Zeškrábaná přední kamera - zkušenosti?

Interiér, palubky, výbava, sedačky, R packet, elektrika, vybavení

Moderátoři: ejne, pásovec

Odpovědět
Dand4
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 24.12.2018 22:38

Zeškrábaná přední kamera - zkušenosti?

Příspěvek od Dand4 »

Ahoj,
mám Passata s AreaView. Super věc, co si budeme. Poslední dobou jsem si ale začal všímat, že obraz přední kamery je pěkně mázlej. Když používám pouze přední kameru (třeba na vyparkování) tak to není tak hrozný, když to ale spustím z např. ptačího pohledu, tak se k tomu přidá sw úprava a obraz je v podstatě nepoužitelnej. Tak jsem včera checknul přední kameru a vidím, že je dost poškrábaná. Je vidět, že je to nejspíš od kamínků co odlítavaj od aut, co jedou předemnou.
Chápu, že se to stát může, ale i tak bych čekal, že na tak kritický místo daj kameru s odolnějším/tvrdším sklem, než na tu ve schovanou vzadu za vw logem.

Chtěl bych se teda zeptat, jestli máte taky někdo zkušenost s poškrábanou přední kamerou v nárazníku, popř. jak jste to vyřešili. Nová stojí (překvapivě) jen 3k, což je nejspíš lepší volba, než zkoušet to nějak zbrousit. Profesionální rozleštění (mýdlo, voda, hadr) jsem zkoušel - překvapivě bez účinku. Pokud koupím novou (což se z 90% stane) tak si ji určitě nechám polepit nějakou pořádnou ochranou folií, nebo před ní namontuju malej kousek plexiskla (viz. foto), který se bude moct vyměnit jednou za čas.
Přílohy
Plexisklo před kamerou
Plexisklo před kamerou
ps.png (23.04 KiB) Zobrazeno 1702 x

Uživatelský avatar
stk323f
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 26.09.2007 10:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Zeškrábaná přední kamera - zkušenosti?

Příspěvek od stk323f »

Ahoj,
taky by mě zajímalo jak vyřešit poškrábanou přední kameru.
Našli jste někde nějaký kryt?

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zeškrábaná přední kamera - zkušenosti?

Příspěvek od tornado1 »

žádný kryt není
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“