Car-Net

Interiér, palubky, výbava, sedačky, R packet, elektrika, vybavení

Moderátoři: ejne, pásovec

Uživatelský avatar
jind
Člen klubu
Příspěvky: 87
Registrován: 15.03.2010 05:39
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: Car-Net

Příspěvek od jind »

Stejně je to podivný, vše mají tak nějak vyladěné, ale ty webové služby na prd.

Pár týdnu bojují s časem :D
pche.png
Mirror link mi nejde a chlapci s Carpointu v KV nevědí. infotainment hlásí že položka není povolena.

Uživatelský avatar
eauto1.cz
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1474
Registrován: 29.09.2014 11:41
Bydliště: Opavsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Car-Net

Příspěvek od eauto1.cz »

CarNet po vypršení zkušební doby: 2650kč na dva roky
Auto1 - Import a prodej aut http://www.eauto1.cz"

hampejz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 240
Registrován: 05.04.2009 15:13

Re: Car-Net

Příspěvek od hampejz »

dal jsem SIM, regnul zkušební dobu a zatím nevidím přidanou hodnotu. Co by se mi líbilo je navigace streetview v AID, ale nikde nic a ani StreetView samotné mi nejde zapnout. Jde to někomu?
Přílohy
PBpAwV7+T9WED8xS0leYWA.jpg

Uživatelský avatar
matrose
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 22.05.2012 10:06

Re: Car-Net

Příspěvek od matrose »

Podle me by služba mela byt zdarma... Pulka věci jiz nefunguje

hampejz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 240
Registrován: 05.04.2009 15:13

Re: Car-Net

Příspěvek od hampejz »

Tedy street view fungoval a už nejede? Takže je to dobré jen na tahání dopravy do navy? Tedy místo celého čupr infoteinmentu je lepší si to koupit bez, dokoupit pak dobrou hudbu zvlášť a používat telefon :) Tomu říkám služba :D

Uživatelský avatar
jind
Člen klubu
Příspěvky: 87
Registrován: 15.03.2010 05:39
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: Car-Net

Příspěvek od jind »

hampejz píše:Tedy street view fungoval a už nejede? Takže je to dobré jen na tahání dopravy do navy? Tedy místo celého čupr infoteinmentu je lepší si to koupit bez, dokoupit pak dobrou hudbu zvlášť a používat telefon :) Tomu říkám služba :D
No mě street view ze začátku fungoval bez problému.

Vědět dneska že ten Activ Display pujde dodělat tak se dalo ušetřit desítky tisíc.

Jinak tu alternativu tady už někdo dával viz url

Uživatelský avatar
Lukkii
Profík
Profík
Příspěvky: 1021
Registrován: 18.05.2014 11:41
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Car-Net

Příspěvek od Lukkii »

Pravděpodobně půjde, ale zatím to není dotažené do konce. Minimálně nastavení km zatím není spolehlivě možný. Dále problém optických kabelů - propojení..

jind píše:
hampejz píše:Tedy street view fungoval a už nejede? Takže je to dobré jen na tahání dopravy do navy? Tedy místo celého čupr infoteinmentu je lepší si to koupit bez, dokoupit pak dobrou hudbu zvlášť a používat telefon :) Tomu říkám služba :D
No mě street view ze začátku fungoval bez problému.


Vědět dneska že ten Activ Display pujde dodělat tak se dalo ušetřit desítky tisíc.

Jinak tu alternativu tady už někdo dával viz url
Passat B8 2.0TDI, 110kw,DSG.Webasto,pACC, přestavba facelift Matrix, kapacitní volant/travel assist, Area View 360, PLA3, MIB2.5, RGB ambient 30 barev

Uživatelský avatar
jind
Člen klubu
Příspěvky: 87
Registrován: 15.03.2010 05:39
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: Car-Net

Příspěvek od jind »

Car Net opět po aktualizaci a je nutné opětovně aktivovat službu v infotainmentu.

Měli by to fakt dávat zadarmo, protože ta služba několik měsícu šla nespolehlivě.

Uživatelský avatar
Filas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 30.05.2008 14:53
Bydliště: Praha - Západ

Re: Car-cNet

Příspěvek od Filas »

K čemu je v současné době Car Net využitelný? Má cenu za to dávat těch 3650,- na 2 roky?

Uživatelský avatar
jind
Člen klubu
Příspěvky: 87
Registrován: 15.03.2010 05:39
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: Car-Net

Příspěvek od jind »

Muj osobní názor je že by to měli dávat zcela zdarma.

Import cílu online zvláštní cíle, zprávy.

