Autorizovany servis

3G5 / 3G2 2014 - 201.
Odpovědět
martin_a4
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 05.07.2011 23:22

Autorizovany servis

Příspěvek od martin_a4 »

Ted jsem mel pasika na garancni prohlidce v ostrave a dve veci me nastvaly. Auto mi umyli a nechali si to zaplatit cca 200 korun, to jsem si neobjednal. A dalsi vec je ze mi bez oznameni vymenili podznacky za svoje s napisem servisu. Je to normalni? Martin

Uživatelský avatar
Drinker
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 29.01.2012 19:02
Bydliště: Ostrava

Re: Autorizovany servis

Příspěvek od Drinker »

Ar-Cars?
VW Passat Alltrack 140KW 4MOTION, VW Tiguan 2.0TDi 103KW 4MOTION Track & Style 2013, Renault Kangoo II express 1.5 dci 63KW, Bejvávalo = VW Passat 2.0 TDi 125KW Highline 2007

Uživatelský avatar
patrikrs
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1446
Registrován: 24.02.2008 22:22
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorizovany servis

Příspěvek od patrikrs »

Tohle bych viděl na Rt Torax

martin_a4
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 05.07.2011 23:22

Re: Autorizovany servis

Příspěvek od martin_a4 »

Byl to AR cars. Tak je to normalni postup nebo ne?

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorizovany servis

Příspěvek od pino.t »

Já bych řekl, že to je normální a nejenom v servisu Volkswagenu. Taky třeba, že doplní všechny kapaliny, mnohdy napíšou, že dolili 3 litry kapaliny do ostřikovačů, ale v nádobce chybělo jen půl litru. V práci máme flotilu služebních hnůjdej.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

martin_a4
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 05.07.2011 23:22

Re: Autorizovany servis

Příspěvek od martin_a4 »

Jo taky mi doplnili deci chladici kapaliny a pul litru vody do ostrikovacu. To chapu a je ok. Ale proc to sakra myli? To jsem neobjednal a ty podznacky me dorazily. Meli je alespon vratit. Ja si vsiml az doma

Uživatelský avatar
Drinker
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 29.01.2012 19:02
Bydliště: Ostrava

Re: Autorizovany servis

Příspěvek od Drinker »

Ar-Cars byl vždycky pecka, ale poslední dobou se tam chovají, že je Volkswagen pod jejich úroveň. Jsem tam objednaný na úterý, tak uvidíme :-) Jinak auto mi vždy umyli sami od sebe a bez úplaty. Dolívání předražené vody do ostřikovačů a předražené zkušební jízdy jsou klasika, hlavně v Renaultu :laugh:
VW Passat Alltrack 140KW 4MOTION, VW Tiguan 2.0TDi 103KW 4MOTION Track & Style 2013, Renault Kangoo II express 1.5 dci 63KW, Bejvávalo = VW Passat 2.0 TDi 125KW Highline 2007

estevez
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 26.11.2016 19:02

Re: Autorizovany servis

Příspěvek od estevez »

patrikrs píše:Tohle bych viděl na Rt Torax
jj, mně to udělali právě v RT Torax, několik let zpátky u téměř nového auta. Mazec ale bylo, jakým způsobem - normálně to přivrtali vrutama do plechu 5 dveří mimo ta vyznačená místa. A pak to zapřeli... Často jezdím do Ol., tak auto dávám na servis tam, a zatím mi tam podznačky od Hellera nechali.
Přílohy
Obraz1027.jpg

Uživatelský avatar
patrikrs
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1446
Registrován: 24.02.2008 22:22
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorizovany servis

Příspěvek od patrikrs »

Tak přesně takhle to přivrtali známému, když u nich bral úpně nového superba. Na čtyři vruty, takové ty do sadrokartónu. Ani si toho nevšiml když to přebíral, brada mu spadla až když chtěl sundat podložku že si RZ nalepí. No a na dotaz jestli to je vtip, nebo co to znamená, dostal odpověď že je to jen auto, že když se to dá na originál šrouby, tak to drnčí :good:

martin_a4
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 05.07.2011 23:22

Re: Autorizovany servis

Příspěvek od martin_a4 »

Tak to je mazec, ze si to dovoli hovada vymenit podznacku za jinou a ani se nezeptaji a jeste tak hnusne do neoriginal dir. Hned zitra to musim zkontrolovat jestli to udelali spravne. Jeste nechapu proc mam na fakture novy vypousteci sroub na olej a tri vruty torx na kryt motoru. To u kazde vymeny musi menit?

Uživatelský avatar
Ettore
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 15.05.2016 07:11

Re: Autorizovany servis

Příspěvek od Ettore »

Šroub na olej ano
Passat B8 2016

martin_a4
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 05.07.2011 23:22

Re: Autorizovany servis

Příspěvek od martin_a4 »

Ten sroub je jako na jedno pouziti?

Uživatelský avatar
Ettore
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 15.05.2016 07:11

Re: Autorizovany servis

Příspěvek od Ettore »

Vzdyt stoji par korun... lepsi nez pak behat okolo orvaneho sroubu na vane... napriklad na podvozku se maji vzdy pouzit nove srouby a taky na to vetsina garazniku kasle
Passat B8 2016

Odpovědět

Zpět na „Passat B8“