dodacie lehoty Passat B8

Co se nedá zařadit...
Uživatelský avatar
CoolXman
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1330
Registrován: 04.02.2009 15:50
Bydliště: Berounsko, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: dodacie lehoty Passat B8

Příspěvek od CoolXman »

to XMASSS: to mi hlava nebere, tvoje auto a ty jses jako jejich rukojmi, tvoje auto, zaplaceno a ty 3 tydny jsou naprosto zbytecny, vodej te za nos, ale nemuzes s tim nic delat, jinak ti to pak patricne vosoli, oni ted uz nemusej nic, jses jejich :-) .... ale to bude pristupem Porsche Smichov, tam to neni nic nenormalniho, nikdy jsem se u nich necitil pohodlne, porad me necim srali, at uz lidma, pristupem, neochotou .... v neposledni rade cenou za dily, ktery jsou jednoznacne nejdrazsi v porovnani
Passat B8 Limo 2,0 TDI DSG R-Line Tungsten - AID,DCC,ACC,Discover Pro,18"+19",LED,Lane,Side,DLA,TPMS,Ambiente,230V,kamera,DLS audio Reference,SGS
Golf 7 Variant 2,0 TDI DSG

XMASSS
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 21.05.2015 13:22

Re: dodacie lehoty Passat B8

Příspěvek od XMASSS »

to CoolXman: Nevím, na kolik je v tom prodejce a nakolik importér, já mám prodejce z Pardubic a vypadá, že se snaží, ale importér nereaguje, ale nevím. Tak jsem psal email na importéra, že už mě to nebaví,a od VW bych očekával jiný zákaznický přístup , tak jsem zvědavý na reakci.
Passat B8 Variant 2,0 TDI 110kW HL, DSG, Black Oak - skoro vše co šlo zaškrtnout :)

bedrich666
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 27.10.2008 13:34
Bydliště: ČR

Re: dodacie lehoty Passat B8

Příspěvek od bedrich666 »

Mirco píše:dneska jsem hovořil s produkťákem z Porsche ČR a máme největší objem objednávek Passatů v celé evropě :good:
LancerEVO10 píše:Já jsem dostal před týdnem info, že sedan 14. týden 2016 a kombi cca. polovina února.

Největší objem objednávek Passatu je myšlen tak, že z celkové poštu prodaných vozů VW je u nás největší procento Passatů?
Mirco píše:nene, že z celé Evropy máme objednáno do ČR nejvíc Passatů :wink: jak je to se skladbou dalších modelů netuším....

nejprodávanější je Golf :wink:
LancerEVO10 píše:To se mi nechce věřite, že se u nás prodá více Passatů než na tradičních trzích (Německo, Francie, Anglie). Já jsem ptal u jednoho regionálního prodejce na Moravě a bylo mi řečeno, že prodají za měsíc 1-2 kusů Passatů, což mi tedy nepřišlo jako závratné číslo. Ale věřím, že takový Jarov nebo Porsche jich prodají mraky.
Mirco píše:čísla nelžou :good:
Tak pan marketak fakt nema pravdu, protoze predstava, ze by se v CR prodalo (objednalo) vic Passatu nez v Nemecku, ktery ma 8x vice obyvatel a o dost vic penez, je slusne receno naivni :lol:

V Nemecku se za 1-9/2015 prodalo pres 70 tisic Passatu, tolik se jich tu fakt neprodalo :lol:

http://www.best-selling-cars.com/german ... nd-models/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

dodacie lehoty Passat B8

Příspěvek od caravelle »

Možno to myslia tak, ze ide o najvyšší podiel vyčerpaných kvót pre tu ktorú krajinu. Nieco v zmysle, ze napríklad pre Nemecko je kvóta 100 000 kusov za rok a predali 80 000 - teda 80% z kvóty. A v ČR je kvóta dajme tomu 3 000 a predalo sa 2 900 kusov, teda 96% z kvóty.


