Nefunkční otevírání 5.dveří

Interiér, palubky, výbava, sedačky, R packet, elektrika, vybavení

Moderátoři: ejne, pásovec

Odpovědět
samotretnik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 07.03.2023 20:12

Nefunkční otevírání 5.dveří

Příspěvek od samotretnik »

Ahoj kluci, ať hledám jak hledám tak jsem tady ani na netu nic nenašel. Dnes se mi stalo, že nešel otevřít kufr. Nemám el.otviríráni kufru. Nešel otevřít ani tlačítkem na dveřích řidiče, ani na dálkovém ovladači. Když vezmu za znak ručně, motorek nereaguje. Když zatahnu za tlačítko, motorek reaguje a víko odskočí. Potom tlačítkem na ovladači kufr za znak otevřu. Dálkou se prostě neodemkne, když vezmu za znak abych otevřel, tak nereaguje.Dříve to nedělalo. Zámek vyměněn, stejný výsledek. Nasměřujte mě prosím, na co se mám zaměřit. Díky moc za rady.

tokin1969
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 25.05.2023 22:52

Re: Nefunkční otevírání 5.dveří

Příspěvek od tokin1969 »

Mikrospínač ve znaku? Přerušený svazek v husím krku na 5dveřích?

samotretnik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 07.03.2023 20:12

Re: Nefunkční otevírání 5.dveří

Příspěvek od samotretnik »

mikrospínač OK - po připojení na origo kabeláž bez kamery otevírání funkční. Kabely proměřeny až k radiu - vše OK. Problém bude asi v tištěném spoji v motorku kamery. Proud z mikrospínače do něj normálně jde, na kontaktech do tištěného spoje napětí je, ale tím to končí. Dál to rozebírat nebudu, zas takový montér nejsem. Zkusím pořídit z Ali nový celý pohon bez kamery a uvidíme.

MirekZZ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 26.01.2020 13:20

Re: Nefunkční otevírání 5.dveří

Příspěvek od MirekZZ »

Ahoj, dnes náhle přestalo fungovat otevírání/zavírání kufru. Jen to pípne a zámek lehce odskočí při otevření. Zbytek jde jen ručně, tlačítka taky nereagují. Nemám s tím nekdo podobnou zkušenost? Auto půjde do servisu, jen mě napadá, zda se třeba nějak nezbláznila elektronika a nestačil by reset třeba poloh. Ale nepřišel jsem na to jak ho udělat. Díky

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční otevírání 5.dveří

Příspěvek od tornado1 »

zřejmě vzpěra nebo motor dověru
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“