B8 na sněhu

3G5 / 3G2 2014 - 201.
Odpovědět
Uživatelský avatar
CoolXman
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1330
Registrován: 04.02.2009 15:50
Bydliště: Berounsko, Praha
Kontaktovat uživatele:

B8 na sněhu

Příspěvek od CoolXman »

Tak jsem si včera na prvním sněhu ověřil to, co jsem viděl na internetu a o čem se mluvilo, že se dá s předokolkou u B8 užít i nějaká ta zábava na sněhu. Dá se s tím lehce driftovat a do zatáček a i točit dokola ve smyku zadní nápravy. Nebyl prostor to zkoušet dokonale, ale jistý náznaky tam jsou. Na dnešní přeelektronizovaný vozy s předním pohonem docela paráda, neporovnatelně zábavnější než se starým 3C TDI s manuálem co jsem měl. :rofl:
Passat B8 Limo 2,0 TDI DSG R-Line Tungsten - AID,DCC,ACC,Discover Pro,18"+19",LED,Lane,Side,DLA,TPMS,Ambiente,230V,kamera,DLS audio Reference,SGS
Golf 7 Variant 2,0 TDI DSG

Uživatelský avatar
lovec1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 29.10.2014 18:38
Bydliště: Brno

Re: B8 na sněhu

Příspěvek od lovec1 »

Taky jsem to včera zkoušel a po zkušenostích s minulými "předokolkami" byl jsem příjemně překvapen :good:
Passat B8 Variant, 1.8TSI DSG, 132kW, HighLine

Uživatelský avatar
DodoGT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 10.03.2015 08:47
Bydliště: Prešov Slovensko

Re: B8 na sněhu

Příspěvek od DodoGT »

Ja som to vcera dal na peknom parkovisku ESC Sport a k tomu rezim Sport je to stvorkola s ktorou niet konca hry to auto je jeden velky uzas drift je uzastne kontrolovatelny da sa to tahat ako dlho sa da ked pusti velkost terenu samozrejme. No tak toto som necakal co to dokaze na snehu SUPER klobuk dole k modu ESC Sport
JE: VW Passat B8 BiTDI 4MOTION Limo Highline R19, LED-DLA, Light Assist, LightVision, ergoComfort, Alcantara, DCC, AID, DiscoverPro, DYNAUDIO, Keyless Access, 230V, Area View 360, EA, TJA, LA, SAP, PR..

Uživatelský avatar
DodoGT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 10.03.2015 08:47
Bydliště: Prešov Slovensko

Re: B8 na sněhu

Příspěvek od DodoGT »

Asi takto sa da posantit na 4MOTION B8 skvelo

JE: VW Passat B8 BiTDI 4MOTION Limo Highline R19, LED-DLA, Light Assist, LightVision, ergoComfort, Alcantara, DCC, AID, DiscoverPro, DYNAUDIO, Keyless Access, 230V, Area View 360, EA, TJA, LA, SAP, PR..

OndraB8
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 12.10.2015 15:07

Re: B8 na sněhu

Příspěvek od OndraB8 »

Já jsem byl docela zklamán, nevypínatelná stabilizace je prostě vždy limitující. Do smyku se to sklouzne, to ano, ale pak je to dřív nebo později stejně ukončeno elektronikou. Předchozí xDrive, kde jsem jedním stiskem tlačítka vše vypnul, mi pasoval mnohem víc.
VW Passat B8 2.0 BiTDI R-Line

OndraB8
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 12.10.2015 15:07

Re: B8 na sněhu

Příspěvek od OndraB8 »

Ale je fakt, že jsem tam neměl režim sport motoru, takže to bylo asi dost tím.
VW Passat B8 2.0 BiTDI R-Line

Uživatelský avatar
DodoGT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 10.03.2015 08:47
Bydliště: Prešov Slovensko

Re: B8 na sněhu

Příspěvek od DodoGT »

Áno je to v tom potrebujes tam hodit sport podrzat tlacidlo na vypnutie stabilizacie asi 8s a potom si mozes s autom robit co chces len pozor na 1760kg na snehu :D
JE: VW Passat B8 BiTDI 4MOTION Limo Highline R19, LED-DLA, Light Assist, LightVision, ergoComfort, Alcantara, DCC, AID, DiscoverPro, DYNAUDIO, Keyless Access, 230V, Area View 360, EA, TJA, LA, SAP, PR..

Uživatelský avatar
eauto1.cz
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1474
Registrován: 29.09.2014 11:41
Bydliště: Opavsko
Kontaktovat uživatele:

Re: B8 na sněhu

Příspěvek od eauto1.cz »

OndraB8 píše:Já jsem byl docela zklamán, nevypínatelná stabilizace je prostě vždy limitující. Do smyku se to sklouzne, to ano, ale pak je to dřív nebo později stejně ukončeno elektronikou. Předchozí xDrive, kde jsem jedním stiskem tlačítka vše vypnul, mi pasoval mnohem víc.
Ty hovoříš o SPORT ESP režimu.
Existuje ještě režim OFF, ale nemáš ho dostupný na tlačítku
Diagnostika umí přenastavit úrovně tlačítka ESP
Máš tři režimy tlačítka ESP.
Na ty jde nastavit jedna ze tří variant:

Aktivní/ASR OFF/ESP Sport
Aktivní/ESP Sport/ESP OFF
Aktivní/ASR OFF/ESP OFF

VŠE NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ.
Jen si pak nestěžuj, že jsi se opřel o strom a škoda 10.000euro
Auto1 - Import a prodej aut http://www.eauto1.cz"

Odpovědět

Zpět na „Passat B8“