Zaseknutý bezpečnostní pás

3G5 / 3G2 2014 - 201.
Odpovědět
bdivil
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 29.09.2018 20:58

Zaseknutý bezpečnostní pás

Příspěvek od bdivil »

Ahoj,
mám na zadním sedadle (za řidičem) zaseknutý pás. Jde vysunout cca 15 cm a pak se zasekne (jako byste za něj škubli), zpět se zase navine bez problému.
Nestalo se někomu něco podobného? Případně nemáte někdo nějaký trik jak pás odblokovat?

jmc
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 27.11.2018 18:24

Re: Zaseknutý bezpečnostní pás

Příspěvek od jmc »

Stalo se mi to bohužel taky.
Po serfování na netu nakonec rozhodnuto, že bude výměna za nový.
(možná by tam šel nějaký jiný ze staršího nebo jiného modelu auta někde z vrakáče, ale touto cestou jít nechci.) Originál stojí 4.356Kč s DPH + práce.

Wikih
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 08.11.2019 16:34

Re: Zaseknutý bezpečnostní pás

Příspěvek od Wikih »

Mam uplne stejny problem a cena originalniho dilu me moc nepotesila :-( Opravdu neni jina moznost nez komplet vymena?

jmc
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 27.11.2018 18:24

Re: Zaseknutý bezpečnostní pás

Příspěvek od jmc »

Je, můžete to rozebrat a opravit - když to půjde nebo koupit někde použitý nebo podobný a ten třeba upravit. Mě se do toho nechtělo tak jsem to nechal za 5tis v neatorizovaném servisu vyměnit za nový, na který se ještě čekalo docela překvapivě dlouho - je to díl na objednávku. Stejně si myslím, že při troše zručnosti by tam šel pás třeba ze škodovky i starší. Ale opravdu sám jsem to dělat nechtěl a poptávat v servisu: "tak tam dejte tenhle - sice tam nepatří - ale když se tohle tady uřízne flexou a tady vyvrtá díta a sem přišroubuje kus takhle upraveného železa" to fakt v dnešní době už asi ne, ale je pravda, že před cca 15ti lety bych to asi udělal.

Uživatelský avatar
gsxrm
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Zaseknutý bezpečnostní pás

Příspěvek od gsxrm »

mam to same 8O

Odpovědět

Zpět na „Passat B8“