dodacie lehoty Passat B8

Co se nedá zařadit...
miggell
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 19.05.2015 16:10

dodacie lehoty Passat B8

Příspěvek od miggell »

chcem sa opýtať ,kto už má B8 ,prípadne na neho čakajú aká je reálne čakacia doba.
ja mám objednáný služobný B8 :-) objednával sa posledný januárový týždeň a podla posledných info bude k dispozícii v priebehu letných prázdnin. Je to klasický dieslový 150 koňový kombík CL plus pár priplatených drobností.
tá čakacia doba sa mi zdá velmi dlhá.
ako ste na tom vy?

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: dodacie lehoty Passat B8

Příspěvek od KJirka »

Možno na teba iba zabudli :laugh:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
DodoGT
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 10.03.2015 08:47
Bydliště: Prešov Slovensko

Re: dodacie lehoty Passat B8

Příspěvek od DodoGT »

miggell píše:chcem sa opýtať ,kto už má B8 ,prípadne na neho čakajú aká je reálne čakacia doba.
ja mám objednáný služobný B8 :-) objednával sa posledný januárový týždeň a podla posledných info bude k dispozícii v priebehu letných prázdnin. Je to klasický dieslový 150 koňový kombík CL plus pár priplatených drobností.
tá čakacia doba sa mi zdá velmi dlhá.
ako ste na tom vy?
Ja som cakal na svoj 24 tyzdnov... Cakacia doba je na to auto extremne dlha :zzz:
JE: VW Passat B8 BiTDI 4MOTION Limo Highline R19, LED-DLA, Light Assist, LightVision, ergoComfort, Alcantara, DCC, AID, DiscoverPro, DYNAUDIO, Keyless Access, 230V, Area View 360, EA, TJA, LA, SAP, PR..

Andy_SK
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 31.03.2015 13:13

Re: dodacie lehoty Passat B8

Příspěvek od Andy_SK »

miggell píše:chcem sa opýtať ,kto už má B8 ,prípadne na neho čakajú aká je reálne čakacia doba.
ja mám objednáný služobný B8 :-) objednával sa posledný januárový týždeň a podla posledných info bude k dispozícii v priebehu letných prázdnin. Je to klasický dieslový 150 koňový kombík CL plus pár priplatených drobností.
tá čakacia doba sa mi zdá velmi dlhá.
ako ste na tom vy?
Ja mám objednanú 220-koňovú verziu sedan TSI HighLine s Active Info Display.
Objednával som začiatkom marca, pôvodná dodacia lehota bola do 3 mesiacov, ale po 1,5 mesiaci mi volali, že napriek veľkej snahe sa auto do výroby dostane až na prelome júna/júla plus 1-2 týždne cesta k dealerovi, takže z pôvodných 3 mesiacov bude asi 4,5 mesiaca. Údajne zdržanie v mojom prípade spôsobuje konkrétne položka Active Info Display.
Celkovo to odôvodňujú tým, že sa jedná o nový model a je oň veľký záujem, čo je vcelku pochopiteľné.

Zdeněk1234
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 04.03.2015 15:56

Re: dodacie lehoty Passat B8

Příspěvek od Zdeněk1234 »

ahoj, tak já mám objednáno cca od 20.února sedan 2.0 tsi HL bez AID. Předběžný odhad je září/říjen :( . Ale trochu doufám, že by to mohlo být dříve.

Tak už mám potvrzený termín dodání 2.0tsi HL sedan. Objednáno v 8.kt převzetí by mělo proběhnout v 33.-34.kt.
Naposledy upravil(a) Zdeněk1234 dne 19.06.2015 14:53, celkem upraveno 1 x.

