automechanik

1974 - 1992 & 2009 - 201.

Moderátor: George

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4932
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Příspěvek od lister »

jen doplním že se jedná o zadní sedačku, a kdybys pod tím kulatým víkem na 3 šroubky neviděl žádný hadice, tak se nelekej protože čerpadlo v nádrži nemají všechny šíra.

ještě k tomu hlavnímu čerpadlu - nastartuj motor, lehni si k pravýmu zadnímu kolu a poslouchej odkud to bzučí....
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

Uživatelský avatar
Wari
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 380
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pragl

Příspěvek od Wari »

lister píše:jen doplním že se jedná o zadní sedačku, a kdybys pod tím kulatým víkem na 3 šroubky neviděl žádný hadice, tak se nelekej protože čerpadlo v nádrži nemají všechny šíra.

ještě k tomu hlavnímu čerpadlu - nastartuj motor, lehni si k pravýmu zadnímu kolu a poslouchej odkud to bzučí....
Doplnim k tvemu doplnku jelikoz Trewiho znam a vim ze ma motor JH tak tam to cerpadlo ma na 99% ;)

Uživatelský avatar
trewulka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od trewulka »

Wari píše:
trewulka píše:to jsem z toho lama ale nemujju ho najit to u kola...a jak se dostanü k tomu v nadrzi...... :? dik
sundat sedacku je tam takova cerna krytka na trech sroubech. Pak sundat ty dve hadicky (otevri si pred tim nadrz ja je mel z nejakeho neznameho duvodu natlakovane benalem) odpojit kabliky a pak s tim celym otocit po smeru povolovani a pak uz je to takovej malej jezek v kleci (davat pozor na ohnuti plovaku) a je to venku
aha to uz jsem videl jen me nenapadlko ze je to ono hned tam juknu dik :wink:

Uživatelský avatar
trewulka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od trewulka »

tak jsem vsechno odpjil ale nemuju to cely povolit asi pujdu do posilovny:? jinak pri nastartovani to huci jak blazen a kupodivu taky 5sekund potom co uz je to zdechly

Uživatelský avatar
Wari
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 380
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pragl

Příspěvek od Wari »

trewulka píše:tak jsem vsechno odpjil ale nemuju to cely povolit asi pujdu do posilovny:? jinak pri nastartovani to huci jak blazen a kupodivu taky 5sekund potom co uz je to zdechly
tak to to mas utahly stejne jako ja :lol: Doporucuju sikovky popripade kladivo a majzlik ;)

Uživatelský avatar
trewulka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od trewulka »

Wari píše:
trewulka píše:tak jsem vsechno odpjil ale nemuju to cely povolit asi pujdu do posilovny:? jinak pri nastartovani to huci jak blazen a kupodivu taky 5sekund potom co uz je to zdechly
tak to to mas utahly stejne jako ja :lol: Doporucuju sikovky popripade kladivo a majzlik ;)
nejak tomu domluvim :drv:

Uživatelský avatar
hospodskej
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 448
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Grindafjurdahjurda aneb Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hospodskej »

Tak tohle mi přesně dělal golfik, když jsem jel na rezervu. Prostě bordel v koši v nádrži. Vždycky se tam udělala nějákou záhadou vzduchová bublina a pak to kuckalo.
Obrázek

Uživatelský avatar
GTI1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: monkey island
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GTI1 »

Teď sem to řešil na g1 a bylo to relátko. :wink:

Uživatelský avatar
trewulka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od trewulka »

nemel by nekdo nahradni to cerpadlo na pujceni at nemusim davat penize za novy abych to zkusil_?

Uživatelský avatar
Wari
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 380
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pragl

Příspěvek od Wari »

trewulka píše:nemel by nekdo nahradni to cerpadlo na pujceni at nemusim davat penize za novy abych to zkusil_?
ktere cerpadlo? to v nadrzi?

Uživatelský avatar
trewulka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od trewulka »

mno to v nadrzi :? a nebo nevis kolik to ma tlacit nejaky hodnoty?kamarad by ho testnul v praci...

Uživatelský avatar
GTI1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: monkey island
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GTI1 »

To v nádrži je jenom podávací u toho stačí,když bude běžet pořád a dodávat plynule benzín do čerpadla pod autem.

Odpovědět

Zpět na „Scirocco“