Nastavenie pár vecí (adaptívny tempomat, side assist)

Interiér, palubky, výbava, sedačky, R packet, elektrika, vybavení

Moderátoři: ejne, pásovec

Odpovědět
000kiko000
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 11.06.2018 21:19

Nastavenie pár vecí (adaptívny tempomat, side assist)

Příspěvek od 000kiko000 »

Zdravím, som čerstvým majiteľom jazdenky B8, rv 2015. Chcel som sa opýtať na adaptívny tempomat. Podľa papierov by som ho mal mať. Avšak keď si nastavím tempomat na volante na napr. 130km/hod, a približujem sa zozadu k nejakému vozidlu, auto nereaguje naň vôbec, a pokračuje stále 130... čím to môže byť? Ako zistím že adaptívny tempomat mám/funguje?

Tiež mám otázku ohľadne side assist (myslím že tak sa volá to, keď je auto v mŕtvom uhle a svieti mi diódka na spätnom zrkadle). Ako zistím či to mám/nemám? Diódky v späťákoch mám, avšak keď ide auto okolo, nič nesvieti. Vie to poprípade niekto dorobiť?

Tiež mám otázku, mám základné rádio bez NAV, je možné toto dorobiť?

Aké hinty by sa ešte dali dorobiť nejakými úpravami v systéme? Je niekto kto to vie a vedeli by sme sa dohodnúť? :)

Uživatelský avatar
georgy04
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 14.10.2012 14:02

Re: Nastavenie pár vecí (adaptívny tempomat, side assist)

Příspěvek od georgy04 »

čo sa týka tempomatu, tak v nastaveniach na rádiu by si to mal nájsť, ale keď ti to nespomaľuje, tak asi nebude adaptívny,
side assist ma veľké diódy na krytoch spätného zrkadla
Obrázek
ak ich tam máš, tak musíš aj v nastaveniach nájsť možnosť na zapnutie tejto funkcie
VW Passat B6 Variant 103KW CR 11/2008
VW Passat B8 Variant 140KW 05/2015

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nastavenie pár vecí (adaptívny tempomat, side assist)

Příspěvek od tornado1 »

vše co píšeš se dá dodělat, naprogramovat...
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

000kiko000
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 11.06.2018 21:19

Re: Nastavenie pár vecí (adaptívny tempomat, side assist)

Příspěvek od 000kiko000 »

Hm je pravda že tie spätné zrkadlá s tým veľkým svetlom nemám ... pre adaptívny tempomat je čo potrebné dopracovať? je potrebné aj niečo dokúpiť? Tiež som sa chcel opýtať na elektrické zatváranie kufra, dá sa dorobiť, ak áno, koľko stojí? Tiež koľko stojá tie spätné zrkadielka so senzorom? :) Ďakujem za odpoveď

Uživatelský avatar
Filas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 30.05.2008 14:53
Bydliště: Praha - Západ

Re: Nastavenie pár vecí (adaptívny tempomat, side assist)

Příspěvek od Filas »

Není to jen tak to vše dodělat. Ty zrcátka (side assist) mají kromě jiných krytů zrcátek i senzory v zadním nárazníku a řídíci jednotku, to samé tempomat mám radar vepředu v masce.....

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nastavenie pár vecí (adaptívny tempomat, side assist)

Příspěvek od tornado1 »

Dodělat lze úplně bez problemu
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

boguu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 20.10.2018 18:54

Re: Nastavenie pár vecí (adaptívny tempomat, side assist)

Příspěvek od boguu »

Zdravím chlapi, chtěl bych se optat na AID mezi asistenty mi chybí front assist, zobrazuje se mi zde pouze vyparkování, lane a side assist, když se podívám na nastavení asistentu do navigace, pročka, tak tam se mi zobrazují mimo jiné i ACC a front assist(které jsou aktivní), tak jaktože se mi front assist nezobrazí i na AID ? Nevíte někdo ?

Jinak bych chtěl moc poděkovat zdejšímu uživateli eauto1.cz, neboť mi dovezl skvělé auto, dle mého požadavku, s neuvěřitelnou rychlostí a za moc pěknou cenu :-)

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nastavenie pár vecí (adaptívny tempomat, side assist)

Příspěvek od tornado1 »

To je zvláštní.. mělo by jít nakodovat
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Lukkii
Profík
Profík
Příspěvky: 1021
Registrován: 18.05.2014 11:41
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Nastavenie pár vecí (adaptívny tempomat, side assist)

Příspěvek od Lukkii »

Front assist jde v budicich dokodovat aktivaci prislusneho bitu. Zrovnatak rozpoznani chodcu, pokud mas. Z vyroby tyto 2 asistenti nebyvaji v budicich.


boguu píše:Zdravím chlapi, chtěl bych se optat na AID mezi asistenty mi chybí front assist, zobrazuje se mi zde pouze vyparkování, lane a side assist, když se podívám na nastavení asistentu do navigace, pročka, tak tam se mi zobrazují mimo jiné i ACC a front assist(které jsou aktivní), tak jaktože se mi front assist nezobrazí i na AID ? Nevíte někdo ?

Jinak bych chtěl moc poděkovat zdejšímu uživateli eauto1.cz, neboť mi dovezl skvělé auto, dle mého požadavku, s neuvěřitelnou rychlostí a za moc pěknou cenu :-)
Passat B8 2.0TDI, 110kw,DSG.Webasto,pACC, přestavba facelift Matrix, kapacitní volant/travel assist, Area View 360, PLA3, MIB2.5, RGB ambient 30 barev

Romulus
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 16.01.2008 08:56

Re: Nastavenie pár vecí (adaptívny tempomat, side assist)

Příspěvek od Romulus »

Side Assist - nevíte na kolik by vyšlo dodělání sign assist a side assist do VW B8 BiTDI 4/2015? Má to AID, ACC, DLA, 360° monitorovací systém (AVM), parkovací kameru, kamery v zrcátkách, vpředu na okně tu velkou kameru ve tvaru trojúhelníku. Co vše se dá jen dokódovat?. Díky
VW Passat B8 BiTDi 03/16 plná výbava krom koule, barev. ambientu a výhřevu vzadu.
VW Passat B5.5 96kW 10/04

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nastavenie pár vecí (adaptívny tempomat, side assist)

Příspěvek od tornado1 »

dokodovat lze určitě lane assist a sign assist pokud nemáš... a spoustu dalších věcí
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“