Repas sedadla řidiče

Interiér, palubky, výbava, sedačky, R packet, elektrika, vybavení

Moderátoři: ejne, pásovec

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ettore
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 15.05.2016 07:11

Repas sedadla řidiče

Příspěvek od Ettore »

Dělá autorizák nějakou formu opravy sedadla? Mám HL s ErgoActive sedadlama a horší sedadla jsem snad v žádném autě neměl... V cca 100 tis km se tomu něco stalo s polstrováním v levé bočnici sedáku a jde tam nahmatat kovová konstrukce, která tlačí do nohy a delší cesty jsou s tím dost nepříjemné. Už mám přes 180 tis km a tlačí to už i ráno cestou do práce. Nemluvě o tom, že v 160 tis km popraskala koženka / kůže a je tam co pul centimetru prasklina... mohu porovnat s R-line a tam jsou sedadla měkčí a širší
Passat B8 2016

Uživatelský avatar
eauto1.cz
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1474
Registrován: 29.09.2014 11:41
Bydliště: Opavsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Repas sedadla řidiče

Příspěvek od eauto1.cz »

ErgoComfort kopírují tvar páteře ale jsou pasivní, tj na ideální průměrnou postavu.
ErgoActive umí nastavit 14 různých parametrů, tj lépe se přizpůsobí nestandrtní postavě nebo extrémním požadavkům na sezení, každý sedí jinak.
Ještě jsou R-line verze a komfortní s větráním a hlavně mnoho verzí látky a mraky těch variant.
Amortizace: když máš sedadlo zničené, vůbec bych ho nehodnotil z pozice komfortu, to můžeš jen u nového auta.
Životnost: to záleží na používání, někdo to zničí rychle, někdo to má 20let jak nové...
Oprava, dle VIN zkus objednat ve VW požadované díly, měl by jít objednat jakýkoliv základní díl: např potah sedák-opěradlo-opěrka jednotlivě a jakýkoliv polstr pod to který tam patří.
Servis sedačky bude oříšek, né všude to asi budou umět, zkus nějaké větší autorizáky kde mají na to znalosti nebo existují i neautorizované specializované firmy co se tím zabývají. Nic na tom není umíš si to teoreticky opravit sám ale je to brutálně náročné na přesnost a zručnost a určitě bych to nedělal bez tzv "zkušeností" a hlavně oni k tomu mají speciální nástroje na napínání těch prolisů.
Auto1 - Import a prodej aut http://www.eauto1.cz"

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“