Moje Béosma

3G5 / 3G2 2014 - 201.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lukkii
Profík
Profík
Příspěvky: 1021
Registrován: 18.05.2014 11:41
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje Béosma

Příspěvek od Lukkii »

Některý věci neobejdeš holt;-)
eauto1.cz píše:Nikdo to neumí obejít co... :sorry:
Jedině koupit jinou s aktivním App Connect a tu svou prodat :drinks:
Passat B8 2.0TDI, 110kw,DSG.Webasto,pACC, přestavba facelift Matrix, kapacitní volant/travel assist, Area View 360, PLA3, MIB2.5, RGB ambient 30 barev

Uživatelský avatar
123talis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 15.03.2018 20:56

Re: Moje Béosma

Příspěvek od 123talis »

ako po chiptuningu? je to rozdiel? nie je to moc na dvojkolku?
spotreba, obratnosť?
Inak parádne úpravy. Tú panoramu zavidim...:)
Passat B8 Individual, 110kW, DSG, F1, Full LED.

Uživatelský avatar
Lukkii
Profík
Profík
Příspěvky: 1021
Registrován: 18.05.2014 11:41
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje Béosma

Příspěvek od Lukkii »

Jasne ale to si financne moc nepomuzes, spis prodelas kalhoty. Navic musis nekde nechat odstranit ochranu komponent. Takze jsi na cca 15 misto 6 za aktivacni klic ve vw. A ta puvodni bude opet bez odstraneni komponent a to se prodava hur.
Lukkii píše:Některý věci neobejdeš holt;-)
eauto1.cz píše:Nikdo to neumí obejít co... :sorry:
Jedině koupit jinou s aktivním App Connect a tu svou prodat :drinks:
Passat B8 2.0TDI, 110kw,DSG.Webasto,pACC, přestavba facelift Matrix, kapacitní volant/travel assist, Area View 360, PLA3, MIB2.5, RGB ambient 30 barev

Uživatelský avatar
Lukkii
Profík
Profík
Příspěvky: 1021
Registrován: 18.05.2014 11:41
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje Béosma

Příspěvek od Lukkii »

Aktivace části zadních světel při denním svícení. Na fotkách vnější části světel pro varianty low LED a high LED.
Jde samozřejmě aktivovat naopak pouze části vnitřní, případně klasicky celá světla.
Přílohy
low led
low led
high led
high led
Passat B8 2.0TDI, 110kw,DSG.Webasto,pACC, přestavba facelift Matrix, kapacitní volant/travel assist, Area View 360, PLA3, MIB2.5, RGB ambient 30 barev

Uživatelský avatar
ricardo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 03.11.2008 12:18

Re: Moje Béosma

Příspěvek od ricardo »

Staci pri vypnutom zapalovani stlacit a podrzat dlho tlacidlo na nulovanie km. Hlavne sa nezlaknut, ked najprv resetne pocitadlo km, ale drzat....drzat :)
Sharpe1 píše:Ahoj, mohu se zeptat, jak si tam dostal ten indikátor baterky? Docela šikovna fičura, kolik to stojí a jde to domontovat?

Díky.
Jarda

ondrc
Řidič
Řidič
Příspěvky: 163
Registrován: 18.09.2008 07:31
Bydliště: jižní morava

Re: Moje Béosma

Příspěvek od ondrc »

Lukkii píše:Aktivace části zadních světel při denním svícení. Na fotkách vnější části světel pro varianty low LED a high LED.
Jde samozřejmě aktivovat naopak pouze části vnitřní, případně klasicky celá světla.

Čau...chci se zeptat....tot vše možné nastavovaní světel atd....předpokládám že jde u všech modelů(dle možností)…
Můžeš mi případně poradit jak na to nebo nejlépe na koho se obrátit???

Mají tyto drobné úpravy vliv na záruku vozu??

Díky za případné info...

Uživatelský avatar
Lukkii
Profík
Profík
Příspěvky: 1021
Registrován: 18.05.2014 11:41
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje Béosma

Příspěvek od Lukkii »

U vozů v záruce je to k individuální diskuzi - obecně zásahy až na drobné výjimky nedoporučuju a ani nedělám.
ondrc píše:
Lukkii píše:Aktivace části zadních světel při denním svícení. Na fotkách vnější části světel pro varianty low LED a high LED.
Jde samozřejmě aktivovat naopak pouze části vnitřní, případně klasicky celá světla.

Čau...chci se zeptat....tot vše možné nastavovaní světel atd....předpokládám že jde u všech modelů(dle možností)…
Můžeš mi případně poradit jak na to nebo nejlépe na koho se obrátit???

Mají tyto drobné úpravy vliv na záruku vozu??