5x jsem si tam zadával pár cílu a vyzkoušel ty zprávy.. Bohužel tolikrát resetovali web. aplikaci že jsem to vzdal a vše si pohodlně nastavím v autě.
Přílohy
x1.png

jprichmond
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 20.02.2008 11:51
Bydliště: Ostrava

Re: Car-Net

Příspěvek od jprichmond »

Ahojte, Car-Net a využívání dopravních informací.
Mám MIB2 car-net aktivní od 10/2016, všechny služby jako počasí, ceny paliv apod fungují vždy,
ALE Stává se mi často že u Traffic přes CAR-NET mi zobrazí Dopravní hlášení 0 zpráv (viz příloha) a přesto je jich tam spousty. Pokud deaktivuji v CAR-NET informace online tzn data si vezme z TP radia info tam jsou ihned. Jindy vše funguje správně ale jakmile přeruším cestu na více než 30 minut tak ty informace úplně vypadnou.
Připojuji se rSAP bluet. Samsungem... psal jsem i dotaz na importéta ale nic :(
Waze zatím nechci, vysosá telefon během chvilky a přece nemám v aute orig navizagi abych se slepil na středový panel nebo mobil když mám AID kde to mám pod nosem :)
Díky za zkušenosti.
Přikládám obrázky, kdy to nefunguje/funguje a verzi SW Radia.

Díky za tip.
J
Přílohy
A_20180602_150135.jpg
B_20180601_190639.jpg
C_20180601_191256.jpg
E_20180601_190726.jpg

Uživatelský avatar
Lukkii
Profík
Profík
Příspěvky: 1021
Registrován: 18.05.2014 11:41
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Car-Net

Příspěvek od Lukkii »

Carnet má dlouhodobé potíže s přetížením serveru, bohužel nejen v Německu. Služba je celkově velmi nespolehlivá hlavně po stránce zobrazení online dopravní situace. Nejlépe jde ve dnech pracovního volna, kdy není připojeno tolik uživatelů.
Passat B8 2.0TDI, 110kw,DSG.Webasto,pACC, přestavba facelift Matrix, kapacitní volant/travel assist, Area View 360, PLA3, MIB2.5, RGB ambient 30 barev

bedrich666
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 27.10.2008 13:34
Bydliště: ČR

Re: Car-Net

Příspěvek od bedrich666 »

jprichmond píše:Waze zatím nechci, vysosá telefon během chvilky a přece nemám v aute orig navizagi abych se slepil na středový panel nebo mobil když mám AID kde to mám pod nosem
Ja mam Discover Media (v Golfu teda) a jel jsem podle toho asi tak 3x, Waze zapinam skoro porad :D Baterku to na iPhonu zere tak nejak normalne, kdyz je potreba, z USB to pohodlne nabiju :D

Tattoomaen
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 25.01.2012 18:26
Bydliště: Praha

Re: Car-Net

Příspěvek od Tattoomaen »

Taky mám discover media v B8 společně s CarNet a permanentně připojené k netu pomocí carstick a waze jsem z mobilu již dávno smazal. Jezdil jsem podle waze hodně dlouho, ale nyní s online navigací přímo v autě nemám důvod. Kolony jsou v autě stejně jako ve wazu, uzavírky i nehody cca. z 90% a tak jsem waze smazal, jelikož mi byl k ničemu. Pokud člověk užívá ten online infotainment a má navigaci online, tak je ta navigace naprosto dostačující a není důvod ji nahrazovat

Uživatelský avatar
Slimák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 02.03.2009 17:53

Re: Car-Net

Příspěvek od Slimák »

Vzhledem k funkcím Android Auto a Apple Car považuji CAR-NET za jakousi slátaninu, která by se měla dávat zdarma. Mám to pár dní funkční, ale k čemu mi je, když mi ženská 50m před kolonou zahlásí, že je zácpa, to mi moc nepomáhá, když jsem za další 2 vteřiny v koloně :laugh: Čekal bych, že mě to upozorní dříve, abych mohl na danou situaci reagovat. Featury jako počasí a zprávy zbytečné. Co se mi alespoň líbí jsou ceny na čerpacích stanicích v okolí a jistě pro někoho možnost importů tras. Odeslání info o autě o ničem, akorát to ukáže stav km a vozidlo bez chyb. Škoda, že to nehlásí třeba kapacitu baterie a více podrobnější údaje. Co se týče USB, tak ten při Waze jabko spolehlivě nabíjí, domnívám se, že na výstupu bude alespoň 2A. Na druhou stranu, místo 1 roku jsem dostal předplatné na 3 roky, tak je o zábavu postaráno.
Slimákovo Polo - Bulík GTI AW 2018
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=291&t=350040

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“