Nádrž

1974 - 1992 & 2009 - 201.

Moderátor: George

Odpovědět
Uživatelský avatar
Bandito
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Nádrž

Příspěvek od Bandito »

Zdar, mam technickej dotaz. Poslední dobou, když otevřu víčko nádrže, je slyšet syčivej zvuk - odpoštění tlaku vzduchu z nádrže. Čim by to mohlo být?
Nefunkční odvětrání ?
špatný víčko ?

Uživatelský avatar
Ewyczka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ewyczka »

Tak to me delalo taky.... a naslo si to slaby mistecko primo nad koncem vyfuku... to trochu kapalo... vis co udelej?? z vicka oddelej tesnici gumicku a bude to O.K. mam to tak taky... a uz nic netlakuje a nikde nekape a je vse v poradku...
In den Adern fließt mir VW... VW Scirocco 1.8 JH

To by nebylo Sciro, aby se na něm něco neposralo....

Uživatelský avatar
Dandi
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1548
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VW-club.cz

Příspěvek od Dandi »

Panečku, šikovná...mně to dělá u všech aut co mam a nikdwe nikdy nic nekapalo...tak nevim....bylo by mi to divný když by mi to dělaly jenom ty starší auta ,ale když to dělá i ten pětkovej transporter....
TodayTomorrowLexus

Uživatelský avatar
jacko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od jacko »

Ewyczka píše:Tak to me delalo taky.... a naslo si to slaby mistecko primo nad koncem vyfuku... to trochu kapalo... vis co udelej?? z vicka oddelej tesnici gumicku a bude to O.K. mam to tak taky... a uz nic netlakuje a nikde nekape a je vse v poradku...
Len aby sa pri umývaní auta nedostala voda do nádrže.

Uživatelský avatar
Ewyczka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ewyczka »

NE... voda se tam nedostane... to nemej strach... to uz je vyzkouseny.... :lol: :lol: :lol:
In den Adern fließt mir VW... VW Scirocco 1.8 JH

To by nebylo Sciro, aby se na něm něco neposralo....

Uživatelský avatar
jacko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od jacko »

8O nestraš EWY 8O to by sa mi moc nepáčilo,keby sa mi stále kazil môj miláčik :roll:

roh
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 26.09.2007 19:30

Re: Nádrž

Příspěvek od roh »

Pod víčkem nádrže z vnitřní strany auta je váleček v kterém je umístěn ventil se závažíčkem. Slouží k tomu , když převrátíš auto na střechu, aby netekl benzín.
ten se někdy blokne a nádrž je uzavřena do odvětrání, pak nádrž tlakuje a motor nechodí jak má. Občas může být ucpaný absorbční filtr na odvětrání nádrže( v předním pravém blatníku), pak je závada obdobná. 8O

Uživatelský avatar
sergei
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Nádrž

Příspěvek od sergei »

máš na mysli váleček v podběhu?ten je co já vim jednosměrnej ventyl na přisávání vzduchu.na přetlak by měl bejt ventylek ve víčku nádrže.ačkoliv vono je hodně provedení.já to mám teď komplet rozhozený a nestačim se divyt :mrgreen:
Přílohy
r (4) (Medium).jpg

Uživatelský avatar
sergei
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Nádrž

Příspěvek od sergei »

tak sem rozebral víčko nádrže a je tam.a byl přilepenej.proto si to nemohlo odfukovat.a bez tý gumičky na víčku v létě docela rapidně mizí benzín

Odpovědět

Zpět na „Scirocco“