Hlásím se i já do rodiny B8

3G5 / 3G2 2014 - 201.
Holdikus
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 23.02.2016 14:39

Re: Hlásím se i já do rodiny B8

Příspěvek od Holdikus »

CoolXman píše:to holdikus: diky za prani, taktez co nejvic km bez starosti i tobe. ja uz mam snad jako prvni v cr odrenej a lehce promacklej zadni blatnik a naraznik, jsem posral zajizdeni do garaze, budu muset snad kvuli B8 zborit garaz nebo se z toho uz pos...., takze starosti jsou na svete
jinak z ceho vychazis, si moje auto nevidel ne? a o vyjadreni "plny knedlik" nemuze byt ani rec :-), to by ti tu par lidi dovysvetlilo :laugh:
napr. nemam vyhrev skla (zbytecnost pro me), full elektricky memory sedacky a dynaudio, ale audio jsem poresil aftermarketem aparuturou DSL Sweden vcetne tlumeni skoro celyho auta, zbyva mi akorat podlaha
Inu, videl jsem foto auta v tve profilovce a byť je to auto tam věru malinkate, i tak je videt, jaky je to krasavec :D
Co se tyka plneho, ci neplneho knedliku, vychazel jsem z infa v tvem podpisu a prislo mi, ze tam toho mas pozehnane :D :D
Vyhrivane celni sklo je naprosta fantazie, tam si dovolim nesouhlasit. Auto sice garazuji, ale kdyz uz mne potka ta neprijemnost, ze je na celnim skle namraza, je to diky vyhrevu skutecne za par sekund minulost. Ale ja tohle "dostal" befelem pri zaskrtnuti Active displeje, povinna polozka.
A na Dynaudio uz mi taky nezbylo :D :D
Kazdopadne, at uz je ten "knedlik" do plna a nebo ne............ preji at hezky slouzi :) :) :)

Kube S5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 13.12.2015 09:47

Re: Hlásím se i já do rodiny B8

Příspěvek od Kube S5 »

Krasavec a nejspíš jsem si měl taky připlatit nu škoda.Tak ať slouží co nejlíp na mnoho km.

Holdikus
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 23.02.2016 14:39

Re: Hlásím se i já do rodiny B8

Příspěvek od Holdikus »

Kube S5 píše:Krasavec a nejspíš jsem si měl taky připlatit nu škoda.Tak ať slouží co nejlíp na mnoho km.
Ahoj a moc diky. Koukal, jsem ze mame stejnou barvu :) Ten tvuj v kombajnu vypada take moc hezky. Tak at i tobe slouzi a preji spousty bezpecnych km.

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Hlásím se i já do rodiny B8

Příspěvek od Sullaco »

Vyhřívaný sklo jsem měl na Passatu už 2x a je to dobrý možná tak na srandu námrazu. Pokud je silnější kdy přimrzaj stěrače, tak to v autě dřív umrznu. Za mě jedině webasto.

Uživatelský avatar
DodoGT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 10.03.2015 08:47
Bydliště: Prešov Slovensko

Re: Hlásím se i já do rodiny B8

Příspěvek od DodoGT »

Ja mam aj jedno aj druhe ale proste to nezavisle je na nezaplatenie a uz nikdy bez toho v zime ani na krok :)
JE: VW Passat B8 BiTDI 4MOTION Limo Highline R19, LED-DLA, Light Assist, LightVision, ergoComfort, Alcantara, DCC, AID, DiscoverPro, DYNAUDIO, Keyless Access, 230V, Area View 360, EA, TJA, LA, SAP, PR..

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Hlásím se i já do rodiny B8

Příspěvek od Sullaco »

DODO poslal jsem ti SZ ohledně RC modelu ale odpověď nic, tak jen jestli jsi to ty či nikoliv??? Díky za info :wink:

Uživatelský avatar
JEYCOM
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 03.03.2012 10:48

Re: Hlásím se i já do rodiny B8

Příspěvek od JEYCOM »

Zdravím pánové, tak i já se "brzy" přidám mezi vás... Minulý pátek tj.20.5. - 20 týden - objednáno do výroby. Zatím první informace o termínu dodání 41. týden... Prý se to ale ještě změní, že to bude dřív. No uvidíme...

Co ty Sull? Jak jsi na tom ty? Už jezdíš?
Passat Alltrack B8_2016
Passat Alltrack B7_2014
Passat variant B7_2012 - minulost... R.I.P. 4.3.2013

Stanley649
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 01.06.2017 21:06

Re: Hlásím se i já do rodiny B8

Příspěvek od Stanley649 »

Pripájam sa aj ja z mojím B8:D
Z autom som zatiaľ spokojný a dúfam že to tak aj zostane.
Plánujem folie na okná a zadný nárazník r Line.
Přílohy
Inked20170601_144308_LI.jpg

Uživatelský avatar
jind
Člen klubu
Příspěvky: 87
Registrován: 15.03.2010 05:39
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlásím se i já do rodiny B8

Příspěvek od jind »

No vida další pěkný krasavec :good:

fb_vít1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 10.09.2020 00:56

Re: Hlásím se i já do rodiny B8

Příspěvek od fb_vít1 »

Zdravim mohu se zeptat za dobu co mate pssata, mohu se zeptat na servisní náklady pripadne jestli vznikly nejake problemy a autem nebo neco? Dekuju za odpoved, jse mi o to ze si chci tez kupovat benzina a tak jsem se chtel zeptat co me ceka a nemine, krasny den :)))) Bek

Odpovědět

Zpět na „Passat B8“