Hlásim sa do rodiny

3G5 / 3G2 2014 - 201.
Odpovědět
bedrich666
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 27.10.2008 13:34
Bydliště: ČR

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od bedrich666 »

Dneska jsem se videl se znamou, ktera si Pasika Varinat ve stejny verzi jako ja objednavala i ve stejnou dobu a ona ma Pirelli P7 Cinturato :D

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od Sullaco »

Variant HL, 140Kw, 19" kola a mám Pirelli

Uživatelský avatar
DodoGT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 10.03.2015 08:47
Bydliště: Prešov Slovensko

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od DodoGT »

Kupene MAJ 2015 a mam Pirelli P7 Cinturato ale posledny rok zivota maju :D
JE: VW Passat B8 BiTDI 4MOTION Limo Highline R19, LED-DLA, Light Assist, LightVision, ergoComfort, Alcantara, DCC, AID, DiscoverPro, DYNAUDIO, Keyless Access, 230V, Area View 360, EA, TJA, LA, SAP, PR..

Uživatelský avatar
ricardo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 03.11.2008 12:18

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od ricardo »

A
Naposledy upravil(a) ricardo dne 06.10.2016 22:43, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
JEYCOM
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 03.03.2012 10:48

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od JEYCOM »

Krásný auto! Krásný fotky! Ať slouží :good:
Passat Alltrack B8_2016
Passat Alltrack B7_2014
Passat variant B7_2012 - minulost... R.I.P. 4.3.2013

chamelleon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 30.09.2016 13:49
Bydliště: Brno

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od chamelleon »

Ahoj pánové, konečně jsem se taky dočkal a nový Alltrack je doma, tak se hlásím do rodiny :D
Přílohy
IMG_2214.JPG
IMG_2224.JPG
IMG_2225.JPG
IMG_2228.JPG
Naposledy upravil(a) chamelleon dne 04.10.2016 14:59, celkem upraveno 1 x.
VW Passat Alltrack B8 stříbrná Tungsten 2016 140kW DSG 4Motion

Uživatelský avatar
JEYCOM
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 03.03.2012 10:48

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od JEYCOM »

Hele, že ty jsi mi ho ukradl? :D

Přesně ten samý Alltrack ve stříbrné Tungsten čeká již na vyzvednutí...

Tak že za mě moooooc povedený !! Krásný auto. Myslím, že tato barva mu velice sedí, je taková elegantní. Ale to je věc vkusu. Nechť ti slouží a hlavně spousty kilometrů bez nehod!

A já se snad už dočkám příští týden....
Passat Alltrack B8_2016
Passat Alltrack B7_2014
Passat variant B7_2012 - minulost... R.I.P. 4.3.2013

Uživatelský avatar
CoolXman
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1330
Registrován: 04.02.2009 15:50
Bydliště: Berounsko, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od CoolXman »

ja teda zadny foto nevidim
Passat B8 Limo 2,0 TDI DSG R-Line Tungsten - AID,DCC,ACC,Discover Pro,18"+19",LED,Lane,Side,DLA,TPMS,Ambiente,230V,kamera,DLS audio Reference,SGS
Golf 7 Variant 2,0 TDI DSG

Uživatelský avatar
DodoGT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 10.03.2015 08:47
Bydliště: Prešov Slovensko

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od DodoGT »

Ani mne sa foto nezobrazuje
JE: VW Passat B8 BiTDI 4MOTION Limo Highline R19, LED-DLA, Light Assist, LightVision, ergoComfort, Alcantara, DCC, AID, DiscoverPro, DYNAUDIO, Keyless Access, 230V, Area View 360, EA, TJA, LA, SAP, PR..

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od ppfox »

mě jo
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od Sullaco »

Pár dotazů:

jak je to s vyřazováním na volnoběh u DSG? Jako co mě zatím jediný hodně štve, že jedu z kopce a auto po chvíli je schopno jet pořád na řádně vytočenou trojku. Pádlama tam vrazím vyšší kvalt ale přijde mi to vcelku otravný furt takto odřazovat. Ten volnoběh umí občas režim ECO i když taky jen někdy.

