Brzdy z B8 do CC (B7)

3G5 / 3G2 2014 - 201.
Odpovědět
Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Brzdy z B8 do CC (B7)

Příspěvek od KJirka »

šance, že to někdo budete 100% vědět je asi mizivá, ale líná huba .....
Takže, věděl by někdo, jestli to lze bez jakýchkoliv úprav a případných problémů s následným kódováním zaměnit ?
Mám už na CC desky na výměnu a zvažuju výměnu celých brzd za větší. Přední mám 312 mm, B8 340 mm. Zadní mám 282 mm, B8 310 mm. To je přeci jen dost velkej rozdíl. Důvod, proč to chci udělat je, že tyhle současný brzdy jsou perfektní jen do určitý rychlosti a intenzity brzdění. Pak to jde do hajzlu tak, že to je téměř nebezpečný.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
CoolXman
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1330
Registrován: 04.02.2009 15:50
Bydliště: Berounsko, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzdy z B8 do CC (B7)

Příspěvek od CoolXman »

Zdar, predpokladam, ze o tomhle vis: http://www.sbazar.cz/Upgrade4yourcar/de ... -340-zadni" onclick="window.open(this.href);return false;
honza zde nabizi brzdy z B8 a je jasne psano, ze vse pasuje bez uprav, akorat nevyzkouseno v provozu .... vychazim z logiky, ze naprava 3C = naprava CC
brzdy 340 vepredu jsou znat, sam to dokazu porovnat, mam je na 3C VR6 versus mensi na 3C TDI
Passat B8 Limo 2,0 TDI DSG R-Line Tungsten - AID,DCC,ACC,Discover Pro,18"+19",LED,Lane,Side,DLA,TPMS,Ambiente,230V,kamera,DLS audio Reference,SGS
Golf 7 Variant 2,0 TDI DSG

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Brzdy z B8 do CC (B7)

Příspěvek od KJirka »

jo, o tomhle přímo mluvím, ale protože Honza je prej teď někde v exotice, nemůžu se ho zeptat. A jestli to máš na vlastní kůži odzkoušený (teda účinek aspoň), seš můj člověk. Díky :D
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Odpovědět

Zpět na „Passat B8“