Výmena automatu za manuál

1974 - 1992 & 2009 - 201.

Moderátor: George

Odpovědět
Uživatelský avatar
Svatos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 24.02.2006 21:02

Výmena automatu za manuál

Příspěvek od Svatos »

Mám 1.8 GT z r.1988, 70 kW, s kat. a vstrek.Poškodila sa mi aut. prevodovka - chcel by som prestavbu na 5 manuál. Poraďte prosím, či je možné použiť veci z Golf I, príp. II (prev.,spoj. mám), alebo je nutné orig. Scir. Prosím kontakt na súčiastky a radu. Ďakujem.

Uživatelský avatar
Kuja
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kuja »

No jestli mas moznost origo dily ze Scirocca,tak pouzij tohle. Jinak jakej koli Golf 1 s podobnym nebo stejnym motorem to ma stejny. Takze pouzijes asi dostupnejsi veci,ne? Hodne stesti pri prestavbe.

Uživatelský avatar
C3
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od C3 »

OT .. .. mam taky automat.. jak se poskodil? treba se poucim;) - prelomenej blok na parkovacim modu?
Horky vzduch a velky tlak..k tomu kapka paliva..Síla velká tlaci pisty..kola hvízdaj..turbo krici..splodin dym+sila velka,nemas nic kdyz nemas diesla!

Uživatelský avatar
Svatos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Svatos »

to: C3: /zadreta/ malo oleja z nevedomosti. olaj sa kontroluje pri nastartovanom motore na hornu risku.

Uživatelský avatar
C3
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od C3 »

:? musim to zkouknout.. olej jsi asi nemenil,co? :/ - kde koupit filtr(levne) apod..
Horky vzduch a velky tlak..k tomu kapka paliva..Síla velká tlaci pisty..kola hvízdaj..turbo krici..splodin dym+sila velka,nemas nic kdyz nemas diesla!

Uživatelský avatar
Svatos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Svatos »

filter neviem. olej sa menil. musis ho tam mat presne inak prevodovka nepracuje spravne.

Uživatelský avatar
C3
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od C3 »

filtr vim kde je.. nebo aspon muj mechanik .. jen nevim tu merku na olej;)
Horky vzduch a velky tlak..k tomu kapka paliva..Síla velká tlaci pisty..kola hvízdaj..turbo krici..splodin dym+sila velka,nemas nic kdyz nemas diesla!

Odpovědět

Zpět na „Scirocco“