U LED světlometů nastavení normal, sport a eco. Jak svítí sportovní a ekologický světlomet? 8O

Díky

Uživatelský avatar
DodoGT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 10.03.2015 08:47
Bydliště: Prešov Slovensko

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od DodoGT »

Nie je problém to pocas jazdy hodit na páke do N neutral a auto si to vyhodi samo potom uz len zasa kludne pocas jazdy to tuknut do D auto si samo zaradi najlepsi rychlostny stupen a to vsetko bez poistky na pake ta sa stlacat nemusi ja to robim bezne. No ak idem s kopca auto si samo hadze vyssie stupne a nedrzi to na otackach ani ked brzdim si to nepodradi samo tak neviem preco to tebe robi mozno to mas v SPORT a preto

Neviem co mas ak mas tie najvyssie FULL LED ADAPTIV tak tie sa v ECO nenatacaju a ak si tam hodis asistenta dialkovych svetiel tak auto nekopiruju ale dialkove stiahne cele a potom znova nahodi COMFORT NORMAL SPORT samozrejme tam je to uz plne funkcne a zmena nie je ziadna medzi nimi...
Sullaco píše:Pár dotazů:

jak je to s vyřazováním na volnoběh u DSG? Jako co mě zatím jediný hodně štve, že jedu z kopce a auto po chvíli je schopno jet pořád na řádně vytočenou trojku. Pádlama tam vrazím vyšší kvalt ale přijde mi to vcelku otravný furt takto odřazovat. Ten volnoběh umí občas režim ECO i když taky jen někdy.

U LED světlometů nastavení normal, sport a eco. Jak svítí sportovní a ekologický světlomet? 8O

Díky
JE: VW Passat B8 BiTDI 4MOTION Limo Highline R19, LED-DLA, Light Assist, LightVision, ergoComfort, Alcantara, DCC, AID, DiscoverPro, DYNAUDIO, Keyless Access, 230V, Area View 360, EA, TJA, LA, SAP, PR..

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od Sullaco »

Ne, sport zařazený nemám, jen Comfort nebo Normal. Vyšší stupně si to drží, ale jen do té doby než se trošinku dotknu brzdy, pak to je schopno jet na trojku i na 3000 otáček. O neutrál ani tak nejde, spíš o to, že by mohl z kopce nechávat dalece vyšší kvalt.

Uživatelský avatar
DodoGT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 10.03.2015 08:47
Bydliště: Prešov Slovensko

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od DodoGT »

Mne to na mojom nikdy nespravilo ani ked som pridal dole kopcom a ono si to podradilo hned ako som pustil plyn hned si to dalo do tej najvyssej moznej rychlosti aby to nebrzdilo moc a nebolo to tak hlucne a nekomfortne skusal som to dnes aj ked som brzdil pridaval vsetko mozne v rezime comfort to stale hadze na to najvyssie co moze tak ze je to zvlastne...
JE: VW Passat B8 BiTDI 4MOTION Limo Highline R19, LED-DLA, Light Assist, LightVision, ergoComfort, Alcantara, DCC, AID, DiscoverPro, DYNAUDIO, Keyless Access, 230V, Area View 360, EA, TJA, LA, SAP, PR..

chamelleon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 30.09.2016 13:49
Bydliště: Brno

Re: Hlásim sa do rodiny

Příspěvek od chamelleon »

:arrow: Měl jsem se zobrazením fotek po té co jsem je přidal do galerie stejný problém, chvíli zobrazit šly a chvíli ne,
tak nevím kde byl problém, ale teď jsem je dal přímo jako přílohu příspěvku a vypadá, že je to už v pořádku.

Jinak děkuji za pochvalu, byla to skladovka, protože mě tlačil čas. Jinak jsem měl vybranou malinko jinou konfiguraci,
ale s termíny dodání vlastních konfigurací je to, jak již mnozí tady zjistili a popisovali, u VW (a ne jen u nich) na minimálně
šestiměsíční čekání. Za mě je Tungsten nakonec super, není na ní vidět tolik prach a špína a není tak svíťavá jako Reflex,
ale samozřejmě je to věc vkusu.

Jinak s tím podřazováním z kopce se mi auto chová úplně stejně jak popisuje Sullaco, dokud jedu na Normal (Comfort) z prudšího kopce,
nechám zařazené D a sundám nohu z plynu nic se neděje a DSG tam nechá šestku, ale jakmile se dotknu brzdy i sebemíň je schopné to
podřadit klidně až na trojku a jet z kopce na vytočenou trojku klidně i nad tři tisíce a za doprovodu slyšitelného řevu motoru. Ale nedokážu zatím
identifikovat, jestli to tak dělá vždycky, protože mám pocit, že na začátku jsem nic takového nepozoroval.
VW Passat Alltrack B8 stříbrná Tungsten 2016 140kW DSG 4Motion

Odpovědět

Zpět na „Passat B8“