Vrzajicí palubní deska

3G5 / 3G2 2014 - 201.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Sharpe1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 17.12.2017 15:14

Vrzajicí palubní deska

Příspěvek od Sharpe1 »

Zdravím,

vrže někomu palubní deska? Mám VW Passat B8 sedan, 2016 najetu 31 tis. km. A na okreskách mi vrže palubka, ne vždy, jen při nějaké rychlosti.

To mě docela točí. Nebyla na to nějaká svolávačka? Za 14 dní jdu do autorizovaného servisu, tak jim to tam řeknu a uvidím jak se k tomu postaví.

Děkuji.
Sharpe1
Passat B8, 1.4TSI ACT 110 kw

Uživatelský avatar
georgy04
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 14.10.2012 14:02

Re: Vrzajicí palubní deska

Příspěvek od georgy04 »

ja mám zas problém, že mi niečo rezonuje pri akcelerácii zrejme niekde v strede palubovky
VW Passat B6 Variant 103KW CR 11/2008
VW Passat B8 Variant 140KW 05/2015

Stanley649
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 01.06.2017 21:06

Re: Vrzajicí palubní deska

Příspěvek od Stanley649 »

Sharpe1 píše:Zdravím,

vrže někomu palubní deska? Mám VW Passat B8 sedan, 2016 najetu 31 tis. km. A na okreskách mi vrže palubka, ne vždy, jen při nějaké rychlosti.

To mě docela točí. Nebyla na to nějaká svolávačka? Za 14 dní jdu do autorizovaného servisu, tak jim to tam řeknu a uvidím jak se k tomu postaví.

Děkuji.
Sharpe1

Ahoj,

Všimol som si to aj ja sem tam niečo počut,hlavne ked sa strieda teplo zima.Dočítal som sa na nejakej nemeckej stránke že sa to stáva hlavne pri výbave s brúsenými lištami z hliníku ktoré mám aj ja .Občas niečo započuť na dverách.
Pár krát tomu :baseball: ono to prestane vždy na dlhú dobu:D

AndrewT
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 07.03.2017 10:49

Re: Vrzajicí palubní deska

Příspěvek od AndrewT »

Ahoj,
ano, záleží na ročním období :( Holt B8, na které se materiálově výrazně šetřilo, aby se sundala váha, takže mi to připadá, že to auto je celkově strašně křehký. Já to mám také, právě v týdnu mi začala sezona. Mám broušené lišty z hliníku a vrže to uprostřed, jak jsou tlačítka (nouzové směrovky apod.). Je to na nervy, ale k tomu mám po 15 tis. od loňska i vrzání těsnění dveří, které musím pravidelně mazat konkorem. A pak na dlážděných cestách ještě nějaké "kovové" zvuky ve dveřích řidiče, odněkud, kde jsou repráčky. Co by samozřejmě člověk nechtěl za milion korun, snad ne kvalitu? :( Tohle je pro mě jediné zklamání z poměrně dobrého i hezkého B8 :(

___________
B8 2.0 TDI HL

Uživatelský avatar
Sharpe1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 17.12.2017 15:14

Re: Vrzajicí palubní deska

Příspěvek od Sharpe1 »

Takže se s tím akorát mohu smířít? Nebo se to dá nějak řešit přes servis?
Sharpe1
Passat B8, 1.4TSI ACT 110 kw

Uživatelský avatar
Sharpe1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 17.12.2017 15:14

Re: Vrzajicí palubní deska

Příspěvek od Sharpe1 »

Tak autorizovaný servis nic nevyřešil, že se závadu nepodařilo vyvovalat ... je pravda, že to vrzání palubky je dost nepředvídatelné a po městě to nevrže, musím to víc sledovat...
Passat B8, 1.4TSI ACT 110 kw

Odpovědět

Zpět na „Passat B8“