světlomety, stále se mi nedaří !

1974 - 1992 & 2009 - 201.

Moderátor: George

Uživatelský avatar
xxMIKExx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hrušky-okr. Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: světlomety, stále se mi nedaří !

Příspěvek od xxMIKExx »

Tak lidi mam dobrou zpravu pro vsechyn co maji svetla z AM verze jako ja a taky uplne vypalene stejne jak ja :-D :-)
kdyz si najedete na autokelly a dále na auto Subaru typ Libero autobus tak ma stejny svetla a za par korun H4 za 427kč a H1 za 218kč, jsou uplně stejná, jen nejsou Hella Sad ale píšou srovnátelná kvalota, tak uvidimé ;-)
jen sem to překopíroval z scirocco fora,kupoval je Jajin17,mely by tam pasovat a rozmerove sou stejny
Corrado G60 by BBS LM
Scirocco 16v GTX by SSF Mattig
Polo 86c 2f by SSF Mattig

Uživatelský avatar
radeksci
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovník

Re: světlomety, stále se mi nedaří !

Příspěvek od radeksci »

Wari píše:Americke H4 nove
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/CLEAR-HE ... ccessories

S tim Neoplanem by se to muselo zkusit ale odhadem je to zhruba stejne ;)
A dá se někde sehnat i čirá na evropskou verzi tj. klasiky malé a velké světlo. Na tom ebay jsem koukal a nějak z toho nejsem moc chytrej :)
Touran 5T 2,0TDI DFEA 110Kw DSG Highline
Scirocco 1,8 GTII 1992 original youngtimer

Uživatelský avatar
Cherry
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: světlomety, stále se mi nedaří !

Příspěvek od Cherry »

Tak jsem někam pokročil, ale stále nemám vyřešeno. :? samostatná světla se opravdu dají sehnat v síti Autokelly za hubičku. Za čtyři světla 2xH1 + 2xH4 druhovýroba- verze s vyměnitelnými žárovkami, dáte cca 1150,-Kč celkem, což je skvělá cena, bohužel odpovídající kvalitě, t.zn také nízká. Tyhle světla jsou vyráběná v Indii. Co se mi na nich nelíbí? Třeba lepící silikon spojující sklo s tělem, který přetéka všemi směry, bohužel i dovnitř na parabolu, což neodstraníte (je to u každého, nechal jsem si jich poslat víc), otvor pro parkovačku je umístěn mimo střed a přitom se nerozlišuje levá a pravá... atd. V současnosti se dají sehnat i světla HELLA , bez těchto vad, ale celá sada světel vyjde n necelých 8.tisíc. Měl jsem je vedle sebe položené. Rozdíl, který mě na první pohled krom zpracování zaujal, bylo to, že Helly byly daleko víc vroubkované a sklo bylo daleko "čistší", ta Indie se jevila trochu do žluta, čehož si nevšimnete, pokud ty světla k sobě nepřiložíte. Tak tolik zatím o světlech. Přesto jsem zatím v ...., protože jakákoliv světla nemám jak přichytit. Ty uchycovací rámečky jsou nové i použité pro mne zatím nesehnatelné a tudíž to nemá pro mě zatím řešení. :? :cry: Takže kdyby někdo měl použitý, použitelný...dám za jeden motivačních 300,- , za čtyři 1500,- . Případně to beru i se světlama, ne ale použité za sedmičku Wari... 8)

Uživatelský avatar
Jajin17
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 305
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: světlomety, stále se mi nedaří !

Příspěvek od Jajin17 »

Wari píše:Cherry: Americka svetla se prodavaji v 80% i s tou zeleznou mrizkou pro svetla ;) Mrizka z klasickych Evropskych pouzit samozrejme nelze

AM svetl jsou shodna se Subaru Libero svetla jsou od vyrobce Autopal, takze jedno H1 stoji 119kč a jedna lampa H4 245kč cca nedavno jsem si je kupoval do zasoby.

Ale bouzel prodavaj se bez mrizek :-(

Odpovědět

Zpět na „Scirocco“