Zámek kufru verze kombi

3G5 / 3G2 2014 - 201.
Odpovědět
Turkpet
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 22.10.2018 14:42

Zámek kufru verze kombi

Příspěvek od Turkpet »

Ahoj všetci.
Nejdu mi otvoriť piate dvere na kombiku B8..
počuť ako mechanizmus zapracuje( pri signale od kľúča, od tlačítka u vodiča aj na preklopenie znaků W vo dverách.Zvuk rovnaký ako keď to fungovalo i predtým akurát teraz to otvoriť nejde. Včera som ani neviem ako z vnútra lomcovanim dverí a mačkání diaľkového ovládača nakoniec dvere otvoril. Zámok vyzeral normálne, jazýček vyskakoval tak ako mal. Tak som to premazal..či to len niekde sa nezasekavalo...všetko išlo hladko...skúsil som par krát zavrieť aj otvoriť dvere a tiež to šlo otvoriť. A za hodinku, čo auto stalo, tak už zase nie..

Janyk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 19.06.2014 14:42
Bydliště: Bratislava

Re: Zámek kufru verze kombi

Příspěvek od Janyk »

Ahoj, švagor mal rovnaký problém, pomohla až výmena zámku.

Uživatelský avatar
mirob
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: zilina

Re: Zámek kufru verze kombi

Příspěvek od mirob »

Najprv musíš otvorit zadne dvere. Dvoma dlaňami musiš na ne riadne zatlačiť dole pri zámku ale riadne a druha osoba zatiahne za tem znak kde sa ovláda odomykanie kufra. Potom som navrtal dve diery do plastu ktory je okolo zamku tesne kde vchádza do krytu zadných dverý z vnútra . Cez otvory sa mi podarilo do zámku nastriekať striekačkou olej a zamok som pomali rozhýbal pri otvorených dverach . to znamená že šrobovákom som zamok zamkol a a tým znakom otvoril. Dovtedy až to išlo úplne lahko a pravideľne. Da sa to urobiť aj keď daš dole plastový cover z vnútra piatych dverý a vytiahnuť zámok von ale je tu možnosť poškodenia uchytiek na plastovom kryte. Rovnaký problem ako na golf 4 Variant 2001

Odpovědět

Zpět na „Passat B8“