Navigace

Interiér, palubky, výbava, sedačky, R packet, elektrika, vybavení

Moderátoři: ejne, pásovec

TomasGalganek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 26.12.2019 06:47

Navigace

Příspěvek od TomasGalganek »

Ahoj,chtěl bych se zeptat jestli by mi někdo neporadil,nechal jsem si u své b8 doinstslovat lane assist,Apple car play nové mapy,a odkódovat obraz za jízdy navigace Doscovery Pro a teď cca po 3 týdnech přestala celá navigace fungovat,jen se tam vždy objevý welcome to vw a zase zhasne a za chvíli zase to samé,vlastně nefunguje nic jen občas naskočí parkovací kamera když hodím zpátečku.Jinak nefunguje nic nevíte co s tím?Dekuju za odpověď

ferda25
Pilot
Pilot
Příspěvky: 745
Registrován: 25.12.2011 09:36

Re: Navigace

Příspěvek od ferda25 »

Proč to neřešíš s tím kdo Ti na voze udělal tento zásah??? Ty jsi měl jen mirrorlink - tj. první Passaty do 05/2015???

TomasGalganek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 26.12.2019 06:47

Re: Navigace

Příspěvek od TomasGalganek »

Protože pán tvrdí že to není jeho chyba,že kdyby to byla jeho chyba projevilo by se to už při instalaci.Ano passat je 5/2015 mirror link tam byl.

ferda25
Pilot
Pilot
Příspěvky: 745
Registrován: 25.12.2011 09:36

Re: Navigace

Příspěvek od ferda25 »

Kdo to upravoval??

Uživatelský avatar
Lukkii
Profík
Profík
Příspěvky: 1021
Registrován: 18.05.2014 11:41
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace

Příspěvek od Lukkii »

Taky by me zajimalo, kdo...to ti menili jednotku?
Passat B8 2.0TDI, 110kw,DSG.Webasto,pACC, přestavba facelift Matrix, kapacitní volant/travel assist, Area View 360, PLA3, MIB2.5, RGB ambient 30 barev

TomasGalganek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 26.12.2019 06:47

Re: Navigace

Příspěvek od TomasGalganek »

Pan ing.Stárek bmwcesky.cz

TomasGalganek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 26.12.2019 06:47

Re: Navigace

Příspěvek od TomasGalganek »

Nic neměnil jen mi tam nahrál ty věci co jsem psal a po cca 3 týdnech to celý spadlo a to mi ještě line assist nefungoval správně protože se hned po první výzvě na převzetí řízení vypnul což by neměl,ale on mi tvrdí pravý opak

ferda25
Pilot
Pilot
Příspěvky: 745
Registrován: 25.12.2011 09:36

Re: Navigace

Příspěvek od ferda25 »

Kódoval jsi něco na navigaci sám?? Nabízel, že Ti navigaci opraví??

Uživatelský avatar
Lukkii
Profík
Profík
Příspěvky: 1021
Registrován: 18.05.2014 11:41
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace

Příspěvek od Lukkii »

S lane assist to nema co delat. Pokud nemas soucasti Emergency Assist, tak se Lane skutecne pri prvnim pipnuti deaktivuje. Tezko soudit na dalku. V nejhorsim ti s radiem pomuze nekdo tady

TomasGalganek píše:Nic neměnil jen mi tam nahrál ty věci co jsem psal a po cca 3 týdnech to celý spadlo a to mi ještě line assist nefungoval správně protože se hned po první výzvě na převzetí řízení vypnul což by neměl,ale on mi tvrdí pravý opak
Passat B8 2.0TDI, 110kw,DSG.Webasto,pACC, přestavba facelift Matrix, kapacitní volant/travel assist, Area View 360, PLA3, MIB2.5, RGB ambient 30 barev

TomasGalganek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 26.12.2019 06:47

Re: Navigace

Příspěvek od TomasGalganek »

Já jsem se v tom nehrabal ani to neumím.Ne jen mi říká ze to není jeho chyba ze by to nefungovalo hned po instalaci a ze to není jeho chyba když to spadlo až po třech týdnech,ale i v origo servise mi řekli ze to muže spadnout kdykoli pokud je tam nejaká komunikační chyba a je něco špatně nahrané.Dal mi tam údajně nové mapy 2020 Apple carplay odkodoval video za jízdy a ten lineassist ale jak jsem psal ten podle mě nefungoval správně už od začátku tak jestli to nebylo od něho.Nemáte někdo nějakého experta kdo by se na to podíval?

ferda25
Pilot
Pilot
Příspěvky: 745
Registrován: 25.12.2011 09:36

Re: Navigace

Příspěvek od ferda25 »

Byl si u úpravy po celou dobu?? Jak dlouho to trvalo(hodina?? dvě??)?? Jednotku z kastlíku vyndal??

Ptám se, protože je otázka jak hodně má své řešení chráněné, kdyby nabízel opravu, tak bych asi na tvém místě raději zvolil jeho už kvůli možnosti, že tam má něco co zmrtví navigaci kompletně nebo má změněná hesla, atd.

Pokud změnil hesla nemáš vlastně v současném stavu ani jinou možnost než opravu u něj. Zkus se he zeptat zda ponechal "fabrická" hesla.

TomasGalganek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 26.12.2019 06:47

Re: Navigace

Příspěvek od TomasGalganek »

Byl jsem tam celou dobu trvalo to cca 2 hodiny,vše krom line assist mi tam nahrál přes sd kartu kterou strčil do jednotky a line assist ten dělal přes noťas a kabel ale jednotku venku neměl

ferda25
Pilot
Pilot
Příspěvky: 745
Registrován: 25.12.2011 09:36

Re: Navigace

Příspěvek od ferda25 »

Car-play pak fungoval?? Nebo jsi zatím nestihl otestovat a jen jsi tam měl "ikonu"??

TomasGalganek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 26.12.2019 06:47

Re: Navigace

Příspěvek od TomasGalganek »

Car play nefungoval protože to po mě chtěl carstick a nesmí mi ani dělat přes telefon mobilní hotspot což predtim šlo

Uživatelský avatar
Lukkii
Profík
Profík
Příspěvky: 1021
Registrován: 18.05.2014 11:41
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace

Příspěvek od Lukkii »

Carstick po tobe chtel carnet, ne carplay. Zajel bych za nim a at ti rekne co a jak presne kde zmenil. Zpusobu jak aktivovat carplay na tvem rocniku auta je vice jak jeden - a to vi jen on.
TomasGalganek píše:Car play nefungoval protože to po mě chtěl carstick a nesmí mi ani dělat přes telefon mobilní hotspot což predtim šlo
Passat B8 2.0TDI, 110kw,DSG.Webasto,pACC, přestavba facelift Matrix, kapacitní volant/travel assist, Area View 360, PLA3, MIB2.5, RGB ambient 30 barev

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“