Reklamácia alu diskov

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...
Odpovědět
vinec
Člen klubu
Příspěvky: 5
Registrován: 12.02.2018 19:29

Reklamácia alu diskov

Příspěvek od vinec »

Zdravím vás všetkých chcel by som sa vás spýtať ako vyreklamovat že mám zle disky. Bol som u jedného pána s tým že som asi trafil niekde nejaký vymol, že sa mi skrivil disk. Tak chlapík to dal na vyvazovacku aby sa na to pozrel a hneď mi na to povedal že to je od výroby. Kvôli tomu že vnútorná strana nehádže ale len vonkajšia. Hned prezrel aj zvyšné disky kde zistil že ďalšie sú takisto také isté len s tým že dve sú extrémne zlé. Za mesiac som bol už 4 krát na vyváženie predtým. O auto sa starám a dávam si pozor aby som nevletel do extrémnych dier. Za vaše rady vám ďakujem.
Vw Passat B8 variant r.v. 2015 110kw Highline

petrix
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 08.12.2017 12:00

Re: Reklamácia alu diskov

Příspěvek od petrix »

Ahoj,
možno nebudem 100% k veci - ale podelím sa s mojou skúsenosťou. Mal som problém s trasením volantu okolo rýchlosti 110-130km/h a preto by som odporúčal špeciálnu diagnostikáciu diskov a pneumatík, ktorá meria hádzavosť disku a hádzavosť pneumatiky. Absolvoval som to pred 2mi týždňami stálo to cca 30€ a zistilo sa, že 3 zo 4 pneumatík continental contiseal, ktoré boli ešte z výrobu - sú zlé. Ak je hádzavosť ešte v rámci nejakých normálov dá sa pneumatika obuť/resp. otočiť na disk tak, aby hádzavosť celého kolesa v kombinácii s pneumatikou bola minimálna.
Ja som vyhodil continentaly a obul štyri nové michelin primacy 4 a môžem povedať, že nový svet jednak, žiadne trasenie, ale ten brutálny KOMFORT - už nikdy viac iné pneu, ako michelin ...
Tiež som to najskôr reklamoval v servise - prehodili disky a zistili, že to ich disky nerobia a tak sa vyjadrili, že to je môj problém - takže sa obávam, že s tým asi nepochodíš...

Takto to vyzerá - valec tlačí na koleso a simuluje cestu ...
http://www.autosklopoprad.sk/doplnkove- ... pneuservis" onclick="window.open(this.href);return false;

vinec
Člen klubu
Příspěvky: 5
Registrován: 12.02.2018 19:29

Re: Reklamácia alu diskov

Příspěvek od vinec »

To mozem skusit, ale bol som u odborníka ktory sa do toho rozumie a ten jednoznacne povedal, že je to diskami. Najvacsi problém je, že dotyčný od ktoreho som tie disky kupil sa tvari, že nieje dostupny nereaguje na e-maily ani na telefon.
Vw Passat B8 variant r.v. 2015 110kw Highline

vinec
Člen klubu
Příspěvky: 5
Registrován: 12.02.2018 19:29

Re: Reklamácia alu diskov

Příspěvek od vinec »

Tak dnes som bol v jednej firme a skutočne jako si pisal je to pneumatikama 3 zo 4 su totalne v prd... Tak som teraz zvedavy čo mi odpíšu tam kde som ich reklamoval.
Přílohy
40007777_306991713394474_8774090072254316544_n.jpg
Vw Passat B8 variant r.v. 2015 110kw Highline

petrix
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 08.12.2017 12:00

Re: Reklamácia alu diskov

Příspěvek od petrix »

tak to vyzera na podobny problem ako som mal ja ... A disky mas original vw alebo nie? A co pneu - tiez continental contiseal (vrstva proti defektom)? Ja si osobne myslim, ze u mna to bol prave problem v tej vrstve vo vnutri pneumatiky ...

vinec
Člen klubu
Příspěvky: 5
Registrován: 12.02.2018 19:29

Re: Reklamácia alu diskov

Příspěvek od vinec »

petrix píše:tak to vyzera na podobny problem ako som mal ja ... A disky mas original vw alebo nie? A co pneu - tiez continental contiseal (vrstva proti defektom)? Ja si osobne myslim, ze u mna to bol prave problem v tej vrstve vo vnutri pneumatiky ...
Originálne disky nemám nemohol som zohnať žiadne v tej dobe tak som našiel iné ale presne také aké sú R19 Verona len iný odtieň a pneu som blbec obul Matador MP47 hectorra 3 pretože som bol s nimi na predchádzajúcich autách spokojný. Teraz som namiesto nich vybral Dunlopy

Odoslané z Lenovo K33a42 pomocou Tapatalku

Tak pneumatikami to nieje. Teraz som zvedavý ako sa zachova predajca alu diskov.
Vw Passat B8 variant r.v. 2015 110kw Highline

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“