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Audi S4 Dolphin grey

bedrich666
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 27.10.2008 13:34
Bydliště: ČR

Re: dodacie lehoty Passat B8

Příspěvek od bedrich666 »

Jo, to by davalo vetsi smysl nez to, co tu prezentuje pan prodejce :D I kdyz si nemyslim, ze by se na masovky typu VW delaly kvoty :D

Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Re: dodacie lehoty Passat B8

Příspěvek od Mirco »

tak to si myslíš hodně špatně :wink:

bedrich666
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 27.10.2008 13:34
Bydliště: ČR

Re: dodacie lehoty Passat B8

Příspěvek od bedrich666 »

Mne je to uplne u pr**le, jenom jsem tu lehce vyvratil to, co ti mistr marketak nakukal :lol:

Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Re: dodacie lehoty Passat B8

Příspěvek od Mirco »

to nebyl markeťák :laugh:

bedrich666
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 27.10.2008 13:34
Bydliště: ČR

Re: dodacie lehoty Passat B8

Příspěvek od bedrich666 »

Ano, byl to produktak (to zni fakt drsne a vznesene :lol: ), ma chyba, fakt se kaju :lol:


Dnes jsem Pasika kombi objednal, o kvotach nikdo nic nevi, dodani na zacatku brezna :lol:

Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Re: dodacie lehoty Passat B8

Příspěvek od Mirco »

:fool: mě by jsi se zaměřit na rozdíly :wink: než se tu budeš snažit utahovat si z druhých

člověk co řeší produkt a marketing jsou 2 rozdílné osoby....

přeji hodně trpělivosti při čekání na nový vůz :good:

bedrich666
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 27.10.2008 13:34
Bydliště: ČR

Re: dodacie lehoty Passat B8

Příspěvek od bedrich666 »

Delal jsem do toho jeste neco dalsiho a proste jsem zamenil 2 profese, ale je vice nez zrejme, ze to hlavni je nekde jinde :D

A to tam, ze to, cos napsal, byla uplna blbost - kdyz se nekdo zeptal, zda to je v prepoctu k velikosti trhu (casovy usek/velikost trhu ci nejak podobne), tak jsi napsal, ze ne.. To, ze jsem pak misto "produktak" napsal marketak, to je fakt uplne burt :lol:

Jinak Pasik by mel byt v 10. tydnu pristiho roku, restrikce byly na kola Soho (byly minulej tejden, jestli plati na tyhle kola i tenhle tejden, si uz nepamatuju :D ) a jeste na par dalsich veci, ktery tam mit nebudu, tak to snad dopadne dobre :D

Jsem rad, ze me prodejkyne na Pasika upozornila, sleva z cenikovky je vice nez slusna a Skofin mi nabidl velmi slusny podminky na operak, tak neni co resit. O hodne lepe vybaveny Passat Varaint vyjde levneji nez Golf Variant a o vice nez 20% levneji nez Touran :D

Martan714
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 17.10.2015 10:20

Re: dodacie lehoty Passat B8

Příspěvek od Martan714 »

Martan714 píše:Passat lim. 2,0 HL 110Kw, bez AID, objednán začátkem července.
Poslední info od VW je , že bude na vánoce.
Chápu to správně tak, že to bude vánoční dárek a nebudu ho muset platit ? :roll:
Mirco jak to bude ????? :pleasantry:
Tak Pašík je doma, není na Vánoce, ale na Mikuláše a tudíž není zadara, xakru.
Mirco díky za spolupráci. :good:

Uživatelský avatar
Steve28
Řidič
Řidič
Příspěvky: 140
Registrován: 26.05.2009 21:01

Re: dodacie lehoty Passat B8

Příspěvek od Steve28 »

Ja som objednával firemné v júli a potvrdili termín na január. Dva týždne dozadu mi volali že si môžem prísť pre auto, je pripravené. Takže celkom milé prekvapenie na mikuláša....... :good:

elef002
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 03.02.2016 11:09

Re: dodacie lehoty Passat B8

Příspěvek od elef002 »

Jak to nyni vypada s cekacimi dobami? Jedna se mi o BiTu HL.

Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Re: dodacie lehoty Passat B8

Příspěvek od Mirco »

minimálně 5 měsíců

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“