kvalita interieru b8

Interiér, palubky, výbava, sedačky, R packet, elektrika, vybavení

Moderátoři: ejne, pásovec

Odpovědět
Uživatelský avatar
drroman
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 358
Registrován: 24.02.2006 21:02

kvalita interieru b8

Příspěvek od drroman »

zdravím,jak jste na tom s kvalitou interieru na passatu?ja jsem teda docela zklamany,po 23000km mam zborceny bok sedacky,chybi mi tam uplne ten molitan a samozrejme se o tu konstrukci zacina odirat potah mam highline.byl jsem ve vw a pry je to zpusobeno nastupovanim.moc nerozumim tomu k cemu to misto je kdyz ne k nastupovani.u auta za skoro 900tkc jsem teda rozladeny,jak to sedadlo bude vypadat po treba 100tkm?neresili jste to nekdo a sjakym vysledkem?dik drroman

Uživatelský avatar
jind
Člen klubu
Příspěvky: 87
Registrován: 15.03.2010 05:39
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: kvalita interieru b8

Příspěvek od jind »

Ahoj,

s tím problém nemám a i přesto že ty sedačky jsou na mě relativně malé a jeden bok drtím téměř neustále.

Uživatelský avatar
drroman
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 358
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: kvalita interieru b8

Příspěvek od drroman »

uvidime,dneska to jde jeste jednou na posouzeni.mam jeste b7 najeto 260tkm a sedacky jak nove.nerozumim tomu.asi uz setri na uplne vsem.pisou ze je to kombinace kuze a alacantry pritom na bocich sedacek je kozenka :evil:

Uživatelský avatar
Ettore
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 15.05.2016 07:11

Re: kvalita interieru b8

Příspěvek od Ettore »

B7 byla kvalitou lepší... sice je B8 hezčí, ale hned od novoty mám ve dveřích důlek od loktu, do nohy mě tlačí rám sedačky, okolo pásů je od používání rozedřené obložení, lišty si vesele vržou, skřípe obložení B sloupků... podle prodejce je normální i pískání okolo okna po výměně čelního skla... takže jak Passat najezdí určité km, půjdu asi od VW...
Passat B8 2016

Uživatelský avatar
drroman
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 358
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: kvalita interieru b8

Příspěvek od drroman »

Uvidime,poslal jsem dotaz na zakaznickou linku.jsem zvedavy na reakci.poslal jsem jim to tak:Dobrý den,vlastním passat r.v 2016,reklamoval jsem sedačku řidiče(vydrolena molitanová výpln) reklamace mi byla zamítnuta s tím,ze je to způsobeno uživatelem.Podotýkam,ze auto má najeto cca 25000km a je stare 15mesicu,vlastním i passata z roku 2011 na kterém jsem najel 250000tkm a sedačku řidiče mam v pořádku,v případe potřeby jsem schopen doložit i fotodokumentaci.Oba vozy používám stejným zpusobem,normálně s nima jezdím,po sedačkách neskáču,nechodím v botech..........Mé dotazy zní:jak je to možné?je ve způsobu používáni nového modelu něco odlišného od modelu z roku 2011?Jak bude vypadat sedačka po např. 250000km,když už ted začina otěr potahu o kovový rám sedačky?jaka je kvalita nového modelu když se standartnim použivanim muze stat neco podobneho?nejak se s tim nemuzu smirit,kdyby se to stalo u nejakeho korejce za 300tisic tak by mne to asi nastvalo a rekl bych si dobre Ti tak chtel jsi levne tak ho ma s,ale u premiove znacky za bezmala 900tisic?s Pozdravem

Uživatelský avatar
jind
Člen klubu
Příspěvky: 87
Registrován: 15.03.2010 05:39
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: kvalita interieru b8

Příspěvek od jind »

Pak napiš jak si dopadl :D

Každopádně ti dávám za pravdu. Mě zlobí pouze nějaké vrzání dveřních lišt. (zatím)

Uživatelský avatar
drroman
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 358
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: kvalita interieru b8

Příspěvek od drroman »

Ahoj,odepsali mi v duchu toho,ze posouzeni reklamace je na danem servisu a oni pouze akceptuji nazor servisu.Volal jsem a preposlal mail do RT toraxu a uvidim jak se k tomu postavi,zitra mi maji dat vedet.Pravdou vsak je,ze servis si musi nechat od vw schvalovat tyto opravy a dostal jsem vyjadreni od importera,ze to zamitaji.Jeste to bude zajimave :D Evidentne nekdo lze. :D

Uživatelský avatar
drroman
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 358
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: kvalita interieru b8

Příspěvek od drroman »

ahoj,tak mi dneska volali,ze mam pristavit auto a dostanu novy molitan a potah sedacky.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“