vylepšení mazlíků :)))

1974 - 1992 & 2009 - 201.

Moderátor: George

Uživatelský avatar
tweetyna
Pilot
Pilot
Příspěvky: 816
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od tweetyna »

wari: 8O zajímací,skoro bych se vsadila že wariho nikdy nikdo neuvidí v jiný než černý...eště si pamatuju žes to vždycky tvrdl....ale tohle je fakt super.. :wink:
http://www.extra-tuning.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Wari
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 380
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pragl

Příspěvek od Wari »

tweetyna píše:wari: 8O zajímací,skoro bych se vsadila že wariho nikdy nikdo neuvidí v jiný než černý...eště si pamatuju žes to vždycky tvrdl....ale tohle je fakt super.. :wink:
ja vim 8)

Uživatelský avatar
jacko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od jacko »

No dnes mi prišli konečne Koniky,takže mám už podvozok kompletný a stihol som vymeniť predok.Zajtra ma čakajú zadné tlmiče a pružiny :roll: Inak mi zhnila palivová trubka - nalievacia -naviete mi poradiť z čoho by som tam vedel dopasovať,alebo kde by som takú zohnal???

Uživatelský avatar
tweetyna
Pilot
Pilot
Příspěvky: 816
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od tweetyna »

sníženo.... konečně...sice ne nijak extrémně, ale rozumně.... konec motorových člunů.... :lol:
http://www.extra-tuning.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Jajin17
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 305
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jajin17 »

Já vlastním Scirocco model Zender moc uz jich tu neni :-)
Mezi me vylepseni patri zotavovaci lhuta u doktora :D Protoze mi ho nedavno ukradli a uplne ho znicili, teda co se motoru tyce a celeho praveho boku, najit tak ty hnusny smazky co mi znicili milacka :( Jinak Vas chci pozvat na VW Scirocco sraz :-)
Doufam ze prijdete? kona se v Želiv 28.7. - 29.7. 2007
Kdyz tak se ptejte ;-) Rad vam vsechno zodpovim, snad se mi muj Zender do te doby vrati z nemocnice uz opravenej abych se vam taky pochublil ;-)

Uživatelský avatar
tvwigs
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 28.09.2007 20:36
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: vylepšení mazlíků :)))

Příspěvek od tvwigs »

prosimvas muze mi nekdo povedet jak mam udelat centralni sterac? aniz bych musel schanet z MB? :(

Uživatelský avatar
horan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: jih
Kontaktovat uživatele:

Re: vylepšení mazlíků :)))

Příspěvek od horan »

sehnat ze scira jednostěrač (dávaly se na první typy) a přenastavit. No a nebo udělat ze dvoustěrače,ale je to složitější a bude ti muset poradit někdo kdo to dělal. Jinak z vlastní zkušenosti ti doporučuji nechat dvoustěrač. Já mám na sciru jeden a přítelkyně dva. Rozdíl v dešti je obrovskej :cry: :cry: Nehledě na to že ti setře daleko vetší plochu
čím dřív umřu,tím dýl budu mrtvej

Uživatelský avatar
sergei
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: vylepšení mazlíků :)))

Příspěvek od sergei »

mýval sem jednostěrač.šíro.a už nikdy.obzvlášť s mejma 160cm sem koukal skulinou kterou ten stěrač nesetřel :mrgreen:

Odpovědět

Zpět na „Scirocco“