Váš systém Infotainment byl vynulován na nastavení z výroby

3G5 / 3G2 2014 - 201.
Odpovědět
Uživatelský avatar
jind
Člen klubu
Příspěvky: 87
Registrován: 15.03.2010 05:39
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Váš systém Infotainment byl vynulován na nastavení z výroby

Příspěvek od jind »

Tak dneska me to vynulovani do tovarniho nastaveni Car-Net stalo ulozena data. Adresy a POI.

Sem jediny komu to neslo opetovne aktivovat ? Musel jsem vozidlo odstranit a po te znova pridat, zadat kod pro sparovani v aute a bylo to v poradku.

Jinak to datum se jim take nepodarilo fixnout.

Uživatelský avatar
Vosan
Člen klubu
Příspěvky: 68
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Su Moravak jak poleno - Hodonín

Re: Váš systém Infotainment byl vynulován na nastavení z výroby

Příspěvek od Vosan »

jind píše:Tak dneska me to vynulovani do tovarniho nastaveni Car-Net stalo ulozena data. Adresy a POI.

Sem jediny komu to neslo opetovne aktivovat ? Musel jsem vozidlo odstranit a po te znova pridat, zadat kod pro sparovani v aute a bylo to v poradku.

Jinak to datum se jim take nepodarilo fixnout.
U mne to same, auto bylo stale ve stavu neaktivovano, nez provedli aktualizaci carnetu vsechno bezelo. Musel jsem odstranit a znovu projit komplet aktivaci. Datum mám taky asi ze Startreku 22.18.2016
Jeste by mne zajimalo kolik mate ikon v mobilni aplikaci carnetu na androidu. U mne se zobrazuji jenom 3ikony - cile, manazer casu a nastaveni, nemam tam ikonu vozidlo.
A nejak se mi hangnul Thnik Blue trainer - nezobrazuje zadna data, kolace na obrazovce jsou neaktivni. Nema s tim nekdo obdobny problem?

I.
V dobrém vzpomínáme Pašík 1.9TDi 77Kw/chip/2007 -- Pašík 2.0 TDi 103Kw 2012 -- do roku 2021 Pašík 2.0 TDi HL 110Kw 2016 nyní AUDI A6 C8 3.0 V6 Design

Uživatelský avatar
jind
Člen klubu
Příspěvky: 87
Registrován: 15.03.2010 05:39
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš systém Infotainment byl vynulován na nastavení z výroby

Příspěvek od jind »

No mě Android nefunguje vubec, hlásí to nějakou chybu a chlapci v KV Carpoint nevědí.

Až pojedu do Prahy na výměnu oleje zkusím to vyřešit u nich.

Každopádně zkus provést tovární nastavení a snad to pomuže. K prvotnímu problému bych doplnil že data která byla uložena v navigaci zůstala, alespoň že tak :D

Uživatelský avatar
Vosan
Člen klubu
Příspěvky: 68
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Su Moravak jak poleno - Hodonín

Re: Váš systém Infotainment byl vynulován na nastavení z výroby

Příspěvek od Vosan »

Včera opět záhada - Carnet po obnově před měsícem fungoval jak měl. Včera po snaze spustit app carnetu mi napsal kontrola registrace a dál nic. po restartu NAVI byla služba nedostupná.
Musel jsem opět udělat odstranění vozu přes web rozhraní a novou aktivaci ta proběhla a carnet zase fungoval. Jaké bylo překvapení dnes ráno kdy carnet oznámil že není aktivován a nelze spustit.
Opět jsem naklepal aktivační kod v registraci který byl včera zadán s výsledkem že byl carnet úspěšně aktivován - tedy 2x za dva dny - takže jestli to pánové ve VW s aktivací nepřekombinovali. Jestli bude nutná aktivace každý den tak si můžou carnet strčit do špic.

Máte někdo obdobnou zkušenost ?
V dobrém vzpomínáme Pašík 1.9TDi 77Kw/chip/2007 -- Pašík 2.0 TDi 103Kw 2012 -- do roku 2021 Pašík 2.0 TDi HL 110Kw 2016 nyní AUDI A6 C8 3.0 V6 Design

Uživatelský avatar
Ettore
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 15.05.2016 07:11

Re: Váš systém Infotainment byl vynulován na nastavení z výroby

Příspěvek od Ettore »

Vůbec, jednou jsem to aktivoval a od té doby šlape bez problémů
Passat B8 2016

Odpovědět

Zpět na „Passat B8“