Waze data

3G5 / 3G2 2014 - 201.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Max583
Řidič
Řidič
Příspěvky: 168
Registrován: 09.07.2009 13:31
Bydliště: Most

Waze data

Příspěvek od Max583 »

Jednou jsem narazil na téma kolik sežere navigace Waze dat. ( teď to nemohu nikde najít tak zakládám nové téma).
Samotného mě to zajímalo a je to i pro ostatní aby věděli s čím mohou počítat.
Tak cesta Most - Kiel (Německo) , cca 680km, asi 6,5 hod. Waze si vzala 32Mb.

Uživatelský avatar
Lukkii
Profík
Profík
Příspěvky: 1021
Registrován: 18.05.2014 11:41
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Waze data

Příspěvek od Lukkii »

Pri beznem uzivani 300-400mb mesicne
Max583 píše:Jednou jsem narazil na téma kolik sežere navigace Waze dat. ( teď to nemohu nikde najít tak zakládám nové téma).
Samotného mě to zajímalo a je to i pro ostatní aby věděli s čím mohou počítat.
Tak cesta Most - Kiel (Německo) , cca 680km, asi 6,5 hod. Waze si vzala 32Mb.
Passat B8 2.0TDI, 110kw,DSG.Webasto,pACC, přestavba facelift Matrix, kapacitní volant/travel assist, Area View 360, PLA3, MIB2.5, RGB ambient 30 barev

Uživatelský avatar
Jiruna09
Závodník
Závodník
Příspěvky: 605
Registrován: 01.06.2016 15:29
Bydliště: okres Benešov

Re: Waze data

Příspěvek od Jiruna09 »

Poslední měsíc 113Mb a to jsou jak opakující se trasy, tak nové. Zapnuté veškeré hlášení a videtelnost uživatelů. Waze mám v autě zapnuté pořád.
Loni Chorvatsko 3tis Km a myslím, že jsem byl někde kolem 200Mb. Tenkrát jsem to sledoval, bylo to zrovna před uvolněním čerpání dat v EU.

Uživatelský avatar
eauto1.cz
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1474
Registrován: 29.09.2014 11:41
Bydliště: Opavsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Waze data

Příspěvek od eauto1.cz »

3tis km Chorvatsko? Tos řádně pojezdil, tos byl až v Černé Hoře, ne :)
Auto1 - Import a prodej aut http://www.eauto1.cz"

Uživatelský avatar
Jiruna09
Závodník
Závodník
Příspěvky: 605
Registrován: 01.06.2016 15:29
Bydliště: okres Benešov

Re: Waze data

Příspěvek od Jiruna09 »

1.100Km na Makarskou riviéru, takže 2.200 otočka. A během 14 dnů 800Km v místě. Když už někam jedu, cestuji hodně po okolí, proto na dovolenou jedině autem a stále zapnutým WAZE. Jak uvolnili čerpání dat v EU, není o čem diskutovat. Jen škoda, že servery nedávají dlouhé plánování a je třeba občas Waze znovu spustit (nebo rozložit na několik kratších úseků). Aktuální data o provozu za to ale stojí. Osobně při každé zastávce Waze vypnu a znovu spustím.

Navigace v telefonu jsem odzkoušel všechny nejpoužívanější a Waze díky online vládne. Jako offline zálohu mám Google a Seznam. Seznam je ještě ve vývoji, ale vyhovují mi jejich offline mapy, které se jednoduše stahují po celých státech proti složitému postupu u Googlu.

Waze teď běží i přes android auto, ale po měsíci zkoušení jsem se vrátil k telefonu na magnetu. Na navigaci lépe vidím a rádio mám plně k dispozici.

Uživatelský avatar
eauto1.cz
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1474
Registrován: 29.09.2014 11:41
Bydliště: Opavsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Waze data

Příspěvek od eauto1.cz »

Tak vidíš jak s pašíkem lítáš, příště to natáhni níž, třeba Sithonia-Chalkidiki-Řecko z Brna 1482km respektive 2964km tam a zpět, a časově cca 14h když nechytneš žádný extrémní STAU brnkačka. :wink:
Skály bez ostrých hran,velké šutry, písek s lehátkem taky jde a bazény top a kdo má rád i hory a je multifunkčně zaměřen... každý si vybere a Waze pomůže vždycky :)
Přílohy
monastery vakantie.jpg
Auto1 - Import a prodej aut http://www.eauto1.cz"

Odpovědět

Zpět na „Passat B8“