Vrzání těsnění předních dveří.

3G5 / 3G2 2014 - 201.
Uživatelský avatar
Ettore
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 15.05.2016 07:11

Re: Vrzání těsnění předních dveří.

Příspěvek od Ettore »

Můžu se zeptat na jméno servisu?
Passat B8 2016

AndrewT
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 07.03.2017 10:49

Re: Vrzání těsnění předních dveří.

Příspěvek od AndrewT »

Jasně, AUTO JAROV. Fakt mile překvapili!

___________
B8 2.0 TDI HL

Uživatelský avatar
Ettore
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 15.05.2016 07:11

Re: Vrzání těsnění předních dveří.

Příspěvek od Ettore »

U Klokočky na Karlovarský na všechny "vrzací" závady úplně kašlou.... komentáře, že to je normální a nový díl to bude dělat taky jsou klasika...
Passat B8 2016

hampejz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 240
Registrován: 05.04.2009 15:13

Re: Vrzání těsnění předních dveří.

Příspěvek od hampejz »

1,5 roku stáří a 40k najeto. Stejné problém. Vrže pravá strana, ale neumím říct odkud. Uvidím co servis a díky za tip s mazivem. V Praze je to fakt peklo a zatím vlastně jediné, ale hrozné, zklamání

Uživatelský avatar
Ettore
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 15.05.2016 07:11

Re: Vrzání těsnění předních dveří.

Příspěvek od Ettore »

otevři zadní dveře a propruž je v maximálním otevření, často vrže černý obklad B sloupku
Passat B8 2016

hampejz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 240
Registrován: 05.04.2009 15:13

Re: Vrzání těsnění předních dveří.

Příspěvek od hampejz »

Zkusím, být netuším jak je mám propruzit :) dik

Uživatelský avatar
Ettore
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 15.05.2016 07:11

Re: Vrzání těsnění předních dveří.

Příspěvek od Ettore »

Otevři na max a trochu ještě lehce zatlač
Passat B8 2016

Uživatelský avatar
eauto1.cz
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1474
Registrován: 29.09.2014 11:41
Bydliště: Opavsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrzání těsnění předních dveří.

Příspěvek od eauto1.cz »

Nezkoušel někdo namazat? 000096310B
Nebo to těsnění zahodit do popelnice a dát nové?
Dveře vůli nemají?
Auto1 - Import a prodej aut http://www.eauto1.cz"

AndrewT
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 07.03.2017 10:49

Re: Vrzání těsnění předních dveří.

Příspěvek od AndrewT »

Vážení, kdysi jsem tu spustil tuhle diskuzi k vrzání těsnění dveří u B8. Dlouho jsem tu nebyl, tak jen pro přehled shrnu, jaký je posun. Prostě u B8 jediné zklamání (vyjma vrzání hliníkového pásu v palubce v letních měsících uprostřed, kde jsou tlačítka, letos už to opět začalo), které je však poměrně nepříjemné a pro mě nepochopitelné, že auto v takové cenové kategorii má takový problém, který nenajdete ani u levnějších Octavií či i Superbů v základní výbavě. Prostě nezbývá nic jiného, než si zvyknout. Jediné co fakt zabírá, je konkor, nic jiného, bohužel. Po důkladném natření konkorem to vydrží poměrně dlouho v klidu, ale po prvním ručním umytí, kdy saponátem umyjí i vnitřek dveří, je vše zpět. Takže nezbývá než konkor nosit v autě a okamžitě mazat. Nějak se tím v návodu a letáku zapomněli pochlubit, když B8 chválili :(
___________
B8 2.0 TDI HL

maross.h
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 20.05.2017 09:43

Re: Vrzání těsnění předních dveří.

Příspěvek od maross.h »

Takže po vyše roku, konečne odstránený moj problém s klepaním vo dverách. Nakoľko už auto nie je v záruke, bol som s ním u svojho mechanika. V poslednej dobe to kovové klepanie bolo neznesiteľné, premazal a prečistil som snáď všetko okrem....Prebehol sa autom a trafil, na rozdieľ od autorizovaného servisu kde to všetci počuli ale nevedeli čo a kde, boli to zámky dverí, taký ten kovový jazýček čo je potiahnutý plastom a zapadá do toho kovového účka na karosérii. Nastriekal wurth hhs 2000 a v aute ticho :D . Znovu som spokojný so svojím autom :) :)

Uživatelský avatar
the_miracle
Závodník
Závodník
Příspěvky: 661
Registrován: 20.02.2010 10:03
Bydliště: Střední čechy

Re: Vrzání těsnění předních dveří.

