TPMS programovatelné

3G5 / 3G2 2014 - 201.
Odpovědět
rebelius
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 14.06.2012 11:22

TPMS programovatelné

Příspěvek od rebelius »

Ahoj, chtěl jsem se zeptat zda máte někdo zkušenosti s čidly TMPS s číny :
https://www.aliexpress.com/item/New-Aut ... 4c4diva81R" onclick="window.open(this.href);return false;

Jsou programovatelné a měly by se dát naprogramovat tak, že můžu mít stejné ID jak na letních tak na zimních pneu a můžu si kola měnit doma, bez toho abych je pořád tahal do servisu jak kočka koťata.

Video o programování je tady : https://www.youtube.com/watch?v=N6p6xV4PlHc" onclick="window.open(this.href);return false;

Zkoušel někdo?
Napadá někoho proč by to nefungovalo?

Díky

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: TPMS programovatelné

Příspěvek od tornado1 »

Koupíš si B8 a pak řešíš čídla z číny? Dej tam originál a bude to 100%
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

rebelius
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 14.06.2012 11:22

Re: TPMS programovatelné

Příspěvek od rebelius »

Nejde o těch pár korun (možná by to vyšlo i na míň :D nabízeli mi je 1 rok použité za 500 ks), ale pokud ty čidla nemají stejné ID tak není možné snadno měnit kola.
Pokud se nepletu, tak změnou kola na zimní začne jednotka hlásit že nemá čidla, protože je nastavena na ty co jsou v letních kolech a musím se to změnit.

Takto se jedná o clon toho čidla a není tedy třeba nic měnit, jen přehodím kola a jede se dál.
Osobně mám problém s převážením kol do pneuservisu, už několikrát jsem si zasvinil auto a uschování v kol taky nepreferuju, už mi jednou docela dost odřeli disk.

Tak proto to řeším tak složitě .

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: TPMS programovatelné

Příspěvek od tornado1 »

je možné snadno měnit kola, není to žádný problém
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

rebelius
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 14.06.2012 11:22

Re: TPMS programovatelné

Příspěvek od rebelius »

Tak nakonec jsem měl asi ze servisu špatné informace a stačí když je na kole TPMS čidlo a nemusí se nic nastavovat. Takže toto složité řešení není potřeba stačí 4 sensory na B8 .

Díky

Uživatelský avatar
mirob
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: zilina

Re: TPMS programovatelné

Příspěvek od mirob »

Ahoj priatelia.
citam tento thread a som znova prekvapený. asi rok a pol ago kupil som v NSR passat B8 2015 a presadol som z golf4sdi do tohto a nevedel som sa ani rozbehnut s dsg. tento rok som kupil zliatinove disky nie nove a zimne pneu. Viem čo mam robit ked dofukam gumy treba ist do nastavenia a stlačiť set. ale teraz neviem ako to funguje a budu my tie nový zimný set hlasiť nejake neviem čo hlášky na displaji.
prosim len o objasnenie dalej si poradim asi sám.

Odpovědět

Zpět na „Passat B8“