Leaving home

3G5 / 3G2 2014 - 201.
Odpovědět
ondrc
Řidič
Řidič
Příspěvky: 163
Registrován: 18.09.2008 07:31
Bydliště: jižní morava

Leaving home

Příspěvek od ondrc »

Ahoj...
Nema nekdo zkusenost s "aktivnim" leaving home...
U skodovek po zamceni auta sviti svetla dale po dobu nastavenou..
U VW zhasnou ihned po zamceni...
Lze predelat? Prekodovat?
Diky

Uživatelský avatar
eauto1.cz
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1474
Registrován: 29.09.2014 11:41
Bydliště: Opavsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Leaving home

Příspěvek od eauto1.cz »

Určitě ,tam je řada podmínek a ty lze změnit.

Klasické nastavení co vídám na B8 nejčastěji, je kruhový ovladač světel v pozici AUTO, nastavení v infotaimentu na aktivní, a potom je navíc nutné brnknout do dálkových= tj levá páčka.
Je to jakési EKO řešení, že si to pokaždé povolíš, jinak to nejede.

Normálně se to brnkání dá změnit tak, jak to bylo kdysi, co uvádíš Ty, mám to tak, změněno a je to lepší, stejně senzor světla hlídá použití jen za tmy.
Ještě tam mám že to funguje jen při prvním zamknutí, když chci, tak zamknu podruhé, světla vypnu, ať nesvítí dlouho, a navíc tam mám svícení mlhami místo hlavních světlometů a v mlhách mám LED pro úsporu odběru ale těch možností nastavení je nepřeberné množství.

Jen je dobré právě z důvodu nekonečného množství nastavení, aby to dělal někdo, kdo to má v malíčku a ví, co dělá. Lze snadno pokazit nastavení nějaké funkce a pak už nebude nikdo vědět kde chyba je, natož, jak ji opravit, takových aut už jsem zažil, že jim něco nefungovalo, třeba klakson nebo dálkové a bylo to kódováním a přijít na to, kde chyba je, to je totální peklo kamaráde.
Auto1 - Import a prodej aut http://www.eauto1.cz"

ondrc
Řidič
Řidič
Příspěvky: 163
Registrován: 18.09.2008 07:31
Bydliště: jižní morava

Re: Leaving home

Příspěvek od ondrc »

díky za info….
když to tak čtu tak nevím jestli není lepší to nechat tak než případně rozvrtat spoustu dalších věcí... :-)

Odpovědět

Zpět na „Passat B8“