SCIROCCO KLUB

1974 - 1992 & 2009 - 201.

Moderátor: George

Uživatelský avatar
C3
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od C3 »

;) budu se tesit
Horky vzduch a velky tlak..k tomu kapka paliva..Síla velká tlaci pisty..kola hvízdaj..turbo krici..splodin dym+sila velka,nemas nic kdyz nemas diesla!

Uživatelský avatar
krny83
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od krny83 »

chtěl bych jen za v času dodat aspon sem ...na letišti obnoveny závory.bezpečnostní značky na dráze ,ale i tak se tam dá najet,jen to povoloní vysomrovat ...na značce u závor napsáno pouze na povolení nevím přesně kterýho utvaru..PRAHA,takže ne do budějovic ale do praglu.na tu adresu se eště juknu a doufám že už to budu psát do stránek mě příslušných... :oops: :wink:

Uživatelský avatar
krny83
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od krny83 »

léto ,chápu..nezoufám... :(

Uživatelský avatar
C3
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od C3 »

8O leto- nechapu :-))) jak to jde chlape? :-) co to letiste? :/ Mne sciro zase "skoncilo" ..takze jezdim B3-kou... a druhy sciro snad zejtra prodam .. jen by to chtelo vic penez.. :E
Horky vzduch a velky tlak..k tomu kapka paliva..Síla velká tlaci pisty..kola hvízdaj..turbo krici..splodin dym+sila velka,nemas nic kdyz nemas diesla!

Uživatelský avatar
krny83
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od krny83 »

myslel jsem to zkrz stránky ,ale to už určo víš jak a kde ...a letiště mno nechceme to zakřiknout..

Uživatelský avatar
AndilekVW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AndilekVW »

Ahoj jsem sice od II Golfiku ale muj kamos ma II Scirocco a nema net tak sem dostala za ukol mu sehnat cirou optiku predni i zadni svetlomety a blinkry taky jenze ja nemuzu zadny dobry shopy najit mohli byste mi poradit par odkazu moc moc prosim

Uživatelský avatar
George
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1468
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

AndilekVW píše:Ahoj jsem sice od II Golfiku ale muj kamos ma II Scirocco a nema net tak sem dostala za ukol mu sehnat cirou optiku predni i zadni svetlomety a blinkry taky jenze ja nemuzu zadny dobry shopy najit mohli byste mi poradit par odkazu moc moc prosim
v tom ti nikdo nepomuže protože se na scirocco nevyrábí. leda bílé a kouřové přední blinkry, jinak ja to vše home made. :wink:
Chceš kvalitní služby autoservisu? Kontaktuj mě:)
http://www.autoservis-vilnesa.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Kuja
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kuja »

AndilekVW píše:Ahoj jsem sice od II Golfiku ale muj kamos ma II Scirocco a nema net tak sem dostala za ukol mu sehnat cirou optiku predni i zadni svetlomety a blinkry taky jenze ja nemuzu zadny dobry shopy najit mohli byste mi poradit par odkazu moc moc prosim
Ciry se daj udelat na zakazku...jak predni,tak zadni. Ale nejsem si stopro jistej,jestli by byl tvuj znamej ochoten to zaplatit. Je to kusova vyroba a podle toho i cena.

Odpovědět

Zpět na „Scirocco“