Rezervní kolo

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...
Odpovědět
Jami123
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 233
Registrován: 18.02.2019 07:56

Rezervní kolo

Příspěvek od Jami123 »

Ahoj

Chtěl bych se vás zeptat zda někdo z vás měl v Passatu B8 sadu na opravu pneumatik.
Rád bych pořešil rezervu ale nedaří se mi jí sehnat.
Netušíte někdo kde jí pohledat, popř. jaký rozměr a také i "vaničku" do rezervy (na zvedák atd.)

Díky

Libor

Kevinios
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 24.02.2019 16:06

Re: Rezervní kolo

Příspěvek od Kevinios »

Taky jsem resil a moc jsem toho nenasel. Mam tam tu sadu na opravu pneu. Shanel jsem tu polystyren. vypln ale nevim ktera tam presne patri.. Nemate nekdo foto sveho kufru s rezervou - Variant?
VW Passat B8 2.0 140 kW, Comfortline

jmc
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 27.11.2018 18:24

Re: Rezervní kolo

Příspěvek od jmc »

Mám rezervní kolo - plecháč, stejný rozměr kola co na autě.
A měl jsem a mám někde vyndané výlisek na hever co se umisťuje vlevo od kola - štval mi tam a koupil jsem normálně sadu hever,klíč,taž.oko do rezervy primárně určené pro Octavii - a super.

Jami123
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 233
Registrován: 18.02.2019 07:56

Re: Rezervní kolo

Příspěvek od Jami123 »

A neměl by si tip kde sehnat popř. link kde si to našel?
Díky

jmc
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 27.11.2018 18:24

Re: Rezervní kolo

Příspěvek od jmc »

Sada pro rezervní kolo originál VAG 5E0093860B. Je to sice pro Octavii, ale to neva. Ten původní blbinec pro hever, co byl vlevo jsem vyndal, mám a můžu poskytnout, kdyby někdo chtěl. Docela ubíral prostor pro případ snížení podlahy kufru, což využívám, když jedeme na dovolenou. I takto je potřeba dát na boky nějaké laťky asi 1,5cm tlusté, jinak ta podlážka leží při snížení na rezervním kole. Ještě by stálo za to nějakým horkým nožem ten polystyrén (či co) oříznout o něco málo, pak by ta sada zapadla do rezervy úplně.

A koupi jsem to v AUTO KELLY, což je sice nicmocextra firma, hlavně ten jejich brand, ale toto je přímo origoš, takže je to jedno. Lze to i koupit jinde. A sleva je tam proto, že jsem měl nějakej kupón a to je sranda, protože ten byl za hever kterej jsem vrátil.
Přílohy
sada_hever.jpg
dokl_sada_hever.jpg

P3tr16
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 01.06.2019 22:34
Bydliště: Opavsko

Re: Rezervní kolo

Příspěvek od P3tr16 »

Ahoj, měl bych zájem o ten polystyrénový výlisek na bok rezervy, píšu SZ. Díky

jmc
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 27.11.2018 18:24

Re: Rezervní kolo

Příspěvek od jmc »

P3tr16 píše:Ahoj, měl bych zájem o ten polystyrénový výlisek na bok rezervy, píšu SZ. Díky
Už jsem ho poskytl výměnou za něco. Takže bohužel. :?

Jirka_R
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 21.05.2021 21:46
Bydliště: Praha - venkov

Re: Rezervní kolo

Příspěvek od Jirka_R »

jmc píše:
05.09.2019 09:25
Sada pro rezervní kolo originál VAG 5E0093860B. Je to sice pro Octavii, ale to neva. Ten původní blbinec pro hever, co byl vlevo jsem vyndal, mám a můžu poskytnout, kdyby někdo chtěl. Docela ubíral prostor pro případ snížení podlahy kufru, což využívám, když jedeme na dovolenou. I takto je potřeba dát na boky nějaké laťky asi 1,5cm tlusté, jinak ta podlážka leží při snížení na rezervním kole. Ještě by stálo za to nějakým horkým nožem ten polystyrén (či co) oříznout o něco málo, pak by ta sada zapadla do rezervy úplně.

A koupi jsem to v AUTO KELLY, což je sice nicmocextra firma, hlavně ten jejich brand, ale toto je přímo origoš, takže je to jedno. Lze to i koupit jinde. A sleva je tam proto, že jsem měl nějakej kupón a to je sranda, protože ten byl za hever kterej jsem vrátil.
Ahoj, předpokládám, že rezerva je 16?? řeším teď to samý.. původní majitel mi nenechal krom polystyrenu ořechu a šroubováku nic.. takže tohle je ideální řešení.. dojezdovku nechci a do 17tky by to mělo padnou jak pr**l na hrnec.. max to vypodložím dekou aby se to tam vevrklalo
2000 VW B5 Variant , 1,6
2017 VW B8 Variant Highline 1,4 TSI

Uživatelský avatar
tomxass
Závodník
Závodník
Příspěvky: 635
Registrován: 01.07.2012 16:55

Re: Rezervní kolo

Příspěvek od tomxass »

Zdravím, existuje polystyrén do stredu kolesa pre R17?
V Etke som našiel pre B8 ale píše pri nom PR-1G6 z čoho som usúdil že to je pre R16 plech.
Passat B8 2.0 TDI DFGA 2018 7°DSG Highline

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“