Radio - nahrávání dopravního zpravodajství

Interiér, palubky, výbava, sedačky, R packet, elektrika, vybavení

Moderátoři: ejne, pásovec

Odpovědět
Karel Vyhlídka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 12.07.2015 11:10

Radio - nahrávání dopravního zpravodajství

Příspěvek od Karel Vyhlídka »

Dobrý den, jsem novým majitelem B8 ( najeto 17tkm ) doposud spokojen až na rádio. Bohužel nový model již neumožňuje nahrávání dopravního zpravodajství ( TIM ) pouze zesílí zvuk ( TP ). V případě, že řidič telefonuje nebo není právě ve voze nemá šanci dopravní info zachytit. Předchozí B7 se, kterým jsem najel cca 270 tkm tuto funkci měl. Naprosto geniální byla funkce TIM ve starém Superbu kde jsem mohl klidně poslouchat třeba Orion a rádio dokázalo nahrávat z jiné stanice např. ČR1. Dle mého názoru je to cesta zpět. Nemáte někdo nějakou zkušenost s tímto problémem. Děkuji Vyhlídka.

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

Radio

Příspěvek od caravelle »

Ja osobne som mal auto s rádiom s funkciou TIM cca. 6 rokov a priznám sa, ze som tuto funkciu vôbec nevyužíval. Ja ked niekam vyrazam a predpokladám zápchy - povedzme najmä v piatok ak idem mimo Bratislavu, tak si aktuálnu situáciu pozriem v mobile cez aplikáciu Waze.


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Audi S4 Dolphin grey

Uživatelský avatar
eauto1.cz
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1474
Registrován: 29.09.2014 11:41
Bydliště: Opavsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Radio - nahrávání dopravního zpravodajství

Příspěvek od eauto1.cz »

Karel Vyhlídka píše:Dobrý den, jsem novým majitelem B8 ( najeto 17tkm ) doposud spokojen až na rádio. Bohužel nový model již neumožňuje nahrávání dopravního zpravodajství ( TIM ) pouze zesílí zvuk ( TP ).
Jedině navigace, ty mají tlačítko Traffic, které ukazuje všechny zpravodajství v okolí a po rozkliknutí detailní text a mapu kde se to odehrává a umí to přečíst do repro krásnou češtinou :pleasantry:
Auto1 - Import a prodej aut http://www.eauto1.cz"

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“