Díky za případné info...
Passat B8 2.0TDI, 110kw,DSG.Webasto,pACC, přestavba facelift Matrix, kapacitní volant/travel assist, Area View 360, PLA3, MIB2.5, RGB ambient 30 barev

boguu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 20.10.2018 18:54

Re: Moje Béosma

Příspěvek od boguu »

Ahoj... chtěl bych se optat na ten area view a pla. V létě, na jaře bych to chtěl nainstalovat(už ho mám koupený). Můj dotaz se týká toho, zda při aktivaci a nastavení se s tím musí do vw, nebo to dokáže tady někdo z fora ? :-)

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje Béosma

Příspěvek od tornado1 »

boguu píše:Ahoj... chtěl bych se optat na ten area view a pla. V létě, na jaře bych to chtěl nainstalovat(už ho mám koupený). Můj dotaz se týká toho, zda při aktivaci a nastavení se s tím musí do vw, nebo to dokáže tady někdo z fora ? :-)
Pokud mužu vše jsem montoval a kodoval já..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Marin199
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 05.02.2019 18:55

Re: Moje Béosma

Příspěvek od Marin199 »

Zdravím do klubu, taky jsem se stal hrdým majitelem b8 je to rok 2015 najeto 95000 motor CRLB 110 kw dsg full led zadní taky Matrix area view navi hlídání mrtvého úhlu ať.. ve verzi higline skoro ve fullu. S autem jsem zatím moc spokojený akorát jsem se chtěl zeptat na motor, při otáčkách cca 1300 až 1800 se mi zdá takový tvrdší chod potom už je to v poho nevím jestli je to normální nebo je něco špatně? Děkuji za odpovedi[album][/album]
Přílohy
IMG_20190127_123012.jpg
IMG_20190127_123024.jpg

fmtz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 06.02.2019 12:36

Re: Moje Béosma

Příspěvek od fmtz »

Máš statické nebo dynamické LED, ne "Matrix". Matrix by znamenalo, že máš Dynamic Light Assist (možnost trvalého použití dálkových světel).

Kolik byla cena? cca 430 000 CZK?

Marin199
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 05.02.2019 18:55

Re: Moje Béosma

Příspěvek od Marin199 »

fmtz píše:Máš statické nebo dynamické LED, ne "Matrix". Matrix by znamenalo, že máš Dynamic Light Assist (možnost trvalého použití dálkových světel).

Kolik byla cena? cca 430 000 CZK?

Přední svetla jsou ty dynamické s naklápěním a natáčením do zatáček a zadní jsou Matrix, cena byla 495000 za 430000 koupíš tak maximálně comforline a ne higline v kůži a skoro v plné vybave

boguu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 20.10.2018 18:54

Re: Moje Béosma

Příspěvek od boguu »

fmtz píše:Máš statické nebo dynamické LED, ne "Matrix". Matrix by znamenalo, že máš Dynamic Light Assist (možnost trvalého použití dálkových světel).

Kolik byla cena? cca 430 000 CZK?
Sry za OT, ale mám téměř podobné, bez area view, s AID, všechny asisty, alcantara, dsg atd.. za 420 tis. dovezené z DE. Všechno mi zajistil zdejší uživatel eauto1.cz, kterého moc doporučuji, jestli sháníš, tak se na něj obrať :-)

Marin199
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 05.02.2019 18:55

Re: Moje Béosma

Příspěvek od Marin199 »

boguu píše:
fmtz píše:Máš statické nebo dynamické LED, ne "Matrix". Matrix by znamenalo, že máš Dynamic Light Assist (možnost trvalého použití dálkových světel).

Kolik byla cena? cca 430 000 CZK?
Sry za OT, ale mám téměř podobné, bez area view, s AID, všechny asisty, alcantara, dsg atd.. za 420 tis. dovezené z DE. Všechno mi zajistil zdejší uživatel eauto1.cz, kterého moc doporučuji, jestli sháníš, tak se na něj obrať :-)
V poho, já jsem spokojen s autem kupoval jsem u nás a za kolik si koupí někdo jiný to je mi jedno... Když jsem kupoval tak lepší nebyl a když se podívám teď tak tam taky nic není a pokud je tak jiný nájezd nebo výbava apod... Já jsem se spíš chtěl zeptat na ten tvrdší chod motoru v nižších otáčkách jestli někdo má zkusenost

Uživatelský avatar
patrikrs
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1446
Registrován: 24.02.2008 22:22
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje Béosma

Příspěvek od patrikrs »

Nechci Vám to kazit, ale nechápu proč se tady debatuje o chodu motoru a ceně v tématu o autě Lukkiiho

Odpovědět

Zpět na „Passat B8“