Příspěvek od the_miracle »

Mam stejny problem na B7. Leve zadni. Auto jiz mimo zaruku. Nejaka rada? Napada me glycerin. Diky.
VW Passat Variant 3B6, 1.9 TDI-PD 96 kW, r.v. 2002
VW Passat Variant B7, 2.0 TDI 130 kW, DSG, r. v. 2014

sateza
Řidič
Řidič
Příspěvky: 136
Registrován: 03.04.2010 08:01

Re: Vrzání těsnění předních dveří.

Příspěvek od sateza »

Caute, tak se pridavam do clubu vrzačů. :cry:
Mam VW Tiguan, r.v. 2010. Vrzani se mi ozyva jakoby ze stredoveho sloupku, ktery mam pri rizeni vlevo za sebou. Spis je to nekde uprostred, mozna trosku niz. Vcera jsem to namazal alespon mazivem, ktere je proti zamrzani, ale dnes je to snad jeste horsi. Resite to zde jeste nekdo, pomohl vam dalsim pripravek Krytox, ktery se zde zminuje nebo mate jiny recept, jak se toho zbavit. Je to silene otravne. A spis se mi zvuk vyskytuje pri rozjezdech a brzdeni. I kdyz i pri jizde, ale tam uz mene. Diky vsem za rady.

EDIT: Je možné použít tohle? To jsem našel jako nejlevnější na ebay:

Kód: Vybrat vše

https://www.ebay.com/itm/Krytox-GPL-106-PFPE-Oil-14g-Auto-Roof-Door-Weatherstripping-Rubber-Lubricant-105/251863267449?hash=item3aa4387879:g:bCoAAOSwv0tVW~f6
VW Tiguan 2.0 TDI Track&Field

samuel.marcinko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 01.04.2019 15:34

Re: Vrzání těsnění předních dveří.

Příspěvek od samuel.marcinko »

Passat B8 Highline - mne ide vŕzganie od B stĺpika, robí no hlavne na nerovnostiach na ceste a napríklad pri cúvaní do kopca ale prechode do zákrut. Ide to priamo z B stĺpika. Viete mi pomôcť čo namazať a kde hľadať problém ?

jprichmond
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 20.02.2008 11:51
Bydliště: Ostrava

Re: Vrzání těsnění předních dveří.

Příspěvek od jprichmond »

Ahojte, mi vrzaly dveře řidiče na nerovnostech jak se auto rozkymácelo nebo nadskočilo na větší díře.., místo jsem hledal tak, že jsem při zavřených dveří zatlačil na vnitřní horní stranu dveři a bylo to .. vrže ta sametka těsnění jak je ta plastová zákrytka pro dírku na nosič ve střese zevnitř. Koupil jsem si OLEJ NA GUMOVÁ TĚSNĚNÍ U DVEŘÍ AUTA SONAX. Vždy po myčce, nebo vydatných deštích jak to vyschne promažu a mám klid :) Hledal jsem to 6 měsíců a v servise jsem s tím byl 2 krát, sice to vyřešili ale po myčce nebo nějaké době to začalo znovu. Tak třeba to někomu pomůže.
Ahojte
J

Uživatelský avatar
the_miracle
Závodník
Závodník
Příspěvky: 661
Registrován: 20.02.2010 10:03
Bydliště: Střední čechy

Re: Vrzání těsnění předních dveří.

Příspěvek od the_miracle »

Za mě vyřešilo toto:

https://www.ges.cz/cz/glycerin-glc-50-GES08003114.html

Teď po zimě jsem problémové místo mazal znovu.
VW Passat Variant 3B6, 1.9 TDI-PD 96 kW, r.v. 2002
VW Passat Variant B7, 2.0 TDI 130 kW, DSG, r. v. 2014

Odpovědět

Zpět na „Passat B8“