VIM discover pro

3G5 / 3G2 2014 - 201.
Odpovědět
danielll2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 30.10.2012 21:18

VIM discover pro

Příspěvek od danielll2 »

Zdravim docital som sa ze VIM (Video in Motion) prehravanie videa pocas jazdy na Discover pro sa da jedine VCP diagnostikou... tak som si VCP V 5.5.1 objednal s usb (jedna sa o klon). Zacal som kodovat, lenze po uploade ZDC suboru pre passat b8, ma program upozornil ze komunikacia z RJ nebola nadviazana, skontrolovat zapalovanie a pripojenie kabla. Komunikacia ukoncena! S tymto kablom nemam vobec ziadne skusenosti stale som pracoval s VCDS objednaval som ho len koli odblokovania obrazu. Ma niekto s VIM skusenosti... pojde to vobec s tymto konkretnym kablom?
Přílohy
20190330_210712.jpg
Passat variant 2.0 BiTdi, 09.2015

jurki2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 17.10.2012 07:10

Re: VIM discover pro

Příspěvek od jurki2 »

Ja som na VIM pouzil pozicany obd eleven
Tam to bolo na jedno kliknutie cez mobil.

Vichac
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 21.02.2016 16:37

Re: VIM discover pro

Příspěvek od Vichac »

danielll2 píše:Zdravim docital som sa ze VIM (Video in Motion) prehravanie videa pocas jazdy na Discover pro sa da jedine VCP diagnostikou... tak som si VCP V 5.5.1 objednal s usb (jedna sa o klon). Zacal som kodovat, lenze po uploade ZDC suboru pre passat b8, ma program upozornil ze komunikacia z RJ nebola nadviazana, skontrolovat zapalovanie a pripojenie kabla. Komunikacia ukoncena! S tymto kablom nemam vobec ziadne skusenosti stale som pracoval s VCDS objednaval som ho len koli odblokovania obrazu. Ma niekto s VIM skusenosti... pojde to vobec s tymto konkretnym kablom?
Mám originál kabel a verzi a jde bez problémů :wink: dz

oko1980
Řidič
Řidič
Příspěvky: 186
Registrován: 25.12.2016 14:37

Re: VIM discover pro

Příspěvek od oko1980 »

Cina nepojde, treba origo VCP stym som to robil a neni problem
Passat B6, r.v. 2010, CBBB, 140KW-TDIFun

Odpovědět

Zpět na „Passat B8“