KESSY

Interiér, palubky, výbava, sedačky, R packet, elektrika, vybavení

Moderátoři: ejne, pásovec

Odpovědět
Uživatelský avatar
Moik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 663
Registrován: 22.04.2010 19:58
Bydliště: Jihlava

KESSY

Příspěvek od Moik »

Ještě jedno téma co jsem tu nenašel :drinks: kessy.

Moje typická situace..přijedu domů a než se děcka vyprdelí z auta, vyndávám věci z kufru. Rád bych potom zavřel tlačítkem kufr a zamknul auto, aniž bych musel vyndávat klíč. Má Passat B8 čidlo/tlačítko i někde okolo kufru nebo musím vždy zpět k autu pohladit zadní kliku? Zkoušel jsem podržet tlačítko i ho 2x zmáčknout...nic. Např. S-MAX má zvenku na víku druhé tlačítko na zamknutí/odemknutí.

Jde nastavit zamčení kessy po bouchnutí dveřma, ale to jsou děcka často ještě v autě se zavřenýma dveřma..

Jinak asi žádná rada..??
Passat 2016, 2.0TDI 110kw, DSG
Multivan T5 2007, 1.9TDI 77kW (R.I.P. 2014)
Tiguan Sport&Style 1,4TSI 110kW 4x4 (R.I.P. 2011)

Uživatelský avatar
ricardo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 03.11.2008 12:18

Re: KESSY

Příspěvek od ricardo »

Moik píše:Ještě jedno téma co jsem tu nenašel :drinks: kessy.

Moje typická situace..přijedu domů a než se děcka vyprdelí z auta, vyndávám věci z kufru. Rád bych potom zavřel tlačítkem kufr a zamknul auto, aniž bych musel vyndávat klíč. Má Passat B8 čidlo/tlačítko i někde okolo kufru nebo musím vždy zpět k autu pohladit zadní kliku? Zkoušel jsem podržet tlačítko i ho 2x zmáčknout...nic. Např. S-MAX má zvenku na víku druhé tlačítko na zamknutí/odemknutí.

Jde nastavit zamčení kessy po bouchnutí dveřma, ale to jsou děcka často ještě v autě se zavřenýma dveřma..

Jinak asi žádná rada..??

To myslis vazne?

hampejz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 240
Registrován: 05.04.2009 15:13

Re: KESSY

Příspěvek od hampejz »

Jde to:
- virtuální pedál nebo jak se jmenuje (otevření/zavření kopnutím) - pozor, já mám variantu otevření a pro zavření se musí měnit celá drahá jednotka
- aktivace zamčení vozu při opuštění vozu klíčkem (přes diagnostiku) - pokud máš děti, tak je to ale na pikaču, protože přijdeš k autu, otevřeš jdny dveře, naložíš jedno dítě, zavřeš ty dveře a tím se zavře celé auto. Tedy v praxi to znamená že přijdeš k autu, pootevřeš dveře řidiče a dokud všichni nenastoupí, tak je necháš otevřené (naopak, pokud někdo jezdí sám, tak super funkce. Odejdeš a auto samo zamkne)

Uživatelský avatar
eauto1.cz
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1474
Registrován: 29.09.2014 11:41
Bydliště: Opavsko
Kontaktovat uživatele:

Re: KESSY

Příspěvek od eauto1.cz »

Umí se samo zamykat, vzdálením klíčku, i patřičně nakódované auto bez Kessy? A odemykat přiblížením klíčku k vozu bez Kessy?
Auto1 - Import a prodej aut http://www.eauto1.cz"

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“