ACC

3G5 / 3G2 2014 - 201.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Max583
Řidič
Řidič
Příspěvky: 168
Registrován: 09.07.2009 13:31
Bydliště: Most

ACC

Příspěvek od Max583 »

Nevím jestli se to už tady neřešilo. Nemohl jsem si zvyknout na adaptivni tempomat. Je pravda že ovládání páčkou bylo jednodušší a dalo se to ovládat po paměti. Na volantu to přece jenom odvádí trochu pozornost. Zase ale když si na to člověk zvykne, je super. To jsem ale odbočil. Nevíte někdo jestli když auto začne zpomalovat protože se blíží k autu před ním, rozsvítí se vzadu brzdová světla?

KP118
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 24.01.2017 21:27
Bydliště: Považská Bystrica - SR

Re: ACC

Příspěvek od KP118 »

No co sa tyka zvyku tak neviem mam sice golfa ale tak viem ze horne tlacitko resetuje na hodnotu a dolne nastavuje novu.. Podla mna to ide lahko. Co sa tyka svetiel tak acc rozsvecuje svetla podla potreby a teda ak spomaluje slabo teda len ubranim plynu alebo brzdenim motora svetla nesvietia ak brzsi razantnejsie napr auto pred tebou brzdi tak aj tvoje acc svetla rozsvieti. Mne sa dokonca stalo ze som siel na acc ked autu predomnou skocia srna do cesty a on brzdil na doraz. Vted mne acc skocil brutalne po brzdach vyskocila hlaska frontasistu a hlaSka BRZDIT. aj tak acc ubrzil sam skoro do nuly. Vtedy mi ale znamy co siel ako treti zamnou hovoril ze mi brzdove svetla az blikali tak z toho mi vypliva ze acc vie s brzdami robit uplne rovnako akoby si brzdil sam....
GOLF V VARIANT: 1.9 TDI - 77kw - comfortline with DPF - PREDAJ
GOLF VII VARIANT: 1.4 TSI- 92kw- SLOVAKIA HIGHTLINE

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: ACC

Příspěvek od ppfox »

přesně jak píšeš
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
georgy04
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 14.10.2012 14:02

Re: ACC

Příspěvek od georgy04 »

neskusal niekto vypnut adaptivny tempomat? napriklad ked husto snezi a senzor nema vyhlad tak sa adaptivny tempomat vypne, ale uvital by som v tom pripade aspon klasicky tempomat bez adaptivity
VW Passat B6 Variant 103KW CR 11/2008
VW Passat B8 Variant 140KW 05/2015

Uživatelský avatar
eauto1.cz
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1474
Registrován: 29.09.2014 11:41
Bydliště: Opavsko
Kontaktovat uživatele:

Re: ACC

Příspěvek od eauto1.cz »

V Passatu lze použít buďto ACC radar NEBO omezovač rychlosti ale nelze použít obojí současně.
Nejde to někomu, kdo má teď nového Passata MR2018 už ACC+Speed Limiter současně aktivovat?
Prostě aby dodržoval vzdálenost, ale nejel více než nastavíte limit?

Protože Arteon umí dokonce díky ACC brzdit do zatáček dle dat z nové verze navigace Dicover Pro (podpora gest) a umí brzdit volitelně a dodržovat rychlostní limity jak z map, tak i ze Sign Assist (respektuje volitelně i přechodné omezení rychlosti) a právě i dle Speed Limiteru, což nastavíte sami (v zimě je dálnice 130 ale dáte 110 protože jedete po vrstvě sněhu a přitom Tempomat hlídá jak značky, tak odstup i omezovač) :potlesk:

Auto1 - Import a prodej aut http://www.eauto1.cz"

Odpovědět

Zpět na „Passat B8“