XMASSS
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 21.05.2015 13:22

Re: dodacie lehoty Passat B8

Příspěvek od XMASSS »

Já objednával v půlce února, předběžně slíbeno na konec července a dnes jsem dostal info, že VW má nějaké problémy a auto se z týdne 32 posouvá na týden 47,to je víc jak 9 měsíců, doufám, že je to nějaký úlet a vrátí se původní termín 8O
Passat B8 Variant 2,0 TDI 110kW HL, DSG, Black Oak - skoro vše co šlo zaškrtnout :)

dzexon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 21.05.2015 16:29

Re: dodacie lehoty Passat B8

Příspěvek od dzexon »

Já objednával Lim HL 2,0 BiTDI 4MOT 7DSG plus další výbava první týden v únoru. Ve smlouvě mám dodací lhůtu 6 měsíců a při objednání mi řekli, že by to mohlo být 5. Ale když tady čtu, jak dlouho čekali ostatní, tak auto neočekávám dřív jak v září. Už cca před měsícem brali dealeři objednávky na rok 2016. 4kolka a BiTDI je z hlediska dostupnosti údajně nejhorší kombinace. Aby toho nebylo málo tak mám i Active info display a full LED světla. Tak jsem sám zvědavý, kdy bude nakonec k odběru.
Passat B8 Limo, BiTDI, 4motion, 18" Darford grey, ACC, DCC, AID+DiscoverPro, LED+DLL, ErgoComfort, EasyOpen, Ambiente, Tow bar, 230V

Dubacik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 20.05.2015 12:09

Re: dodacie lehoty Passat B8

Příspěvek od Dubacik »

miggell píše:chcem sa opýtať ,kto už má B8 ,prípadne na neho čakajú aká je reálne čakacia doba.
ja mám objednáný služobný B8 :-) objednával sa posledný januárový týždeň a podla posledných info bude k dispozícii v priebehu letných prázdnin. Je to klasický dieslový 150 koňový kombík CL plus pár priplatených drobností.
tá čakacia doba sa mi zdá velmi dlhá.
ako ste na tom vy?
Kolega v praci objednaval cca v Marci, podobny model a dostane ho az vo Februari buduceho roku :) .. Takze si na to slusne.

Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Re: dodacie lehoty Passat B8

Příspěvek od Mirco »

čekačka je tak 4-6 měsíců na slabší motorizace, na silnější 6-10měsíců

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

dodacie lehoty Passat B8

Příspěvek od caravelle »

Objednaný začiatkom marca a uz sa vozím ... Ale tiež som počul, ze sa dodacie lehoty predlžujú ....
Naposledy upravil(a) caravelle dne 18.06.2015 22:39, celkem upraveno 3 x.
Audi S4 Dolphin grey

XMASSS
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 21.05.2015 13:22

Re: dodacie lehoty Passat B8

Příspěvek od XMASSS »

Tak to Ti gratulu, polovina února objednáno, dle posledních informací, stále platí konec listopadu...
Passat B8 Variant 2,0 TDI 110kW HL, DSG, Black Oak - skoro vše co šlo zaškrtnout :)

Andy_SK
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 31.03.2015 13:13

Re: dodacie lehoty Passat B8

Příspěvek od Andy_SK »

XMASS, keby som mal 9 mesiacov čakať na auto, tak zruším objednávku...

XMASSS
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 21.05.2015 13:22

Re: dodacie lehoty Passat B8

Příspěvek od XMASSS »

Původně to bylo slíbeno na konec července a v smlouvě je, že to můžu vypovědět 3 týdny po slíbeném termínu, když nebude auto dodané. Takže uvidím na konci července, jestli nenajdu nějakou skladovku, anebo zkusím z VW vytřískat nějakou slevu, už jsem od několika lidí slyšel, že jim třeba dali komplet zimáky na kolech.

Ale s..e mě to,v dnešní době čekat na auto 10 měsíců, je šílené....a to mám prý to nejtypičtější, co se objednává 2.0 DSG variant...
Passat B8 Variant 2,0 TDI 110kW HL, DSG, Black Oak - skoro vše co šlo zaškrtnout :)

Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Re: dodacie lehoty Passat B8

Příspěvek od Mirco »

110? 140? 176kW?? to je dost zásadní info :good:

XMASSS
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 21.05.2015 13:22

Re: dodacie lehoty Passat B8

Příspěvek od XMASSS »

110KW, prý je to nejprodávanější varianta...
Passat B8 Variant 2,0 TDI 110kW HL, DSG, Black Oak - skoro vše co šlo zaškrtnout :)

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“