vylepšení mazlíků :)))

1974 - 1992 & 2009 - 201.

Moderátor: George

Uživatelský avatar
C3
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

vylepšení mazlíků :)))

Příspěvek od C3 »

ahoj lidi.. je tu ticho..tak me napadlo... co vsechno jste uz nacpali -krome vysokych castek a kvant litru benzinu- do svych scir? :) jakakoli vylepseni... od vyrobeni dalsiho osvetleni kufru az po novy motory =)))
Horky vzduch a velky tlak..k tomu kapka paliva..Síla velká tlaci pisty..kola hvízdaj..turbo krici..splodin dym+sila velka,nemas nic kdyz nemas diesla!

Uživatelský avatar
C3
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od C3 »

:D ja osobne jsem si zatim jednou cistil klapky a dokoupil radio... jo a vysal... =) a nakoupil zasobu milkyway :)
Horky vzduch a velky tlak..k tomu kapka paliva..Síla velká tlaci pisty..kola hvízdaj..turbo krici..splodin dym+sila velka,nemas nic kdyz nemas diesla!

Uživatelský avatar
horan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: jih
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od horan »

jeje to snad ani nemá cenu počítat. Dneska už jsem nasranej byl :lol:

Uživatelský avatar
George
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1468
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Já ho vylepšil včera...Vo betonovou studnu. :cry: Ale jinak to byla generálka hlavy, nový brzdy na předek, nový trubky komplet, rozvody, oleje, svíčky kabely, rádio, pásy, budíky volant, pedály, znak do masky, pružiny komplet. Fuj :D A to sem ještě neskončil... :twisted:
Chceš kvalitní služby autoservisu? Kontaktuj mě:)
http://www.autoservis-vilnesa.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Wari
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 380
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pragl

Příspěvek od Wari »

Ja z nej momentalne vsechno sundal :lol: :lol:

Uživatelský avatar
kashty
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 238
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kashty »

Na prvním sciru mi rukou prošlo snad všechno(jen motor nebyl kompletně rozebranej) a povyměňovanýho tam toho bylo taky dost.
úsměv pěkne do scirocca :-)

Uživatelský avatar
jacko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od jacko »

No asi zase otvorím túto tému,lebo nechcem zakladať novú,a na Sciro fore mi nejdú posielať správy.By ma zaujímalo,kto má aký podvozok namontovaný na svojom aute a či je s ním spokojný-a či má športový,sériový,poprípade značku a o kolko znižoval...Dík. Mne sa totiž zlomila predná struna a aj tlmiče sú po smrti... :cry:

Uživatelský avatar
Wari
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 380
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pragl

Příspěvek od Wari »

Jacko: jakto ze ti nejdou na foru poslat zpravy melo by to jit pod vsemi prohlizeci kdyztak me kontaktuj na ICQ celkem me to zajima ;)

Uživatelský avatar
C3
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od C3 »

4wari myslim,ze mi to vcera neslo z IE ... ani na jeho bazi postaveny prohlizece (AcooBrowser) ...

btw rovnou prihodim :-) autí dostalo kozenej vnitrek - tapec na dverich je celej cernej a sedacky (zatim az na ridicovo :lol:) jsou taky v cerny kuzi

jo a ja mam origo podvozek a jsem spokojenej,ale nekdo snizuje o 2-5 cm... videt to prakticky neni,ale jsou lepsi vlastnosti... 8) ale co jsem potkal jednoho scirare z Chebu,tak ten zrusil jedno nizky a je rad za takovy terennejsi sciro... a vlastne.. vcera u me byl dalsi manik se "scirem" - podle pohledu to je vrak scira :D - a ten si to zvysil,pac si rozsekal spoilery.... je to nejakej laminat ci co
Horky vzduch a velky tlak..k tomu kapka paliva..Síla velká tlaci pisty..kola hvízdaj..turbo krici..splodin dym+sila velka,nemas nic kdyz nemas diesla!

Uživatelský avatar
jacko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od jacko »

No ja by som to moje chcel len na vychádzkové jazdenie,lebo do terénu používam toto:
Přílohy
11022007488.jpg
11022007488.jpg (29.03 KiB) Zobrazeno 3617 x

Uživatelský avatar
jacko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od jacko »

inak už som si dnes objednal žlté tlmiče KONI SPORT a pružiny WEITEC -45mm,-45mm 8) Wari,večer to znova skúsim a keď mi to nepôjde,tak ťa skontaktujem cez icq.

Uživatelský avatar
tweetyna
Pilot
Pilot
Příspěvky: 816
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od tweetyna »

já vlastně skoro nic.... spíš ty lidi okolo milky... já zatím dělala hlavně fotky a ty dneska už nic nestojí :D:D (nakoupila jsem na Milku za ty 3 roky už dost věcí, ale já osobně jsem se na n moc nenadřela... :D )
http://www.extra-tuning.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
jacko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od jacko »

V tom majú baby výhodu,ktorú im tak trocha závidím :lol:

Uživatelský avatar
tweetyna
Pilot
Pilot
Příspěvky: 816
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od tweetyna »

no to nezáviď...mě to na jednu stranu mrzí že tak nějak umím jen maličkosti a nemůžu si na autě dělat sama...nebo teda...mohla bych...ale výsledek by stál za to... :lol:
http://www.extra-tuning.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Dandi
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1548
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VW-club.cz

Příspěvek od Dandi »

Já sem zaten půl rok co mam to sciro investoval čas i peníze len za kola podvozek nějaký úpravy laku blinkry ,volant a spoustu čistících prostředků na interiér ,okna...nějaky leštěnky a pod.... jinak podvozek mam ve předu o 70mm a v zádu o 40mm dole....v celku je to znát koni tlumiče ,eibach pružiny aspon myslim... :lol: :lol:
TodayTomorrowLexus

Odpovědět

Zpět na „Scirocco“