Do brambory či mergla jít nemůžu i když bych chtěl. Bitd je sice výkonově na dvoulitr asi TOP ale já kupuju auta aby nalítala za 3 roky třeba i přes 300tkm a nevěřím, že to ten motor dá. :wink:

Uživatelský avatar
DodoGT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 10.03.2015 08:47
Bydliště: Prešov Slovensko

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od DodoGT »

Ano adaptivne LED predne su uz strop a je to pastva pre oko ci uz z vonku alebo v noci z vnutra proste navikove :D no ja osobne 235 uznavam na R19 je to stabilne nehuci to mensi valivy odpor skus sa previest v lete na X6 ja na nej lietam casto no ak s Passata sadnem na to kokos to huci ako keby to malo vsetke loziska na kolesach v prdeli a najazdene ma asi 22tkm :D no proste strasne a o spotrebe nehovorim aj ked ju neriesim ale proste ale z hladiska EKO je to prepadak proste mna toto neohurilo len pre to ze to je pekne na oko ale to je vsetko a pre mna je to malo... A ak ide o BiTDI ano je tam toho vykonu moc ale ja jazdim rocne cca 50-60tkm uvidime nik na nom nema viac ako 80-100tkm tak ze nik ti to nepotvrdi ja mam zaruku na 6 rokov a uz po 4 auto stale predavam tak ze pre mna je to nepodstatne to riesit kolko to znesie... ja mu stupem na krk pravidelne a dostava do tela :) bez lutosti samozrejme az ked je pekne nahriaty
JE: VW Passat B8 BiTDI 4MOTION Limo Highline R19, LED-DLA, Light Assist, LightVision, ergoComfort, Alcantara, DCC, AID, DiscoverPro, DYNAUDIO, Keyless Access, 230V, Area View 360, EA, TJA, LA, SAP, PR..

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od Sullaco »

Jezdil jsem X5 a vim o cem mluvis. Ja jen ze proste vizualne by mohli byt ty 19 i 18 o malinko sirsi. Hele treba to to Bitdi da, kdo vi, uvidime :-) na dvoulitr je to famozni vykon o tom se nemusime bavit. No uvidim stale nejsem rozhodnut zda 18 nebo 19 jeste uvidim. Kazdopadne jestli to nezere gumy tak budu stastnej jak blecha :-)

Ps: Dodo, dokazes posoudit zda maji vyznam ta vrstvena protihlukova skla? Na dvou autech to mam ale tak nejak nedokazu posoudit zda to hluk tlumi ci nikoliv.

Uživatelský avatar
DodoGT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 10.03.2015 08:47
Bydliště: Prešov Slovensko

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od DodoGT »

No po pravde by bol pre mna osobne strop 245 co veľký rozdiel nie je ale taky110kw Passat tak ten by sa trápil ako keby mal za sebou obitny príves :-D no pneu sú aspoň ja osobne úplne krásne rovnomerne zjazdné ale 4motion neviem možno je to tým a možno ze aj bez bude mat auto pekne rovnomerne opotrebované.

Osobne som ich skúšal na predvadzacke s tým istým motorom a rozdiel ? Žiadny alebo fakt minimálny aby to auto bolo tažšie v interiéri na diaľnici nemám ten pocit fakt asi ten rozdiel zaznamenas len s nejakým meracom na hluk tak ze ja som si to nedal.
JE: VW Passat B8 BiTDI 4MOTION Limo Highline R19, LED-DLA, Light Assist, LightVision, ergoComfort, Alcantara, DCC, AID, DiscoverPro, DYNAUDIO, Keyless Access, 230V, Area View 360, EA, TJA, LA, SAP, PR..

Kube S5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 13.12.2015 09:47

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od Kube S5 »

Zdravím všechny.A též se hlasím do rodiny po dlouhém 6měsíčním čekaní.Jinak světlomety vypadají opravdu skvěle jen jsem trochu čekal víc od nich za tmy oproti audi s led metrix je to něco jiného.
Přílohy
passat.jpg
20151118_133202_000.jpg

Odpovědět

Zpět na „Passat B8“